Michieina budoucnost...

23. října 2011 v 16:32 | michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
To je hrůza,venku je taková zima,až mi naskakuje vyrážka...Tak jsem zasedla zachumlaná do deky za komp a sepsala Michieinu budoucnost :))

"Mysli jako třináctiletá holka,která je náhodou hledaná ve všech vesnicích a za její hlavu je vypsána odměna…"Shikamaru nahlas přemýšlel. "Nejde myslet jako Michie,moje malá sestřička má v hlavě rušno ,nepořádek,myslí na 30 věcí zároveň"Zoe depkařila. "Zoe-sama,kdy už si konečně uvědomíte,že Michie není malá holčička…Zapomněla jste,že se přidala k té nejnebezpečnější organizaci,ke které se mohla přidat,uvědomte si,kolik zabila lidí…Už to není ta malá roztomilá Michie.." "Já vím Shikamaru,ve všem máš pravdu,ale,někdy je pěkné vzpomínat,jak byla ještě malá a hloupá.." "Ticho"přerušil ji Shikamaru. "Někdo nás sleduje"Shikamaru ukázal prstem na dívku,asi tak třináct let,která je pozorovala temně fialovýma očima.Když si dívka všimla,že ji Shikamaru a Zoe uviděli,otočila se a zdrhala pryč. "Co by na to asi řekla Michie,ta holka měla všechno,co Michie nesnáší"A měla pravda.Dívka měla vlasy ostříhané do mikáda,růžová barva všem bodala do očí.Obličej měla celý zmalovamá,žádné akné nešlo vidět,dívka měla tunu make-upu,oči zmalované růžovými stíny a řasy měla fialové jako její oči. "Ten…pohled"Shikamaru se zarazil,přemýšlel. "No tak co je Shikamaru,musíme tu dívku sledovat,třeba nám něco řekne o Michie,vypadalo to,že nás moc dobře zná. "Sasuke,Hinato,musíme chytit tu růžovku"Nakázala Zoe.Kdyby tak tušili,koho právě teď sledují…Dívka byla velmi rychlá,kličkovala všemi ulicemi,potom byla na hlavní,a když už si všichni mysleli,že ji mají,zmizela,potom jí uviděli na střeše jednoho starého baráku.Shikamaru se zastavil. "Shikamaru,co se stalo ??" "Myslím,že vím,kde je Michie..Tu dívku překvapíte tam na konci ulice,když zahnete doprava..Musíte být rychlejší než ona,sejdeme se tam,hlavně tam na mě počkejte a ať říká cokoliv,hlavně ji nepouštějte"Shikamaru šel k stánku,kde prodávali ještě živé ryby,vzal kýbl,dal do něj vodu,ve které plavaly ryby a utíkal za nimi.
Dívka pořád skákala ze střechy na střechu.Tým Zoe už čekali tam,kde jim to poradil Shikamaru,zase měl pravdu.Dívka seskočila ze střechy přímo do Sasukeho silného sevření. "Pusť mě !!!Já vás zažaluju,pusťte mě,nikdy vám neřeknu,kde Michie je !"Ted se ta dívka prokecla. "Někoho mi hrozně připomínáš,jen si nemůžu vzpomenout koho"Zoe ji fascinovaně prohlížela. "Hinato" "Haii.Byagugan !"Hinata se podívala skrz dívku svým Byaguganem. "To není možné"Hinata se potom podívala na Zoeiny oči,dívčiny oči a zpátky na Zoe a nevěřícně koukala. "Pusťte mě,já jsem nic neprovedla !!"Dívka s sebou házela. "Jak se jmenuješ ?"V tom tam přišel Shikamaru s kýblem s vodou. "Měl jsi zase naprostou pravdu Shikamaru"Pochválila ho Zoe. "Ale na co ten kýbl s vodou ?!" "Víš Zoe,nikdy jsem tvou sestru nepřestal milovat,i když se přidala k Akatsuki a vraždí lidi,vím,že je v ní ještě kousek dobra"Shikamaru se dívce podívala přímo do očí,jako by jí vyčetl všechny myšlenky.Dívka se usmála. "Proč mi to říkáš ??Měl by jsi to říct spíš Michie" "Michie to všechno ví"Zvedl kýbl a všechna ta špinavá a smradlavá voda od ryb,dívce padla na vlasy a na obličej. "Co to ksakru děláš ?"Dívka s sebou začala házet,když však tušila,že se z Sasukeho stisku nedostane,sklopila hlavu,aby jí nikdo neviděl do tváře. "Michie,podívej se mi do očí !!"Shikamaru odložil kbelík a popošel blíž k dívce.Zoe a nikdo ostatní nechápal. "Hinato,řekni nám,co si viděla svým byaguganem ??" "Ta dívka má stejnou chakru jako má Michie,krev a oči má stejné jako Zoe…" "Michie Mio Christanzeno De La Wego Zakatsu,já tě slušně žádám,podívej se mi do očí a řekni nám pravdu"Shikamaru se zpátky otočil k dívce. "Co to kecáš Shikamaru,tohle nemůže být Michie"Potom se zamyslela. "Je stejná jako naše matka…Ten střih vlasů,oči…"Hinata dívce podala čistý kapesník,Sasuke dívce pustil jednu ruku,aby si mohla utřít obličej a slzy.Když se konečně podívala všem postupně do očí,barva z vlasů jí stékala po zádech dolů,ven vykukovala blonďatá hlava,make-up,řasenku a stíny si otřela do kapesníku a vzpřímila se. "Sasuke pusť mě už konečně"Vytrhla mu ruku. "Michie,moje malá sestřičko"Zoe jí skočila do náruče,ale Michie ji od sebe odtáhla. "Shikamaru,jak si poznal,že je to Michie ??" "Zoe mi napověděla,hned jak řekla,že ta holka má všechno,co Michie nesnáší.Začal jsem uvažovat,že kdybych byl Michie,a chtěl se schovat,tak bych na sebe dal všechno,to co nesnáším.Takže Michie si nechala obarvit vlasy na růžovo,vlasy do mikáda,napatlala na sebe to svinstvo a věděla,že tak ji nikdo nepozná,protože všichni ví,že to nenávidí." "Shikamaru,ty jsi génius"Zoe žasla. "Jen na jednu věc zapomněla…"Znovu se jí podíval přímo do očí. "Tvé oči tě prozradily"Usmál se na ni. "No,to bylo jasný,že když pošlete na misi největšího Listovýho génia,tak,že mě najdete,to se Tsunade fakt povedlo"Začala mrčet. "A co bude teď ??Zabijete mě ??Useknete mi hlavu ??Vezmete mě zpátky do Listové a budete se vychutnávat moji popravu ?"
1)líbil ?
2)Jak je to možné,že Michie bude vražedkyně ??
3)Co s ní udělají ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 23. října 2011 v 20:29 | Reagovat

1) jj moc se mi to líbilo :))
2) určitě ji tak změnila ta její mise. už to nebude hodná malá holka :D
3) budou rádi, že ji našli, ale potrestají ji. nebude se moct vídat se svými kamarády

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama