Genjutcu...

6. listopadu 2011 v 21:55 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Pokračování :)) Michie zaplatí za své chyby a jako vždy,překvapí celý svůj tým.. :DDD :))

" Zoe Rosseto Ta Do Kitsune Zakatsu !!!!!Jak sis mohla dovolit mi sem dát rýžové žvýkačky ???Proklínám tě !!"Zařvala Michie přes celý les.Věděla,že Zoe to ví,že Michie právě nalezla žvejky.Viděla její zlomyslný obličej,jak se teď chichotá a mne si ruce.No vlastně ne,Zoe si asi právě teď umývala hlavu od lepidla a snažila ze sebe strhnout nalepený ručník,teď se Michie rozesmála,při té myšlence. "Kdyby tu byl Chouji,tak by ti všechny žvýkačky ukradl"Pokusil se o vtip Shino,Michie se tomu zasmála a přikývla.Michie nazpátek narvala všechny věci do baťohu a Aoba se jí nabídl,že jí ho ponese.Michie mu baťoh podala,Aoba si ho vzal do rukou,baťoh mu spadl na zem,byl tak těžký,málem mu utrhnul ruku. "Pane bože Michie,vždyť to je strašně těžké !" "No tak já to vezmu"Zvedla baťoh ze země jakoby nic,kluci na ni udiveně zírali. "Co je ? Vždyť je to lehounký"Dala si ho na záda a pokračovali v cestě,Aoba se trochu zastyděl před ostatníma.
"Ježíš,tady je hrozná tma,Shino,seš si jistej,že šel tudy ?" "Áááá"Uslyšeli jak Michie piští.Rychle za ní přiběhli,aby zjistili,co se stalo.Před Michie leželi ostatky lidského těla.Ruce byli utrhlé a pohozené na sobě,tělo přeříznuto na dvě půlky,jenom hlava nikde. "Myslím,že jdeme správně"Potvrdil Ibiki Morino. "Aspoň víme,jakým směrem máme jít"Potvrdil Aoba.Michie už si ze všeho zas dělala srandu. "Těší mě pane Rozpůlený"Vložila svou dlaň do useknuté a třásla s ní jako na pozdrav.Michie najednou strnula. "Podívejte na Michie"Ukázal na ni Shino.Michie nehybně stála a v rukou držela useknutou ruku. "Je zachycena v genjutcu !!"Zařval Aoba a běžel k Michie.
U Michie v hlavě:
Michie byla připoutána ke sloupu a před ní stál obrovský Itachi,v jedné ruce meč a v druhé useknutou ruku.Useknutá ruka vyletěla do vzduchu a přibližovala s k jejímu krku.Mrtvá dlaň jí studenými prsty sevřela krk nejsilněji jak mohla,začala ji škrtit.Michie z pusy vytryskla krev,snažila se vysvobodit ze sevření,ale byla slaboučká.
Aoba dal Michie facku,aby se probudila z Genjutcu(vytváření iluze) a opravdu,Michie se pohnula,nebo spíš omdlela. "Výborně Aobo-san.Dávejte si pozor kam šlapete a na co šaháte,jsou tu pasti,ví o našem příchodu,musíme být už blízko.Aoba,vezmi Michie na záda a Iruko,ty jí vezmi baťoh,Shino,ty mi řekni kudy se máme vydat"Poručil jim Ibiki.Shino zavřel oči a soustředil se,potom je otevřel a ukázal prstem doleva,na druhou stranu od těch zbytků z těla. "Hm,takže někdo chtěl odlákat naši pozornost" "No někdo…My víme kdo" "Ta malá nic nejí,nemůže vážit ani gram,není možné,aby ten baťoh unesla" "Se na ni koukni,vždyť nemá ani žádné svaly,samá kůže na kostech" "Možná nemá svaly,ale má silnou vůli a odhodlání,sice ne to nevypadá,ale tahle malá holka dokáže být silnější než my všichni dohromady"Upozornil je Ibiki.Na chvíli se zastavili,kluci se koukli na Michie jak spí,a jak Aobovi oslintává rameno. "Taky bych chtěl mít takovou mladší sestru.Je rozkošná"Prohlásil Aoba. "Nemůžeme si odpočinout ?"Zeptal se vyčerpaný Shino z cesty. "Dobře,zůstaneme tu přes noc,Aobo rozdělej oheň,Shino,ty pomož Irukovi se zásobami a s dekami,já se kouknu na Michie."Zase jim dal rozkazy. "No tak Michie,probuď se,nebo zase budeš odhodlaná se neprobudit a spát celý dny ?"Michie zavrněla jako šťastná kočka.Ibikiho něco napadlo. "Itachi,vzdej se,nikdy nás neporazíš"Zařval Ibiki a sledoval,jak na to Michie bude reagovat.Michie vylítla na nohy a hned byla v pozoru. "Co,kde ??Itachi,jsi mrtvej !"Rozhlédla se,ale Itachi nikde,jenom Ibiki a v dáli ostatní členi týmu. "Dobré ráno.Přišla jsi u půlku cesty,zítra ráno vezmeš Shina na záda"Dal jí trest,ale ona si ho nevšímala,vydala se za Shinem a Irukou pro svůj baťoh.Opět ho vysypala a vzala do ruky svitky.Otevřela je a vyslovila "Uvolnit"Ze svitků vyletěla obrovská postel z Michiina pokoje a na ní peřiny a polštář.Z druhého svitku se vyklubala stříbrná lednička z kuchyně,kterou asi právě teď Zoe s Kakashim postrádali,samozřejmě se vším jídlem.
1)líbil ? :D :))
2)Bude na ně ještě někde číhat past?? jesltli jo,tak jaká ?
3)Vezme Michie na záda Shina ?
4)Objeví už Itachiho ?
5)Postel a lednička ?? Budou kluci překvapení ? Jak se podělí ?? :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 9. listopadu 2011 v 21:26 | Reagovat

1) bylo to suprový :))
2) budou číhat úplně stejný pasti pořád :D furt ěkde budou ležet takovýto mrtvoly
3) nn vykašle se na něj :D
4) no trvá to, takže bych řekla, že až za dlouho :D
5) no to jo :D to budou překvapení všichni, to nikdo určitě nečekal :D moc dobře se nepodělí, budou se o všechno rvat :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama