šutry na tebe !!

4. října 2011 v 21:42 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
něco jsem napsala :)

"Když ji sbalím dřív než Izuma,tak vyhraju"Promýšlel si Kotetsu svůj plán.
"Sakra,kde,že to máme sraz ?"Lucy se zastavila uprostřed rušné ulice s obchody a přemýšlela,kam vlastně má jít. "Zatraceně,jak jsem to mohla zapomenout ??"Potom si vzpomněla,co včera bylo u Hokageho. "Aha,tak už chápu"zasmála se sama sobě.
Po 5 minutách:
Lucy se rychle musela vrátit domů a zeptat se Bena,kde mají sraz. "Pane bože ségra,oni tě normálně vynesou v zubech,kde by jste asi tak mohli mít sraz ??"Ben kroutil hlavou,už si s Lucy nevěděl rady. "No já nevím,u Hokageho ?"poškrábala se na bradě a nevinně se na něj koukla. "Ne,ne mladá dámo,tenhle kukuč na mě nezkoušej,ten na mě nefunguje"položil jí dlaň na hlavu,otočil ji zpátky ke dveřím a popoháněl ji. "Před hlavní branou a radím ti,vymysli si dost dobrou výmluvu,protože už máš 45 minut spoždění"vykopl ji nohou z baráku,vyletěla ven na ulici. "No počkej až se vrátím domů !!Přilepím tě k židli,uholím tě do hola a vypíchnu ti obě dvě oči,takhle do mě kopat,co si to kruci dovoluješ ??? Víš kdo já jsem ??"Stála tam jako blázen,házela a mávala tam rukama kolem sebe a nadávala na tichý barák. "Šutry na tebe !!"Házela na barák kamínky,menší i větší,bylo jí jedno,jestli s barákem něco udělá.Najednou se ozvalo hlasitý prásk a prásk.V okně,které vedlo do kuchyně,udělali šutry dvě velké díry,které se propojily a vysklelo se celý okno.V okně se najednou objevila jejich teta.Koukala se na vysklené okno,jak padají na zem poslední střípky a Lucy jen pozorovala,jak teta rudne vzteky. "Jé ahoj,této,víš,já mám jaksi spoždění,už bych asi měla jít,tak,tak pozdravuj všechny v baráku a měj se hezky"Nevinně na ni zamrkala a raději rychle utíkala k hlavní bráně,asi si neuvědomovala,že jde pozdě,protože hned jak zmizla z dohledu,zpomalila a po cestě se protahovala. "Doufám,že nebudou moc nadávat"Pronesla naposledy
"No konečně,co sis jako myslela ??Na tohle chci opravdu,ale opravdu skvělou výmluvu,protože je to opravdu neodpustitelně,co sis myslela,že se nebudem zlobit,a že ti nenadáme ??"Vyjel na ni Gai. "Nééé,ještě před chvíli jsem říkala,že mi budete nadávat"Zalhala a vzpomněla si,jak doufala,že bude všechno v pořádku. "Ahoj krásko,já se na tebe vůbec nezlobím"Spustil Kotetsu, "Rád jsem si počkal na takovou krásku,jako jsi ty."Izuma jen nechápal,stejně jako Lucy.Izuma se na něj s nechutí koukl a bouchl ho do ramene. "No co je ?"znuděně mu odpověděl.
1)líbil ?:D
2)Nakope Benovi prdel,až se vrátí domů ??Jestli se tedy vůbec vrátí ??
3)Co udělá teta ? :DDD
4)Co má Kotetsu v plánu,co s tím Izuma udělá ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 4. října 2011 v 21:51 | Reagovat

1) jj moc :)) díky že to tu je :)
2) jj vrátí s epotom někdy a benovi prdel nenakope :D nějak na to zapomene :D
3) teta na ni začne řvat a dá jí zaracha :D
4) chce jí dát pusu a izuma mu nakope prdel :D

2 sims3-babu sims3-babu | Web | 7. října 2011 v 16:01 | Reagovat

No nemocná jsem byla, ale ještě stále mi bolí v krku atd. Ale na trenál jdu a i na zápas:)) A ty jdeš??:))

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:41 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama