záchrana princezny..

11. září 2011 v 18:48 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
Tak,jsem zpátky :)) Byla jsem v Bulharsku,když jsem se tam nudila,nebo mi bylo špatně,nešla jsem k moři,až odpolko,tkže jsem po snídani měla dost času psát :)) tak doufám,že se vám to bude líbit ? :)


"Michie,Michie !!!!"třepal s ní. "Zavolejte někdo doktora !!!" "Shikamaru"došel k němu Chouji a chytil ho za rameno. "Je to zbytečný...Podívej jak je celá rozervaná"Kopie,ale ještě neskončila. "Burritsu dansu"vyslovila a poslala blesky na Michie a Shikamara. "Co s ní je ?"všichni se podívali na kopii,které tekla z pusy černá krev.Potom se kopie roztříštila na miniaturní kousíčky prachu.Prach byl hustý,tak nikdo neviděl kdo stál za kopií. "Tak moment,když ty jsi tam,tak kdo je toto ??"Ukázal Shikamaru na mrtvolu,která v právě ten moment zmizela,zbyl po ní jen obláček. "Stínový klon"Chouji žasl. "Jediná Hinata prokoukla můj plán" "Ale jak ?Jak to že tvůj klon dokázal vydržet takovej nápor ?" "Řídila jsem ji veškerou svou chakrou,abych zmátla protivníka,musela jsem se natolik soustředit,že jsem vám nemohla říct,jak to doopravdy je.Jak to vlastně dopadlo s princeznou ??"koukla se Michie na Choujiho.
Záchrana princezny:
"Hej,počkej ty hajzle,máš něco,co ti nepatří !!!"řvala na ně Tai,zatím co za nimi utíkala.Byla celá udýchaná.Neznámý muž v plášti se zastavil. "Tobě snad patří ?"Když uviděl,kdo na něj mluví,usmál se hadím úsměvem,až Tai z toho zamrazilo. "Vrať ji!!Co s ní chceš dělat ?" "Experiment"Tai hned vybuchla. "Co si zač ??Kdo jsi ??Jak se jmenuješ ?" "Jméno má v sobě moc,Taishoku" "Jak víš,jak se jmenuju ?" "Tvůj bratr mi to řekl"Při těch slovech Tai ztuhla. "Můj bratr je mrtvý" "A víš to jistě ??Jak se asi teď má Itachi,někde si užívá života a vzpomíná,jaký byl krásný pocit,když ti zabíjel rodiče."Neznámý si olíznul rty.Tai se začala celá klepat vzteky. "Itachi je jen proradnej zrádce !!"Ječela na něj,ale pak se uklidnila,když si vzpomněla,jak říkal,že její starší bráška je naživu.Potom na něj vzhlédla. "A co bráška ?Když si vzpomenu,jak jsme se měli rádi,jak si semnou vždycky hrál a staral se o mě.." "Kdepak,tvůj bratr tě z celého srdce nenáviděl."Přímo jí to vpálil do obličeje. "Lžeš !! Sám mi říkal,jak strašně mě má rád !!" "Nenávidí tě,nesnášel,když se o tebe musel starat,kvůli tobě si nemohl hrát se svými přáteli,zkazila jsi mu celý život,jsi pro něho jen přítěž a odpad.."V tu ránu už byl Tai svalená na zemi,celá rozklepaná,pěsti sevřené,až jí bělaly klouby,začala na něj vrčet.
Ve stejnou chvíli,kdy se kolem Tai objevovala světle modrá záře,k ní dorazil Shikamaru,Chouji a Tenten. "Co se to s ní děje ?"Choujimu vypadly z úst brambůrky.
"Miloval mě !!!"Tai začala útočit na muže v plášti,který stranou odložil princeznu. "Tak proč se ho nezeptáš sama ?"Tai na čele začaly rašit parohy,elektřina z ní jenom prskala a šlehala všude kolem.Muž začal rychle jednat,udělal stejné znaky,jako když přivolal Michiinu kopii,ale tentokrát to nebyla Michie,kdo vylezl z obrovské rakve.Tai se zastavila milimetr před obličejem osoby v rakvi.Modrý plášť kolem ní začal mizet,parohy jí pomalu mizely a po elektřině se jako zem slehla. "Bratře !"Vydechla.Její bratr stál v rakvi jako přibitý,měl zavřené oči,jeho zelená ofina poletovala po čele a jeho úsměv zůstával pořád mrtvý. "Bratře !!"Tai mu skočila kolem krku a pevně ho objala.Zatím co tam Tai objímala svého bratra,tajemný muž využil situace,že si ho nikdo nevšímá,vzal princeznu a už,už chtěl zdrhnout. "Hej !!My na tebe nezapomněli"Okřikl ho Shikamaru.
1)líbil ? :DD
2)bude Michie v pořádku ?
3)zachrání princeznu ?
4)opravdu ji bratr nesnášel ??
5)má Shikamaru něco v plánu ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 20. září 2011 v 20:30 | Reagovat

1) jj hodně :)
2) nn Michie bohužel v pořádku asi nebude :( Ale možná se z toho potom někdy dostane :D
3) jj zachrání
4) ne, měl ji rád. ten muž si jenom z ní dělal srandu, aby ji naštval.
5) jo, chce ho nějak rychle zabít, nebo ho aspon nějak praštit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama