živí se stali mrtvými...

17. září 2011 v 21:56 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
tak,konečně jsem něco sepsala,celej týden jsem měla plnej,pořád jsem se učila,na komp jsem se skoro vůbec nedostala :)) tohle je hodně smutný,ale prostě to musí být.. :))

Mezitím v listové:
"Michie,jak se cítíš ?"optal se Chouji,ale žádná odpověd. "Michie ?!"ještě jednou ji zavolal,ale už ho to štvalo,že ho nevnímala. "Michie !?!"Začal s ní třepat.Michie se ho lekla. "He,co je ??"Vystrašeně se na něj koukla. "Hm"vydala ze sebe Hinata a přimhouřila oči. "Michie,co to s tebou je ??Jsi v pořádku ?Jak se cítíš ?"vychrlil to na ni. "Jsem v pohodě,jen jsem nad něčím přemýšlela.."Zalhala mu,on chvíli přemýšlel,jesli jí má věřit,ale pak znepokojeně přikývl a vyměnil si ustaraný pohled s Hinatou. "Jsem mrtvá ?Zabili mě ?Nechali mě zabít ?"Honilo se Michie v hlavě. "Tak kam jdeme jako první ?"Vyrušil ji z přemýšlení Chouji. "Navštívíme Aburame klan"odpověděla chladným hlasem. "Ale neměli by jsme to jít napřed nahlásit Hokagemu.." "Řekla jsem,že napřed navštívíme klan Aburame" "Co to s ní je ??Takhle se nikdy nechovala.Vždy,když vyhrála nějakou bitvu,byla štastná,ze všech si utahovala,že je nejlepší,ale teď ?Mluvím chladným hlasem,jako kdyby ji na ničem nezáleželo,v obličeji má mrtvý výraz..."Přemýšlela nad tím Hinata. "Doufám,že Shikamaru bude v pořádku"Zkusil to znovu Chouji,věděl,že vždy,když se před Michie zmíní o něm,flákne mu,bylo to tak stejné u Shikamara.Ale nic.Michie,jako by nevěděla o kom mluví,bylo jí jedno,že o něm mluvila,ani nevypadala,že by ho vnímala. "Ts,Shikamaru,právě ten mě nechal umřít,stejně jako ostatní.."
"Ahoj Shino,mohl bys jít s námi ?"Zeptal se Chouji za Michie.Shino pořád koukal znepokojeně na Michie. "Aha,takže jsi se koukal na telku"hádala Hinata. "Jo..Michie,jsi v pořádku ?"Chvíli přemýšlela nad odpovědí : "No co myslíš,jsem mrtvá,to asi moc v pořádku není,nemyslíš ?" "Moment,cože ?Mrtvá ?"Shino na ni koukal překvapeně stejně jako Hinata a Chouji. "Všichni jsme mrtvý,zabila nás,já jsem nás zabila.." "Ne,Michie,ne"Vrhla se jí do náručí Hinata.Michie se nepohnula ani o centimetr,nezvedla ruce,aby ji objala,jen tam tak stála a čekala,až ji Hinata pustí.Její fialové oči byli vyhaslé,bez života. "Kdo přišel,Shino ?"Zavolal na něj mužský hlas,po chvíli se za ním objevil vysoký muž,kopie Shina,akorát víc vrásek. "Jé,to jsem rád,že jsi v pořádku,Michie"Pohladil ji po vlasech. "Tati,nešahej na ni,nech ji být"Plácl otce přes ruku,ten ji vztáhl zpět. "Co se děje ??"Nechápal a pozoroval Michie. "Vy si myslíte,že když jsme všichni mrtvý,tak že jsem v pořádku ?"promluvila a tím Shinovu reakci vysvětlila. "Michie,musíš okamžitě do nemocnice"Popoháněl ji směrem,kterým přišli. "Mrtví nepotřebují nemocnici,živí se stali mrtvými,už nikdy nepocítí chlad větru,paprsky slunce nebo krásu bouřky.." "A vůni květin.."dodala Hinata. "Co ji podporuješ ?" "Michie,ty nejsi mrtvá,nikdo neumřel"začal s ní třepat Shibi,Shinův otec. "Cítila jsem tu bolest,bolest smrti" "Michie"Shino se vrátil zpátky a něco nesl v ruce. "Pro tebe"Podal jí červenou kamélii" "Emoce,nemá emoce.Necítí štěstí,smutek,radost..Jediný co cítí je bolest"Vysvětlila všem Hinata. "Aha"pochopil Shibi,když uviděl,že Hinata používá byagugan,tak přečetla celou Michie. "Michie,vezmi si tu kytku,přivoň si k ní,vzpomeň si..na ty chvíle,na ty živé chvíle,tolik jich ještě můžeš prožít,nejsi mrtvá,jsi jen zmatená,jsi šokovaná a jsi statečná"Povzbuzoval jí Shino.
1)líbil ?:DDD Asi moc ne,nooo :DD :))
2)Půjde do nemocnice ??Co s ní udělají ?
3)Vezme si od něj kytku ?
4)Uvědomí si,že je živá ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 28. září 2011 v 20:29 | Reagovat

1) líbil se mě moc :)))
2) budou se snažit jí vysvětlit že je živá a že prostě neumřela
3) jj vezme, ale nečuchne si k ní. a tak nezjistí, že může cítit tu vůni květin :D
4) ne, bude jí to hrozně dlouho trvat, ale potom si to možná trošku uvědomí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama