Michie je Michie..

14. listopadu 2011 v 21:18 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
tak,konečně jsem něco přidala :DDDD :)

"No fájn,hlavně už neřvi,nebo mi z tebe praskne hlava"Tsunade provedla prohlídku. "No Zoe,můžu ti říct…blééééé"Tsunade se vyzvracela přímo na Kakashiho.Kakashimu se z toho zápachu udělalo taky blbě a vyzvracel se na zem.Až byli hotovi,Tsunade jí potvrdila,že je těhotná. "To není možné !! Jak jsme byli tak blbí a nedali pozor ?"Zoe panikařila,tohle si teda vůbec neplánovala.Zatímco zdravotní sestřička uklízela zvratky od Tsunade a Kakashiho,Tsunade šla se Zoe do bufety,protože Zoe měla chuť na něco sladkého a dobrého,klasické příznaky těhotenství a Kakashi se šel osprchovat do koupelny lékařů. "Jak ?"Zoe z toho byla všeho mimo,jak to řekne Michie ?Co bude s její prací,co peníze,atd.. "Byli jsme tak rozpálení,že jsme vůbec nedávali pozor..Myslím,že půjdu na….." "Neříkej to,Zoe !"Vyštěkla na ní hned Tsunade,když si uvědomila,co chceš říct.Zoe nafoukla tváře a zase natahovala. "Holka,jestli půjdeš na potrat,tak je víc pravděpodobné,že v budoucnosti už žádné dítě mít nebudeš,určitě sis to plánovala na později a né na teď,ale co se dá prostě dělat,je to osud !" "Já vím,jenže nejde to,co bude s Michie a … ?"Tsunade jí zase skočila do řeči. "Co by mělo prosím tě být s Michie ?Už je myslím dost chytrá na to,aby to pochopila,no šest let,no,prostě Michie je Michie"
"Pop-corn,čokoláda,lentilky,žvýkačky,bombóny,lízátka,oplatky,sušenky"Michie před sebou vezla vozík a do něj házela všechno jídlo,co jí přišlo pod ruku.Sasuke seděl ve vozíku,DONUCENĚ,a nechal se Michie vozit. "Hm,to by mohlo stačit"Koukla se na přeplněný vozík s jídlem. "Na,to si nasaď na hlavu"Michie Sasukemu podala igelitový sáček s vystřihnutými oči,nosem a pusou,aby mohli dýchat a koukat. "Na co to ? Michieeeee ?"Raději ani nechtěl vědět,co právě teď Michie dělá,zavřel oči a nedíval se. "Otevři oči kámo,tohle je adrenalinové dobrodružství"Stalo se.Otevřel je a viděl,jak za Michie utíká spousta lidí a křičí na ni,někdo zase telefonoval a volal policii,a tak. "Tady zaboč"Zakřičel na ni,aby ho přes ten hluk slyšela.Michie prudce vozíkem otočila doprava a vběhla do temné uličky o které vůbec nevěděla. "Dost dobrý"Pochválila ho,sundali si tašky z hlav a začali se potichu smát. "To bylo fakt hustý !!"Michie se koukla na plný vozík jídla,který právě ukradli. "Vím,kde si to všechno sníme"Koukla ven z temné uličky jestli tam někdo není,teď už tam nebyla ani živá duše,tak opatrně vyjela ven a dala se rovně.Za chvíli došli na menší kopeček s výhledem na celou osvícenou vesnici. "To je nádhera"Vzdychnul Sasuke. "žé ??Taky myslím..Chodím jsem skoro každý večer,je to hrozně uklidňující"vysvětlovala,ale Sasuke ji stejně neposlouchal,byl uchvácen krásou vesnice,která byla nasvícená různými lampami,žárovkami nebo lampiony.Ze snění ho probudila hlasitá rána převráceného vozíku.
"Tak co mám podle tebe asi dělat ?"Zoe už byla klidnější. "Prostě si to dítě nech,já ti se vším pomůžu,klidně ti ho budu hlídat"říkala to tak nejistě. "Kakashi,lásko,co mám dělat ?"Zoe hned spatřila Kakashiho,jak vešel do místnosti.Byl úplně mimo. "Budeš táta kámo"Flákla ho Tsunade po zádech,když k nim došel. "Haha"Ironicky se usmál.Zoe ho pevně objala,čekala od něj podporu. "Je mi 17,není možné,abych byla těhotná"Zase se rozbrečela. "To zvládnem"Pohladil jí po vlasech. "Co by na to řekla matka ??A otec ??" "To nezjistíme Zoe,uvidíme jak to dopadne,určitě dobře,uvidíš"Dal jí polibek na čelo.
Michie všechno jídlo vysypala na zem a už se v něm přehrabovala,rozdělala si balíček sýrového pop-cornu,čokoládu a energi drink. "Na tebe,Sasuke"Pozvedla plechovku s pitím a připili si.
1)líbil ?
2)co zoe udělá ?půjde na potrat ?
3)jak se s tím michie smíří ?
4)co říkáte na Michiin prohřešek,zjistí někdo,že to byla ona ?:D
5)co se tam bude dít dál ?? podniknou ještě něco Sasuke s Michie ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 14. listopadu 2011 v 21:28 | Reagovat

1) moc se mě to líbilo :))) povedlo se :)
2) myslím si, že si nakonec dítě nechá a bude mámou :D
3) michie nebude moc nadšená :D nikoho maloýho do rodiny nebude chtít :D ale po čase se s tím smíří
4) nn, nikdo to nezjistí :D zamaskovali to moc dobře :D povedlo se jim to :))
5) takže prvně všechno sežerou :D pak si uvědomí, že mají ještě hlad, tak se vydají znovu, ale tentokrát do jinýho obchodu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama