Jsem těhotná !

8. listopadu 2011 v 20:37 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
:PP

"Poučení číslo jedna Iruko-san.Pro tebe možná nepotřebná postel,ale za chvíli budeš škemrat hlasy a ještě budeš prosit o jídlo z ledničky"Poučila ho Michie. "Ne,to ne !!Já úplně zapomněla ! Sasuke-san má dneska svátek !!!"Michie se chytla za hlavu a říkala si,jaký je to nemotora,jak mohla zapomenout. "Už je pozdě večer,měli bychom jít spát."Michie jen souhlasila. "Dobrou"Popřáli si na dobrou noc,jediná Michie spala na doopravdické posteli,ostatní spali a tvrdé,studené zemi.Počkala až všichni usnou. "Jak mě to Jirayia-sama učil ?"Soukala se do mikiny,potom Shina předělala ze země do své postele a přikryla,aby si nemysleli,že Michie někam utekla.Shino otevřel oči a chňapl Michie po ruce.Michie si toho nevšímala,zakryla ho a odešla,věděla,že to byl jenom reflex. "Svolávací jutcu:žába" "Kdo mě to ruší,já už spal" "Promiň Gammamotto,potřebuju po tobě něco důležitého." "Poslouchám"Žába si vyslechla její plán,vlezla do jeho pusy a žába zmizela v obláčku.
Sasuke měl svůj byteček sám pro sebe,tam,kde kdysi býval klan Uchiha.Nějaký pán si ho adoptoval,posílá mu peníze,a tak.V bytě to neměl zrovna luxusní,ale měl ty nejdůležitější věci,jako je postel,lednička,mikrovlnka,vana,záchod a skříň.Se vším mu pomohla Zoe s Kakashim. "Všechno nejlepší,Sasuke"Řekl si pro sebe sedící Sasuke na balkónku,když se díval na hvězdy na obloze.Lekl se,když v pokoji uslyšel hlasitou ránu.Okamžitě vstal a koukl se,co se tam děje.Uprostřed jeho pokoje,na rozmlácené posteli,stála obrovská červená žába s bradavicemi. "Gammamotto-san ?" "Sasuke-san !!!"Michie na něj zezadu skočila a svalila ho na zem.Sasuke byl překvapenější než Gammamotto. "Michie,co tu proboha děláš,nemáš být na misi ?" "Všechno nejlepší k svátku,brácho !"Plácla ho po rameni. "Ty sis vzpomněla"Žasnul. "No jasný,proto jsem tady,jinak bych si to neodpustila,mám čas do rána,než se kluci z týmu probudí,potom se musím vrátit a pokračovat misi"Když nad tím tak přemýšlela, "Gammamotto,já tě pak přivolám zpátky,můžeš zatím jít,díky"Rozloučila se. "Michie,co když se ti nepodaří vrátit se zpátky ??Přemýšlela si nad tím,jaké bys měla problémy ?"Michie se zase zamyslela. "Ne"zasmála se. "Buď to vyjde,nebo nevyjde,necháme se překvapit"Mrkla na něj a vydala se k ledničce. "Tak copak tu máme ?Hm…nic"na její zklamání v ledničce nebyl ani jogurt. "Hm kámo,máš tu aspoň popcorn ?"Prohledala mu tam všechny skříně,ale nic.Chvíli zamyšleně koukala na Sasukeho,který byl stále překvapený,že je tu s ním zrovna Michie. "No nic,jde se nakupováát"Chytla ho za ruku a táhla ho za sebou ven. "Počkej,kam mě táhneš ??Michie počkej,musím zamknout,seš blázen !!"Potom,co si uvědomil,že je zbytečný jí cokoliv říkat.
"Kakashi,musím si s tebou promluvit"Zavolala ho Zoe k sobě. "Moment" "HNED !"Zakřičela na něj.Kakashi se leknul. "Už jdu,už jdu"Byl tak vystrašený,že by teď udělal cokoliv,jen aby to od Zoe neschytal,jediná rána by ho dokázala zabít.Přisedl si vedle ní. "Jdeme za Tsunade"Rozhodla. "Co se stalo ?" "Dělali jsme to bez ochrany"Při těch slovech Kakashiho dost hrklo,do teď si to neuvědomil.
"Tsunade !!!"Zoe vtrhla jako vichřice na chodbu a řvala. "Tsunade !!!"Doběhla ke dveřím do ordinace,rozrazila je a vtrhla dovnitř. "Coje ?"Řekla to opile,když uviděla kdo přišel,za záda schovala flašku vodky. "Jsem těhotná !" "Cože ?" "Možná" "Cože ?" "TSUNADE !!!!!Okamžitě se mi koukni do břicha !!"Zakřičela do ní a lehla si na lehátko.
1)líbil ?:D
2)Co se bude dít se Sasukem ?:D
3)Vrátí se Michie včas,v pořádku ?? :D
4)Je Zoe těhotná ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 9. listopadu 2011 v 21:36 | Reagovat

1) jj hodn :))
2) nic :D jenom bude hrozně štastnej, že je s ním Michie :D
3) ne přijde o hodně později než měla :D
4) jj řekla bych že je :D že jim to moc nevyšlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama