Síla mládí...

10. října 2011 v 20:00 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
tak,konečně jsem sem něco přidala,vůbec teď nemám čas na psaní...mám hodně problémy ted v životě...je všechno moc složitý,no,sice je toho málo,ale snažila jsem se něco napsat :)

"Já,já jsem zakopla a spadla jsem do bahna,tak jsem se musela vrátit domů a převléct se,no a tam jsem zašpinila všechno co se dalo a teta mi nadala,že půjdu,až to všechno uklidím a moje mladší sestra mi jaksi chtěla pomoct,a zem vytřela mým plyšáčkem,a tak jsem se na ni tak strašně naštvala,že jsem jí natřískala a ještě jsem si musela jít plyšáčka vyprat a musela počkat až uschne,abych si ho mohla vzít s sebou"Vydechla.Lucy byla ve vesnici známa,jako královna výmluv,opravdu měla originální výmluvy.Všichni na ni nevěřícně koukali s otevřenou pusou a bradou až někde na zemi. "Nezapomněla jsi na něco náhodou ??"Zažertoval Kotetsu.Lucy se zamyslela. "um"vydávala ze sebe divné zvuky,to byl důkaz,že opravdu přemýšlí. "Jo,málem bych zapomněla,Katy si šla stěžovat za tetou a zjistilo se,že jsem jí zlomila nos,tak jsem s ní musela ještě do nemocnice,tam řekli,že klidně můžu jít,ale Katy začala řvát,že jestli s ní nezůstanu,tak že"chvíli přemýšlela na vhodné slovo "Ummmm,joo,tak že všem řekne,co dělám,když se večer koupu ve vaně"vydechla vyčerpáním.Kluci už měli i oči venku z důlkú. "A co teda večer ve vaně děláš ?"Izuma prolomil ticho. "To by tě zajímalo co ??Tak někdy přijď k nám a uvidíš"Bouchla ho do ramene,ostatní zakouleli očima a v Kotetsuovi to začalo vřít. "Tak jdeme ??"Gai měl zase svoji nadšenou náladu. "Jdeme zachránit sílu mládí"zařvala Lucy,Gai se na ni zhnuseně koukl. "Pardon,ale mně se to tak strašně líbí,ale hele,můžu se zeptat,jak děláte,že se vám vždycky zaleskne ten zub ?"Gai omdlel,jestli vydrží hodinu s Lucy,tak vydrží všechno. "Jdeme !!"Zavelel a Lucy raději neodpovídal. "Hej,haló,já jsem se na něco ptala" "Lucy,ticho,Mistře,kudy tam půjdeme ?"Izuma je zase vyrušil. "Konečně normální otázka.Za necelou hodinku by jsme měli dorazit do menší vesnice jménem Nesmyslov" "Nesmyslov ?"Podivili se ostatní.
1)líbil ?
2)uvěřili té její výmluvě ?
3)co dělá ve vaně ???
4)přijde k nim někdy večer Izuma ?? :DD
5)Nesmyslov ?? Jaký to má význam,a co v té vesnici objeví ?? Stane se něco ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 10. října 2011 v 20:11 | Reagovat

1) hodně :)))) moc mě to baví :) dobře se vymlouvám :DD
2) jo určitě Lucy uvěřil :D Lucy má nejlepší výmluvy ze všech :D možná něco mu přišlo divný, ale dál to neřešil
3) kraje si se  svým milovaným plyščkem. koupe ho :D a po koupání plyšová kočka vypadá jako debil :D
4) jj schválně přijde :D moc ho to zajímá :D
5) jsou tam samý nesmysly. nic tam není normální a nic nedává smysl. třeba v obchodech se věci jenom půjčujou a to zdarma a třeba v restauracích si musíte vařit sami :D a stane s etam nějaký nesmysl :D

2 Sims3-Babu Sims3-Babu | Web | 17. října 2011 v 20:28 | Reagovat

A ty si taky hned zasedla na kompl:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama