6.kapitola-Experiment zvaný smrt...

1. října 2011 v 15:25 | michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Takže,konečně je tu 6.kapitola :DD Jaksi jsme s Denčou zapomněly,že to děláme na kapitoly :DDD Hehe,tak doufám,že se vám bude líbit :)

6.kapitola
Experiment zvaný smrt…
"Ségra,kruci pohni,už na tebe určitě čekají !!"Nadával jí Ben,zatím co jí balil věci do baťůžku. "Já nemůžu najít svoji kočičku Miccy" "Bože Lucy,proč si bereš na tak důležitou misi plyšáka ?" "Bez Miccy nikam nachodím" "Katy,Katy,neviděla jsi Lucyinu kočku ??"Volal Ben na jejich nejmladší sestru,Katy.Malá holčička s ďábelským obličejem vešla do místnosti,její blonďaté vlasy s růžovým melírem jí splývaly s barvou pokoje.Měla na sobě růžové kimono,růžové sandálky a na nehty namalované zase růžovou barvou.Mrkala na ně jedním okem,protože to druhé měla schované po růžovou ofinou. "Samozřejmě,kdo jinej by mi ji mohl vzít"Nadala Lucy sestře a vytrhla jí plyšovou kočky z ruky,namačkala ji do baťohu a byla na odchodu. "Lucy,počkej"Zavolal za ní Ben. "No co je ?Nemám čas.."Ušklíbla se letmým pohledem na Katy a pozorovala nervózně Bena,co z něho vyleze. "Hlavně,hlavně prosím tě,tu kočku nevytahuj před Izumou,nějak se před ním neztrapni a hlavně,pro pána boha,hlídej se,co vlastně říkáš,prosím"Koukl se na ni prosebným a provokativním pohledem,myslel to vážně. "Bez obav,brácha.Vždyť mě znáš.."Mávla na ně a byl fuč. "No právě proto.."Dodal sám pro sebe.
"Jak můžeme zachránit sílu mládí,když nám chybí jeden člen týmu"Nadával rozpálený Gaii.Kotetsu jen znuděně zívl a Izuma si hrál se svou ofinou. "Víš co,kdybych chodil s takovou kočkou,ještě k tomu starší,tak by to bylo dobré pro mou reputaci"Prohlásil Izuma. "Asi bude hodně silná,když rozrazila ty dveře a rozhodně se s ní člověk nenudí,když je tak ukecaná,jo,z toho by mohlo něco být"Povídal si sám se sebou,ale Kotetsu ho poslouchal. "Kámo,tu nesbalíš" "Vsadíš se ??"Zvýšil Izuma hlas. "Jo,o co ?" "Když ji sbalím do dokončení mise,tak ty vtrhneš k nim domů,nahej !!!" "Fajn,platí,a když se ti to nepodaří,tak hned jak vejdem do domu Hokage předat informace,pozveš všechny do místnosti a přede všema jí řekneš,že jí miluješ" "Platí"Potřásli si rukou. "Nesmím dovolit,aby se do něj zabouchla,nesmím to prohrát"Pomyslel si Kotetsu. "třeba,když jí řeknu,že ji miluji,bude semnou chodit.."To se zase v hlavě honilo Izumovi. "Tak kruci,kde seš sakra ?"Gai byl celý rozpařený,nervní,poskakoval jako blázen,musel se pořád něco dělat,ani 5 vteřin nemohl v klidu sedět na zemi,nebo stát.
1)líbil ?
2)Kdy přijde Lucy ?? Co si vymyslí za výmluvu ?
3)Sbalí ji Izuma ?? Bude tomu Kotetsu zabraňovat ??
4)Vynadá jí někdo,že přišla pozdě ? :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 1. října 2011 v 20:29 | Reagovat

1) moooc :)))))) je to superr :D s tou miccy to bylo nej :D
2) až za hodně dlouho přijde :D bude jí to ještě dlouho trvat :D vymyslí si, že ji její mladší sestra otravovala a musela jí udělat jídlo :D
3) oba 2 budou furt za ní chodit a budou ji balit. ale řekla bych že nakonec lucy nebude balit ani jednoho z nich :D jo a izuma ji bude balit a kotetsu v tom bude hodně zabranovat :D
4) jj všichni na ni budou řvat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama