Konec 6.kapitoly...

29. října 2011 v 20:46 | michie kurei-ji |  Náš druhý svět
Tak,ukončuji 6.kapitolu,tahle byla krátká,protože ta předešlá byla moc dlouhá,nějak jsme zapomněli,že píšem v kapitolách :DD Tak doufám,že se vám tahle kapitola líbila :))

"Uhněte mi z cesty"Zahřměl Koii. "Běžte za tím slizkým hadem.Já se o ni postarám.Koii měl velmi hluboký hlas plný respektu.Gaii,Kotetsu a Izuma se rozběhli směrem,kudy se odplazil ten chlapík. "Myslím,že ho vidím"Zařval Kotetsu,který běžel jako první,potom ho,ale předběhl Gaii a zastavil ho rukou. "Stůj,koukej !"Za zdi se vynořila postava,začala se zhmotňovat.Gaii na něj posvítil ohnivou koulí,kterou vytvořila předtím Lucy.Chlap byl vysoký,vypadal tak na 25 let,stejně jako Tsunade,obličej měl celý bledý,jako by podstoupil hodně plastik,dlouhé černohnědé rozpuštěné vlasy,uzoučké rty,které nešli skoro ani vidět,si olizoval nechutným dlouhým a špičatým jazykem.Oči měl jako had,olivově zelené a uprostřed delší čárku. "Orochimaru" "Taky tě rád vidím Gaii,vyrostl si,vidím,že sis ostříhal vlasy,už nevypadáš jako hippie,ale jako buzík"Usmál se na něj hadím úsměvem. "Neurážej můj účes ty hade !"
"Má paní,slibuji,že udělám vše pro to,abych vás zachránil"Drak se zmenšoval,aby Lucy nějak neublížil.Přiložil jí ústa na ránu a ohnivý jazyk strčil do ní. "ááá"Lucy se probudila,začala křičet bolestí,házela s sebou,ale drak jí sevřel svým ocasem.Lucy cítila,jak jí oheň putuje v celém těle a vypaluje jí jed. "Vydržte má paní"Drak zavřel oči a soustředil se.Vydělal jazyk z rány a čekal,až se Lucy trochu vzpamatuje,pořád křičela bolestmi,oheň už cítila v srdci.Koii poznal,jak na tom je,poté přiložil znovu ústa k ráně a vycucl z ní všechen jeho oheň s jedem do sebe.Lucy už se neklepala,ale pořád křičela šokem bolesti a utrpení a zároveň úlevy.Koii se vypařil ve vzduchu.Lucy usnula s děkovným úsměvem na tváři,nechala všechno za hlavou a konečně se trochu prospala.
"Sirupová klouzačka"Izumovi z pusy vytryskl bílý,sladký a lepkavý sirup. "Lastura mace"Kotetsu ze svého svitku vydělal své obrovské fialové žezlo.Kotetsu s Izumou byli skvělý tým.Orochimaru vyskočil do vzduchu,aby se nechytil do pasti se sirupem,ale zapomněl na Kotetsuovo žezlo,které ho smetlo na zem do sirupu. "Výpad šelmy"Gaii vyšvihnul svou nohu nahoru a potom ji zabořil do Orochimarovýho břicha.Orochimarovi z úst vytryskla zelená tekutina a stejně jak se objevil,tak stejně i zmizel.Pomalu začal mizet v zemi pokryté sirupem a nechával nad sebou kluky z Listové vesnice,kteří ze sebe vydali to nejlepší.Gaii na něj ještě v rychlosti hodil pár kunaiiú,ale ty se odrazili od tvrdé země,nestihl to.Gaii,Kotetsu a Izuma se vrátili zpátky za Lucy.Tam Lucy ležela nehybně na zemi,přikrytá dekou a podepřená baťohem.Gaii zkontroloval jestli dýchá,když se ujistil,oddechnul si a přemýšlel,co bude dál. "Myslím,že by jsme z téhle jeskyně nebo skály,nebo co to vůbec je,měli co nejrychleji zmizet"Klepal se zimou Kotetsu. "Dobrá tedy,asi máš pravdu."Potvrdil Gaii. "Izumo,vezmi opatrně Lucy,hlavně ať ji nevzbudíš.Kotetsu,ty vezmi její věci" "A nemůže to být naopak ?"Zafňukal Kotetsu.Gaii se na něj přísně koukl,Kotetsu to bral jako varování.
"Tady dneska přenocujeme,je už celkem pozdě a určitě jste unavení."Izuma opatrně položil Lucy na zem.Přikryl ji dekou a ještě jejím spacákem. "Svolávací jutcu:Želva"Před Gaiiem se objevila velká želva. "Čau Gaii,dlouho jsme se neviděli kamaráde,co potřebuješ ?"Kotetsu s Izumou zase koukali s otevřenou pusou.Před nimi stála velká želva se zelenou hlavou,červeno-oranožovo-červeno-žlutým krunýřem a hnědými nožkami.Měla husté obočí stejně jako Gaii. "Hokagemu dáš tenhle svitek,je v něm vzkaz"Dal mu svitek,do kterého po cestě napsal: "Mise hotovo,princezna Fiora z Duhové země byla zavražděna,vrah dopaden nebyl,objevili jsme Orochimara a napadli jsme ho,bohužel nám se zraněním zdrhnul.Přenocujeme tu a zítra ráno se vydáme zpátky do vesnice.Lucy Kuchi byla zraněna,má v sobě jed,ale už je v pořádku,nevíme jak je to možné,zjistíme to,až se probudí.Tým Gaii."Želvě svitek připnul ke krku. "Můžeš jít.Až svitek předáš,vrať se zpátky domů,díky"Želva zmizela.Kotetsu si vydělal z kabeli bagetu,Izuma chléb s tuňákem a Gaii konzervu plnou masa.Když se najedli,vlezli si do spacáku,oheň nechali hořet přes celou noc,aby jim nebyla zima a celý unavení usnuli rázem ihned.
"Lucy,Lucy vstávej"Budil ji Izuma,třepal s ní,Lucy né a né se vzbudit. "Sakra holka,ty spíš dýl než my a nemůžeme tě probudit,jak to vy holky děláte ?"Kroutil hlavou Kotetsu,když si balil věci do baťohu.Izuma neváhal,políbil Lucy na ústa.Kotetsuovi málem vypadly oči z důlků. "Nech ji bejt !!Ona je moje !"Kotetsu odkopl Izumu,klekl si k Lucy a dlouze ji políbil.
1)líbil ?
2)Dorazí v pořádku do vesnice ? :))
3)Probudí se Lucy ?
4)Bude vědět o tom,že jí kluci políbili ?:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 29. října 2011 v 21:05 | Reagovat

1) jj moc :D bylo to super :D hlavně konec :D
2) jj měli by. možná je po cestě ještě něco potká,a le to zvládnou bez zranění
3) jj za chvilku by se měla probudit :D
4) nn neví o tom. nevnímala a pak jí to kluci radši ani neřeknou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama