vítej zpátky mezi živými.. :)

25. září 2011 v 17:45 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Tak,konečně štastnější část :)))

"Co,co se to děje ?"Michie si mnula oči.Shikamaru,celý rozzářený pozdravil Michie,potom se okem podíval na Naruta,ten když ho vraždil pohledem,jako varování,hned mu poklesla nálada.Michie si toho všimla. "Naruto ??Nechceš mi něco říct ?"Pozvedla jedno obočí. "Ane-chan !!!"Michie si konečně všimla Zoe a skočila jí rovnou do náruče,trochu se zkroutila,pořád jí to bolelo. "Vítej zpátky,drahoušku"Pohladila jí po vlasech. "Nazdár krásko"Přivítal ji Jirayia-sama, "Tak kdy začneme trénovat ?" "Baka"Práskla ho Tsunade po hlavě a nadávala mu do idiotů. "Jak to,že jsem jí dal svou chakru,když mi žádná nezbyla ?"Shino se otočil na Taishoku,aby to nějak vysvětlila. "Jo TAI,jak jsi věděla,že to Michie pomůže ?" "Chakra přátelství a upřímnosti"Vysvětlovala, "I když jsi si myslel,že ti žádná chakra nezbyla,věděl jsi,že Michie ji potřebuje,v hlavě sis představoval hezkou myšlenku,věděl jsi,že je to důležité,takže vždy,když použijete tohle,tak se ještě nějaká chakra najde,kvůli milované osobě…"Vydechla,když domluvila. "Jak tohle všechno víš ?" "Můj…bratr mě to naučil"Michie se rozbrečela, "Pojď sem"Pobídla Tai,která se taky rozbrečela,když ji Michie upřímně objala. "je mi to tak líto"Nikdo nechápal,jen Chouji,Hinata a Shikamaru věděli,o čem Michie mluví. "Michie,tady,to máš zpátky"Chouji Michie podal ten červený sáček,co od ní dostal. "Nech si to,když už jsem kvůli tobě vstala,tak si to nech"Vrátila mu to zpátky do rukou. "Arrigatto Michie"Objal ji,a potom se konečně s radostí zakousl do croasantu plněného čokoládou. "Michie,jak se cítíš ?"Optala se jí Tsunade,i když věděla,že tolik,kolik jí dali chakry,se musí cítit jako rybička. "Skvěle"Zalhala. "Tak,se sestrou tu musíte být ještě aspoň dvě hodiny,potom vás pustím už domů.." "Já,musím jít už teď,jsem v pořádku,nic mě nebolí,musím jít vše oznámit Hokagemu,prosím"Michie už stála na nohou a obouvala si boty. "A já potřebuju oznámit Hokagemu zprávy o misi"Zoe přes sebe přehodila vestu a už byla s Michie u východu,ani nečekali na odpověď.Holky cítili,jak na ně zírají udivené pohledy. "No co je ?Vždyť holky by šly,aji kdybych jim řekla "NE",tak co se namáhat.. ?"Vysvětlila jim Tsunade. "Jo,málem bych zapomněla"Michie se otočila zpátky k davu, "Shino,ty musíš jít s námi,Chouji,já mu to řeknu,můžeš jít klidně domů"Když si byla jistá,že je Shino následuje,tak konečně šla, "Jo a ještě,děkuji vám všem,jsem vám vděčná,jednou vám všechno vrátím,to slibuju,jako že se Zakatsu jmenuju"Mrkla na ně a už byla z dohledu.
Holky zaklepaly na Hokageho dveře,čekaly,až se ozve "dále" a vešli dovnitř,i s Shinem. "Dobrý den" "Můj ty bože,Michie,jsi v pořádku,já už si myslel to nejhorší,ale jak to vypadáš ??V pyžamu ke mně chodit,copak to se sluší ?"Mluvil jako tiskárna, "Ale to nevadí,hlavně,že jsi v pořádku,tak,co mi chcete,jé Zoe,jak vidím,ty už jsi také zpátky,tak,zdařila se mise ??"Mluvil pořád dál,nechtěl nikoho pustit ke slovu, "A taky vidím,že jste si přivedli doprovod děvčata,to je tvůj dětský kluk,Michie ??Jak je se to jmenuješ ??Nejsi ty náhodou z klanu Aburame ?Ale,ano jsi !"Mile se usmál. "ježiš,kdy už ten děda dopovídá ?"Michie se začínala nudit.
1)Líbil ? :))
2)Co bude s MIchie,jaktože pořád jen lže,že se cítí dobře ?
3)Co bude dělat Shikamaru,přijde na všechno Michie ??
4)Už konečně domluví Hokage ??
5)Kvůli čemu tam vlastně Michie přišla ?A jak Hokage rozhodne ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 29. září 2011 v 22:00 | Reagovat

1) jj líbil :))
2) protože už nechce být v nemocnici. ale bude už možná v pohodě
3) to vůbec nevim :D
4) jo :D přece nemůže tak dlouho mlet :D
5) aby ho pozdravila a aby se mu ukázala živá :D asi nejspíš :D ale vím jistě, že to bude kvůli něčemu jinýmu :D ale nevím kvůli čemu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama