Kakashi mě podvádí !!

14. ledna 2012 v 13:07 | michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Ahojky,omlouvám se,že tu dlouho nic nebylo,ale celý týden jsme psali blbý pololetky,tak jsem se musela učit... :)) Konečně jsem něco napasla z Náš druhý svět :)) Kakashi a Anko..;))

"Michie,už by si se měla vrátit,zachvíli bude ráno.."Sasuke to nerad říkal. "Já vím." "Ehm..Díky,že sis vzpomněla,moc si toho vážím.." "Díky,žes neodmítl..No,tak já musím."Kousla se do palce a krví na zem nakreslila znak. "Svolávací jutcu"Za několik sekund se tam objevila žába. "Tak můžeme slečno ?" "Jasně,Uchiha Itachi čeká."Usmála se,ale šlo vidět,že má trošku strach. "Opatruj se" "Ty taky Sasuke.."Vlezla žábě do pusy a zmizela.Když se vrátila k týmu,všichni už na ni naštvaně čekali. "Tak a teď mi mladá dámo povíš,kde jsi byla celou noc ?"Ibiki Morino byl opravdu naštvaný. "No…já jsem byla slavit se Sasukem svátek." "Se Sasukem ?Jako tím Sasukem ??"Divil se Aoba. "Uchiha Sasuke,jediný,kdo přežil." "Hele,ještě Tai je naživu !" "Jsi v maléru Michie,víš co se ti mohlo všechno stát ?" "Radši bych,aby se mi něco stalo,než aby byl Sasuke sám na svůj svátek !!Nevíte,jaké to je,když přijdete o celou rodinu,o rodiče,zvlášť,když za všechno může vlastní bratr!Jak se asi může Sasuke cítit ??Sám,bezmocný,plný nenávisti,já mám aspoň Zoe,ale on ??On má bratra,kterej je v příštích 24 hodinách mrtvej !!"Michie mluvila od srdce,Shino docela žárlil,že se Sasukeho tak zastávala,že se o něj tak zajímala a o Shina ne.Všechny Michiina výřečnost zaskočila. "Myslíš,že nevím jaké to je??Kyuubi zabil mou rodinu,mé rodiče a ty seš s jeho chinchurikim(ten co má v sobě ocasího démona) nejlepší kámoška !" "Naruto ale za nic nemůže !!To Kyuubi a né Naruto,kdyby nebyla Naruta,byli by jste teď všichni mrtví !!" "Kdyby nebylo jeho otce"Dodal Shino. "Jo,právě proto,právě proto jsem s Narutem,jsme nejlepší přátelé,on mě potřebuje,všichni jim opovrhujete,nenávidíte ho a to jste ho ani pořádně nepoznali." "Tlesk,tlesk"Ben Michie začal tleskat. "Tak,jestli jste si toho pánové ještě nevšimli,tak MY máme štěstí,že někdo takovej jako je Michie,je s námi právě teď na misi.Právě koukáte na to nejčistější srdce a nejhodnější duši,gratuluji Michie"Pohladil ji Ben po vlasech. "Určitě jsi unavená,pojď,vezmu tě na záda,můžeš se trochu prospat"Michie byla celá vedle z toho,co před chvíli Ben řekl. "D-děkuji.Jen si sbalím věci do baťohu." "Není potřeba,už jsou sbalené"Podal jí baťoh Ibiki. "Dobrá tedy,Iruko,vezmi Michie ten baťoh a můžeme vyrazit."Michie si velezla ne Bena,opřela se mu o pravé rameno a zavřela oči. "Když je teda Michie tak úžasná,proč mě teda nechápe ?"Všichni se otočili na Michie,co na to řekne,ale jediné,co ze sebe Michie vydala,bylo "Zzz".
Zoe seděla u Tsunadiné posteli a čekala,a čekala,až se Tsunade probudí.Však,pár věcí jí hlavou vrtaly.Co to bylo za chlápka ?Tsunade ho znala ??Co dělal u Zoe doma ??A kde Kakashi tak dlouho vězí ?A jak probudit z toho bezvědomí Tsunade ??Zoe chvíli přemýšlela,a pak jí něco napadlo.Opatrně zavřela dveře a běžela do bufetu. "Halo,je tu někdo ?"Však ale nikdo neodpovídal.Potom uslyšela chichotání ze země zevnitř bufetu.Natáhla se přes pult a koukla se,co se tam dělo.Zoe strnula.Nemohla uvěřit svým očím,co právě vidí. "Kakashi ??Anko ??"Zoe zuřila,když viděla na zemi nahýho kakashiho a na něm seděla polonahá Anko. "Co ?Zoe,to není,tak jak to vypadá !!" "Ne ??A jak to teda vypadá ?"Zoe popadla vodku a s pláčem rychle utíkala k Tsunade. "Tsunade prosím,probuď se,jsi jediná,kdo mi zůstal,prosím"Otevřela flašku vodky a dala ji Tsunade před nos,aby ji cítila. "prosím,ať to funguje"Zoe se celá klepala a trošku vodky vylila na Tsunade.Tsunade vystřelily víčka a vykulila oči.Začala lapat po dechu. "naval ten chlast !"Vytrhla ho Zoe z rukou a začala hltat.Očkem se koukla na uplakanou Zoe. "Zoe,už nebreč,jsem v pořádku,už jsem vzhůru,nic mě nebolí,vidíš,už aji piju,to znamená,že jsem v pořádku"Poklepala ji po rameně a zase se napila vodky. "Ne,o to nejde,věděla jsem,že budeš v pořádku,ale…"Zlomil se jí hlas.Zoe se zhroutila na Tsunadino břicho. "Ale no tak,co se stalo ?"Tsunade ji hladila. "kakashi mě podvádí !!!"Zoe se vysmrkala do nemocničního povlečení na peřiny. "Já vždycky věděla,že je to grázl !!Kde je ?Kde ten hajzl je ??Jdu na něj" "Ne,prosím,nech ho..Mám svůj plán."Utřela si slzy a nahodila usměvavý pohled,jako kdyby se vůbec nic nestalo.Tsunade na ni hodila nechápavý pohled. "Co máš v plánu ?"Pozvedla jedno obočí a vyslechla si,co jí Tsunade řekla.
1)líbil :))
2)Najdou už brzo Itachiho ??
3)Začne mít Iruka Michie a Naruta někdy rád ??
4)Jaktože Kakashi podvedl Zoe ?
5)co má Zoe za plán ?? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 13:12 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 aja aja | 14. ledna 2012 v 21:00 | Reagovat

1) líbilo se mě to hodně :))
2) zas tak brzo to asi ještě nebude :D
3) jj někdy jo, ale bude to až za hodně dlouho
4) byl ožralej a vůbec nevěděl co dělá a ona ho k tomu hlavně donutila
5) nvm :D bude dělat to stejný s někým jiným? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama