Vodní past...

18. listopadu 2011 v 9:46 | Michie Kurei-ji |  Bohové
Ahojky,jak jsem slíbila,dneska tu bude od každého něco,tak doufám,že se vám to bude líbit :))


Percy s tím ukradeným bleskem :)
"Grovere,ty můj kozlíčku,pojď sem za mnou"zavolala jsem ho,on poslušně přišel. "Percy,dej mi tvou mikinu" "No hele,ta mikina je od mámy…nemohl by ti dát bundu Grover ?" "Méé,to teda ne,ta bunda je z pravé kůže !" "co s ní vlastně chceš dělat?" "Potřebuju do něčeho zabalit její hlavu." "Annaabeth,vezmi jí tu perlu z toho náramku a schovej ji pečlivě,hlavně ať se nerozbije" "Grovere chytni jí za vlasy a dej mi tu bundu a žádné odmlouvání nebo tě proměním v sirup"Grover jí neochotně podal svoji bundu a chytil Medůzu za její hadí vlasy. "To je nechutný" "Jak jsi věděl,že je to Medůza ?" "Viděl jsem všude sochy a jedna vypadala jako můj strýček a měl i tu bradavicu,ale to by nebylo možný,a pak mě to docvaklo,strejdu zabila Medůza.."Šeptal to,bál se,že ho někdo uslyší.Mayia,Grover a Annabeth se lekli,když uslyšeli auto.Uviděli přijíždět obrovský mercedes,který řídí Percy. "Pěkný,Ann,podívej se,kde je další perla ?"Annabeth vytáhla mapu a ta jí ukázala cestu k další perle. "Athénino muzeum" "Jedem"Mayianess zavelela a vydali se na západ Londýna.
"Grovere vstávej,už jsme tady"Budila ho Annabeth.Mayia s Percym už stáli venku a kontrolovali,jestli je někdo nesleduje. "Tam ti jsou divní,viděla jsem jejich dodávku za námi a pořád na nás koukají"Nenápadně na ně ukázala. "Tak použij nějakou svoji sílu ne ?Jsi přece bohyně." "To jsou Hádovi lidé..Jsou mrtvý,když je nechám zmizet,zase se tady objeví a bude jich dvojnásobek a ještě na sebe upozorníme" "Asi máš pravdu,co teda budeme dělat ?" "Rozdělíme se.Já s Annabeth půjdeme předem,já můžu změnit podobu a ty s Grover běžte dokola zezadu,kdyby nám hrozilo nějaké nebezpečí,poznáš to.." "A jak ?" "Poznáš to"Mayia s Annabeth šli tedy do muzea,Percy zůstal s Groverem stát na místě. "Co budem dělat ?" "Slyšel jsi ne??Obejdeme to kolem těch palem dozadu,snad tam bude nějaký vchod"Tak tedy se vydali.
"Líbí se ti Percy ?"Zeptala se Mayia Annabeth,když měnila svou podobu.Na hlavě měla ohnivě oranžového pankáče,krátké vlasy a punkerské oblečení. "Páni,tobě to fakt sluší pořád Mayio"Pochválila ji Ann. "Takovou podobu u mě snad ještě neviděli"Pomodlila se Mayia k bohům. "To ne !!!Někdo mě volá !Někdo se topí,někdo prosí mou pomoc"Mayia se proměnila do své vodní podoby a mizela Annabeth před očima. "Co mám dělat ??" "Najdi kluky a vezměte tu perlu,ať jsou nad vámi bohové,vrátím se co nejdříve a hlavně,pamatuj si,kdyby na teb…."Ale nedořekla to,Mayia zmizela úplně z muzea. "Kdo žádá mne o pomoc ?"Mayia se objevila ve vodě,na sobě měla jen podprsenku jako mají mořské panny,z šupin a kalhotky také,aby se jí dobře plavalo,vlasy zbarvené do modrá,plavali všude kolem ní. "Ne !!Je to past !"Mayia se rychle otočila a plavala co nejdál od potopené pirátské lodi,ze které plavalo asi sto mrtvých pirátů.
1)líbil ? :))
2)Vezmou perlu ?Zaútočí na ně někdo ??
3)Co jí to Mayia chtěla říct,než zmizela ?
4)Co udělá Mayia s těma pirátama,uteče nebo bude muset bojovat ?? :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 19. listopadu 2011 v 22:07 | Reagovat

1) moc se mě líbil :)
2) perlu vezmou v pohodě a ani na ně nikdo nebude chtít zaútočit
3)myslím, že chtěla říct: kdyby na tebe někdo chtěl zaútočit, tak utíkej a na nic nečekej
4) myslím, že piráti si jí nevšimla, takže plave někam jinam a nebude muset bojovat, bude v klidu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama