Vy mezi sebou snad něco máte ???

22. prosince 2011 v 16:38 | Michie Kurei-ji |  Záměna...
Ahojky,před Vánoci teď nemám skoro čas,ale i tak jsem něco napsala ze Záměny..Budu to psát už za ty vyměněný...Jako když je Thomas v Emilyným těle,tak budu psát Thomas a Když Emily v Thomasovým těle,tak Emily...Aby vás to nepletlo.. :DD :)

Emily si sedla na stůl,jak to dělával Thomas a Thomas šel k zrcadlu.Thomas se profackoval,kdyby se mu to náhodou zdálo,ale pořád se nic nezměnilo. "Co budeme dělat ?"Kouknul se na Emily. "Nevím,musíme zjistit,proč se to vlastně stalo" "Ty chytráku,mě to je jedno,já chci být zpátky ve svém těle !!" "Uklidni se Emily !!"Zařval na ni.V tu momentku vešla do pokoje jejich Maminka Katharine. "Co to vyvádíte ?Emily,slez z toho stolu,už seš jak tvůj bratr.A co děláte ještě v pyžamu ?Honem,musíte do školy" "Nojo"Zabručel Thomas. "Bože Thomasi,co to máš s hlasem ??" "Co ??Já nic,co bych s ním měl mít ??"Emily v Thomasovi začala panikařit a radši zalezla do koupelny. "No dobře.A co ty Emily tu ještě děláš,šup,šup" "Nojo"Zakňourala a odešel do Emilynýho pokoje.Otevřel skříň a shlédl všechny holčičí hadry. "Ještě že nemám ségru barbie,růžovou bych nepřežil.Cože ???Proč tu má moje trička ??"Thomas v Emily si vzal tričko s fotbalovým míčem a úzký džíny,udělalo se mu špatně,když se musel hrabat ve spodním prádle jeho sestry. "To je nechutný,jdu si pro trenky"Vtrhl k sobě do pokoje bez zaklepání,zrovna když byla Emily v Thomasovi nahá. "Coje ??Neumíš kruci klepat ??" "Buď v klidu ségra,svoje sexy tělo už znám nazpaměť,nemusíš se za něj stydět"Zasmál se a šel ke skříni pro trenky. "Co myslíš,že děláš ??Nebudeš nosit trenky pod moje úzké džíny !" "Nebudu nosit holčičí spoďáry,to je nechutný !"Emily došla k Thomasovi a vyhodila ho z pokoje. "Nezapomeň na podprsenku !!"A zabouchla dveře. "Svině,to je hrozný."Naštvaně znovu otevřel skříň a s nechutí vzal černý kalhotky a podprsenku. "Za tohle zaplatí"Serval ze sebe naštvaně pyžamo a koukal na sebe se zaujetím do zrcadla. "To jsou velký prsa"Úchylně si na ně šáhnul. "Co to děláš ty prase ?"Vlítla do pokoje Emily a flákla ho. "Neumím si nasadit podprsenku"Houkl a začervenal se. "jaký to pro ni asi bylo,když viděla moje nahé tělo ?"Pomyslel si Thomas. "Ukaž,já tě to naučím"Ukázala mu to a zrovna,když ji zapínala,do pokoje vešla znovu maminka. "Tak kde jste ?"Když uviděla,jak Thomas zapíná podprsenku Emily,vyjekla. "Pane bože !!Co to děláte ??"Maminka panicky křičela,chytla Thomasovo tělo a odtáhla ho ven. "Vy mezi sebou snad něco máte ??" "Ne mami,co si to myslíš ??"Thomas v Emilyným těle rychle běžel do koupelny.
1)líbil ?:D :)
2)Přijdou včas do školy ?Pozná to někdo ?
3)Jak to u mámy vyřeší ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 22. prosince 2011 v 22:29 | Reagovat

1) moc se mě to líbilo :))
2) ne, včas nepřijdou :D přijdou o hodně později. děcka a učitelka poznají, že sou nějací divní, ale zas tak to neřeší, myslíjou si, že jim je třeba jenom blbě nebo tak nějak :D
3) to by mě taky zajímalo :D řekkla bych, že to nijak vyřešit ani nejde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama