Christin Pink..

27. října 2011 v 11:16 | Michie Kurei-ji |  Život jako v pohádce..
Tak,konečně prázdniny coo ?máte něco v plánu ? :)) Já jsem dneska si dodala odvahu a na přání napsala něco o pohádce:DD :)) Jsem nějaká teď líná,nejradši bych jen ležela a poslouchala hudbu,ale dneska budu hodně psát,takže čekejte hodně příběhů :D :)

"Myslím,že dneska už tu prohlídku ukončíme"Ed se otočil zpátky na Ewu. "No lidi,tak já mizím"Rozloučil se Eric a utíkal pryč. "Proč ?Vždyť jsem viděla jen čtvrtku školy,zítra nebudu vědět,kde je jídelna a všechno ostatní" "Já s tebou zítra budu všude chodit a ukážu ti to rovnou,už je pozdě,docela spíchám,tak pojďme na koleje,tam ti ukážu tvůj pokoj a zmizím."Chytil mě znovu za ruku a utíkal semnou nazpátek k východu ze školy.Za chvíli jsme se ocitli ve vestibulu a vyšli jsme ven na čerstvý americký vzduch.Po schodech jsme sešli dolů a zamířili doprava z menšího kopečka dolů.Docela mě naštvalo,že tak spíchá,nestíhala jsem se kochat okolním prostředím.Ed se najednou zastavil a já pořád v běhu do něh vrazila,až zavrávoral a spadl na zem a já na něj. "Kruci,to jsou dneska trable…"A to ještě netušil,že nás někdo pozoruje.Když jsem se konečně uráčila z něj vstát,pohlédla jsem na obrovskou vilu před sebou.Koleje byli tak obrovské,jako kdyby to sebe někdo naskládal čtyřicet obrovských vil. "Tak hele,když vejdeš do tam těch dveří"Ukázal na ně. "Tak půjdeš rovně a tam je výtah,pojedeš do prvního patra,na jednom patře je 80 pokojů,tak se hlavně neztrať,jak to máš v popisu.."Zazubil se,ale pořád šlo vidět,jak je nervózní. "A číslo svého pokoje už znáš,takže to lehce najdeš…A hele,kdyby na tebe byla Christin zlá nebo tak něco,tak mě vůbec neznáš jo,nikdy si mě neviděla a nikdy si semnou nemluvila,jasný ?" "To je až tak strašná ?" "No..je hodně žárlivá a pomstychtivá,je to prostě namyšlená růžová mrcha" "Hmm,tak barbie říkáš,jo ?Tak s těma si umím poradit hravě"Mrkla jsem na něj,zamávala mu a byla trochu udivená,jak to,že mi nedal pusu na tvář,jak se o to hodněkrát pokoušel,no nevadí,tak vzhůru za dobrodružstvím. "Jak to říkal Ed ??Vejdu dovnitř,půjdu doleva,doprava,rovně a zase doleva,kruci,zase jsem byla omámená jeho dechem a dokonalostí,že jsem nevnímala,co mi říká..Achjo !!!To je otrava!"Zaklela jsem.Rozhlídla jsem se,jestli tu někoho nevidím a hele,ochranka,super,zeptám se,kde je výtah. "Ehm,ehm"Odkašlala jsem si. "Dobrý den,pane.."Koukla jsem se na cedulku s jeho jménem. "Pane Kanče"Kanec,to je divný příjmení. "Čte se to Kanašé,slečno" "Ou,aha,omlouvám se pane Kanče" "Kanašé"Už mu docela docházela trpělivost. "Jo jasně,pane…"radši jsem se zarazila,kdo ví,co bych zase řekla. "Nevíte,kde je tady výtah ?"Kanec pozvedl jedno obočí a nevěřícně na mě koukal,tenhle pohled už jsem dneska viděla hodněkrát. "Ježiš,to se nemůžu zeptat ??Od čeho tu jste ?To si říkáte Kanec ?"Potom jsem si uvědomila,co jsem řekla. "Hups,pardon,já nechtěla" "Slečno"zařval na mě,udělal tři kroky doleva a za ním se vynořil obrovský výtah. "Jéje"poškrabala jsem se na bradě. "Takže jsem měla jít rovně.."Zamyslela jsem se. "Děláš dobrou práci Kanče,řeknu panu řediteli,ať ti zvýší plat"Poklepala jsem mu na rameno a rychle zaplula do výtahu s mým kufrem,kabelí a baťohem. "Ta holka je fakt nenapravitelná"Usmál se Kanec.
Stála jsem před svými osudnými dveřmi.Dveře číslo 73.Nádech a výdech,pokřižovala jsem se,pomodlila jsem se a zatáhla za kliku.Zamčeno.No super,takže fiflena Christin o mně už ví.Po chvíli přemýšlení,se dveře odemkly a z nich vyšel Eric. "čau krásko"pozdravil mě,v tu chvíli mi všechno došlo. "čau prolhanej kreténe,kterej nedrží sliby" "Ale no tak,nějaká sprostá ne ?" "Vypadni !"Naštvala jsem se. "Ale,ale,jaká obluda se nám to tady zlobí ??"O dveře se opřela docela vysoká dívka,no,když jsem se koukla na její nohy,na kterých měla obrovské jehly,tak jsem se už ani nedivila,že je tak velká.Blonďaté vlasy měla rozpuštěné,na tváři tuny make-upu,oči našminkované růžovou barvou a řasy umělé,dlouhé a černé.
1)líbil ?
2)Proč najednou Ed tak spíchal
3)co si o Ewě Kanašé myslí ? :)
4)Vykecal to Eric ?
5)co si myslíš o Christin,provede něco Ewě ?Co se bude dít ? :D :PP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 27. října 2011 v 12:20 | Reagovat

1) jj moooc mě to bavilo :)))) je to super příběh
2) vypadá to, že měl sraz s nějakou holkou :D ale nechce ji, už chce Ewu :D
3) myslí si o ní, že je sice drzá, ale holka s kterou je sranda :DD
4) myslím, že nic neřekl
5) Christin nebude mít ráda Ewu. Je hrozně namyšlená a proto nebude mít ráda žádnou normální holku. Ale Ewa si s ní nějak poradí :D furt jí Christin bude nadávat, že hnusná a že má blbý boty a všechno oblečení :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama