ZDRHÁÁÁME!!!

8. dubna 2012 v 17:19 | Michie Kurei-ji |  Život jako v pohádce..
->celý článek:)

"A co si vezmeme na sebe ?" "Oblečení" "Tak ne asi,půjdeme nazí"Hmm,kdybych tak viděla Matyho nahého ..hihi.. "Tak já nevím,já se kouknu co máte na oblečení"otevřela jsem obrovskou skříň a zavalila mě lavina hader. "ááá"Tak to teda ne. "Tak tohle si ale děcka uklidíte !!Nebudete tady mít takovej borčus,jasný ?" "Ale napřed půjdeme ven,ne?"Koukali na mě psíma očima.Nedalo se jim odolat,byli tak roztomilý. "Zůstaňte v tomhle a vzhůru do akce!!!" "Yahooo"Zavýskali štěstím a opatrně a potichu jsme se proplétali domovními překážkami než jsme se dostali na čerstvý vzduch.

Děcka mi ukázali centrum,všude samý obchoďáky,kavárny,cukrárny,ale to se dalo čekat od LA.Tolik lidí jsem snad ještě nikdy neviděla,všichni se na mě mačkali,nedalo se nikde chodit,tak jsme si našli poslední volné místo na lavičce v parku.Byli jsme unavení,proto jsme všichni s oddychem dosedli.Blesk a další blesk..Co to ??Někdo nás fotí ??Je moc hezky na bouřku,takže to musí být od foťáku.Rozhlížela jsem se,ale nikoho jsem neviděla. "Někdo nás sleduje,asi odhalili naši identitu"pošeptala jsem děckám. "přecházíme k plánu B?"Zeptal se mě malý Johny. "Ano"Zaráz jsme si nasadili na hlavu kapuce,brýle na oči a "ZDRHÁMEEEEEEE"

Celý udýchaní z běhu jsme vtrhli do baráku.Vannessa k nám naštvaně přikráčila. "kde jste sakra byli ??Víte,jaký jsem měla strach??a jak to vypadáte ??jste celý od bláta,rychle do vany než vám dám zaracha..A ty mladá dámo"koukla se mi přísně do očí. "příště,až budeš chtít vzít někam mé děti to laskavě předem někomu oznam,měla jsem opravdu veliký strach"blá,blá,blá..Vypla jsem mozek,neposlouchala jsem,jenom jsem přikyvovala.přemýšlím,kde je asi Maty??

Když jsem si vyslechla kázání od ženy mého vzoru,tak jsem rychle běžela do svého nového,krásného pokoje. "Ahoj"zaklepal někdo…dobře,byl to Maty,a vešel dovnitř.. "A-ahoj"Toho jsem tu nečekala..Je tak krásný,ten jeho roztomilý rozcuch,bože,asi jsem doopravdy zamilovaná.Rozbušilo se mi srdce jenom pohledem na něj,hihi,jestli jsem chtěla zahodit takového kluka,tak ať se propadnu.Rychle jsem skočila na postel,protože jsem si fakt myslela,že se propadnu..hihi.. "Nechceš jít se mnou dneska do kina ?" "Jako jenom s tebou?" "No…ne,ještě tam bude Selena…a Justin..Ale on řekla,ať si přivedu taky nějakého kamaráda"Usmál se,jé,rozplývala jsem se nad jeho dokonalým úsměvem..Vím,nikdo není dokonalý,ale tenhle kluk,který tu přede mnou stojí a kouzlí úsměv jenom pro mě,tak ten je dokonalý na 100%!!! "Dobře,řeknu to Johnymu"a odešel.Tak a teď teprve začnu přemýšlet co na sebe..Koukla jsem se na hodiny..mám ještě dvě hodiny,to je fůru času..Vzpomněla jsem si na děcka,měli jsme uklidit to oblečení…tak hodinka času mě nezabije..

V pokoji nebyli,tak jsem usoudila,že se asi pořád koupou.Oblečení bylo pořád ve stejné hromádce na zemi,jak jsme ho tu nechali..S nechutí jsem se na to koukla a pustila se do práce.Napřed musím roztřídit oblečení Lilly-Rose a Johnyho od sebe,pak vyhodnotit,jestli je to čistý nebo špinavý,poskládat…nebo to dát na vyžehlení a vrátit do skříně..Páni,docela složitý..Nechám to na jindy.Už jsem byla na odchodu,ale řekla jsem si,že to aspoň roztřídím do hromádek..S nechutí jsem si sedla na zem a přehrabovala se ve věcích až jsem úplně zapomněla na čas…
1)líbil?:)
2)Má Vannessa ráda Ewu?
3)Stihne to kino ??
4)co se tam bude dít??kromě toho,že se budou koukat na film:P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 8. dubna 2012 v 17:28 | Reagovat

1) jj hodně :))
2) nemá, ewa to s ní bude mít ještě těžký
3) jo stihne, ale úplně těsně a už nebude mít vůbec čas na přemýšlení co si vezme :D
4) takže se budou normálně koukat na film a pak najednou maty chytne ewu za ruku a začnou se líbat :D možná to bude i pokračovat dál, ale to nvm :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama