Barvící lízátka..

28. října 2011 v 19:47 | michie kurei-ji |  Náš druhý svět
Tak,je tu menší upoutávka na Náš druhý svět :)) Některá věci jsou tam z mých vlastních zkušeností,jako třeba ty barvící lízátka :)) (Seženete v antroposu ! :D )

Klauni si noži odřízli kudrnaté vlasy a leskla se na ně pleška.Lucy se mohla potrhat smíchy.Klauni nepozorovaně skočili na tým Gaii a svalili je k zemi.Klečeli jim na rukou a na nohou,že se nemohli,ani pohnout. "Sakra,pomoc !!"Zavolal Kotetsu vystrašeně.Když se Gaii koukal,jestli jsou všichni v pořádku,místo Lucy se z obloučku vynořil klaun sedící na popelnici. "Hm,klonovací jutcu"Klaun vstal,otřepal se a rozhlížel se,jestli někde neuvidí Lucy. "Kruci,je dobrá,jak mohla vědět,že nás napadnou,a kdy to vůbec udělala ?"Gai nemohl pochopit. "Tak vylez kuřátko"Volal na ni klaun.Ostatní tři klauni roztáhli ruce do vzduchu,sevřeli je v pěst,už šlo jen vidět,jak pěst mířila klukům na břicho.Ale co to ?Co to ti klauni dělají ?Vždyť je mají zmlátit,zbušit je do krve a né je lechtat.Kluci s sebou začali házet,mohli se potrhat smíchy jak to lechtalo. "Nechte toho,radši mě zmlaťte,já se asi počůrám,Lucy pomoc !!"Sotva slyšitelně si stěžoval Izuma. "Ježiš,vy jste,ale baby !"Lucy se najednou objevila,levitovala ve vzduchu. "No hop šnečku,hop"Provokovala klauna. "Lucy,pomoc,já už to nevydržím,pustím to !"Volal na ni Izuma. "A slíbíte mi,že když vám pomůžu,tak odsud hned zmizíme ??"Lucy naléhala,z téhle vesnice jí běhal mráz po zádech.Gaii se naštval,celý zrudl a hořel.Vycházela z něj pára.Odhodil ze sebe klauna a ty ostatní vzal za límec vzadu na krku a vznesl je do vzduchu. "Tak panáčci,hezky nás necháte projít touhle vesnicí a nic se vám nestane,jasný ?"Klauni zavyli jako vlci a přikývli,že platí.Gai je pustil a oni tvrdě dopadli na zem,až se to zaprášilo.Pokynul ostatním,že odchází.Lucy levitovala ve vzduchu a kluci šli po zemi. "Jak to že umíš lítat ?" "Kdybych ti to řekla,tak by potom na mě už nebylo nic zajímavého"Mrkla na Izumu a vydala se vpřed. "Je to fakt kus"pronesl Kotetsu.
Konečně došli k východu z téhle podivné vesnice.Naposledy se rozhlédli po celé vesnici,obdivovali lízátka,která rostla ze země,mluvící sovy,chodící žížaly na NOHOU,které se krmí párkem v rohlíku,který drží v RUKOU ! "Jediné,co je na téhle vesnici dobré,jsou ty barvící lízátka"Pronesla Lucy,která v rukou držela asi tři lízátka a v baťohu také čouhala.Obličej a jazyk měla celý modrý od lízátkového zbarvení. "Jsi šílená"Zazubil se Gaii,až se mu špičák zaleskl "To se mi líbí !"Vztyčil prst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 28. října 2011 v 22:28 | Reagovat

moc dobrý :))) tý jo :D tys mě udělala úplnou chut na ty lízátka :D dala bych si :D :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama