Někdo je v domě...!

15. prosince 2011 v 19:39 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Ahojky,vím ,že tu dlouho nic nebylo,ale teď mám hrozný období :)) Když jsou ty Vánoce,tak chystám nějaký nový kratší příběh,nějaké nápady,o čm by to mohlo být ? :) Jinak sem dávám kousek z Náš druhý svět .. :)

"Já tě varuji holčičko,tady nemáš co dělat,buď to půjde po dobrým nebo po zlým !"Zvýšil na ni hlas. "Víte pane,asi se ještě neznáme.."Začala kolem něj Michie chodit a chovat se jak nějaká 15 letá holka. "Ale já jsem princezna Zakatsu z větrné vesnice a opravdu nemám ráda,když mě někdo oporuje nebo rozkazuje"Zvýšila na něj hlas jak nejvíc dovedla. "Opravdu ??Tak to se velmi omlouvám princezno,ale váš zvýšený hlas možná platí tam u vás ve vesnici,ale tady jste v Listové a zrovna v místnosti,ve které platí jen moje slovo"Chytil jí za zápěstí,Sasukeho taky a vyhodil je z kina. "Ta drzost !!Ta drzost !"Michie obratně vyskočila na nohy a začala bušit na zavřené dveře. "Pojď Michie,padáme odsud nebo nás někdo pozná"tahal ji Sasuke. "Dobře !! Ale !! To si s tebou ještě vyřídím ty starej páprdo,zapamatuj si mě ,Michie Zakatsu !!!"Naposled nakopla dveře a naštvaně odkráčela pryč.Muž poslouchal celou dobu za dveřmi a usmíval se. "Tak Michie Zakatsu,jo ?"A olíznul si nechutně rty.
"Tak a teď hezky jdeme domů"Táhla Tsunade Zoe z hodpody,většinou to bylo naopak,že Zoe táhla z hospody Tsunade,ale no co,změna je život. "Ne !!Musím to dítě nějak zabít !" "Zoe !!Ty pitomče,co to vykládáš za nesmysly ??Okamžite jdeme domů !"Konečně na čertsvém vzduchu. "Kruci,asi jsem to s tím pitím přehnala,ale,tam to je Michie ??škyt"Zoe ukázala prstem,Tsunade se otočila tím směrem a setkala se pohledem s Michie. "Kruci"Zaklela Michie a utíkali se Sasukem pryč. "Asi mám taky přeludy,to byli nějaké jinačí děti podobní Michie.."Holky to dál neřešily. "No a taky Michie!Co když se jí na té misi něco stane ?Co když opravdu najdou Itachiho ?? Sice jsou všichni silní,ale Itachi je Uchiha a Uchiha je prostě Uchiha,nikdy ho neporazí..Snad bude všechno v pohodě"Zoe začala mít zase strach. "A Michie je Michie,ona to zvládne,tak v klidu"Tsunade pomohla Zoe odemknout dveře od baráku,ale co to ??Jsou odemklé ! "Zoe,dveře jsou odemklé !" "Kakashi už je asi doma."Kakashi se od holek odtrhnul,musel jít něco zařídit pro Hokageho a říkal,že se vrátí až ráno,tak co to je ? "Kakashi ??Jsme doma,lásko,Jak to že jsi tu tak brzo,říkal jsi,že přijdeš až ráno"Volala ho,ale nikdo neodpovídal,v domě bylo hrobové ticho.Tsunade konečně nahmatala zapínač na světlo a rozsvítila. "Kruci,co to je ???"Zoe zakřičela,celý barák byl vzhůru nohama.Z obýváku se ozval zvuk rozbité vázy.Někdo je v domě !Zoe se domotala do obýváku. "Zoe, nech to na mně,nejsi ve stavu,ve kterém můžeš bojovat,běž ven,já to vyřídím."Zoe si dala ruku před pusu,chtělo se jí zvracet,rychle běžela ven.
1)líbil ? :)
2)co to bylo za chlápka ?? Byl zlý ?? Setká se ještě někdy s Michie ?
3)Jak dopadne mise s Michie ?
4)kdo je v domě ?
5)Kde je Kakashi ? Je pravda,co Zoe řekla,že Kakashi dělá ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 15. prosince 2011 v 20:12 | Reagovat

1)jj moc :)
2) byl hodně zlej. takhle si na michie dovolovat :D že mu to není blbý? :D
3) jj dobře :) nic hroznýho se nestane
4) zloděj :D ale kdo přesně tto nevim :D
5) jj kakashi se ještě nevrátil domů, takže on to nebyl. pořád asi něco zařizoval

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama