Rýžové piškvorky...

21. září 2011 v 22:18 | Michie Kurei-ji |  Náš druhý svět
Takže kousek napsala Denča,kousek já a pozor,kousíček napsala moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE !!!!!Andrejka :))

Tsunade udělej něco!",,Fani dones ……. Musime ji dat na elektrické dýchání.Nihakačíti dones mi prosimtě nádobu na vzorek krvem který kašle.Kikyou prosimtě utři podemnou ten sajrajt.Nihaki za jak dlouho budeš mít asi tak výsledky ?",,Prosím,myslím si ,že je budu mít tak za dvacet minut ,je tu spoustu bakterii ,ale je těžké je rozeznat .Vypadá to na nějaký zmutovany virus.Asi to bude trvat o něco déle než jsem předpokládal.Doporučoval bych odvést na JIPku a po výsledcích začít s léčbou.Zřejmě to napadá jen plíce.Další příznaky jsem od kluků neslyšel.Je tu ještě možnost že bychom se podívali dovnitř plic, ale s tak malým tělíčkem bychom museli použít laparoskop."Nihaki se při tom díval do mikroskopu.,,Dobrá ale potřebujeme souhlas,volali jste už někdo Zoe ?",,Ta je na misi",,Super tak zkuste Kakashiho",,Hai,pošlu pro něj posla."Tsunade zatím převlékla Michie do sterilního oblečení.Samozřejmě bez přítomnosti kluků a Hinaty.
Za 20 minut v laboratoři.
Konečně už to mám je to …….. virus ,který se použival při válce proti Kyuubimu.Nechápu jak mohl uškodit člověku.Původně měl vytvořit veliké vředy uvnitř orgánů, které pustupně praskaly a neustále se množily až liška nakonec měla vykrvácet.Zjistilo se, že ten vir na lišku takových rozměru nepůsobí ,tak se přestal tvořit a byl zakázán."Toto všechno říkal Nihaki Tsunade,,Víc toho bohužel nevím ,při operaci se přesně neví ,co vas bude čekat, ale zřejmě tam uvidíte vředy, které přímo rostou před vašema očima.Měl by se vytvořit specialní roztok z bylin ,který by ty viry zničil.Zeptám se hlavního bylinkáře se kterým se porádím na tom roztoku.Asi za 30 minut můžete začít operovat.Roztok bych vám měl přinést uprostřed operace ,tak, aby se tak mohl nalívat za čerstva.
"Co ?Kde to jsem ?"Zoe se konečně probudila.Pomalu se posadila,ještě trochu se jí motala hlava. "Lásko,konečně jsi se probudila"Přiběhl k ní Kakashi a chytil ji za ruku,Zoe se pořád nevzpamatovala,nevěděla co se děje,ani co se stalo.Když už si konečně uvědomila,že je v nemocnici a leží na dvoulůžkovém pokoji,začala si vzpomínat. "Pane bože,Michie ?!!!"Zoe si rychle odhrnula deku a opatrně dávala nohy na zem. "Nene,ty si teď hezky zase lehni a buď v klidu !"Kakashi ji včas zachytil a zpátky ji položil do postele a zakryl. "Musím ji vidět,musím vědět,co s ní je !!Kakashi !"Zoe se rozbrečela,Kakashi si ji přitáhl k sobě a objal ji. "Neboj se,Tsunade ji teď operuje,za chvíli ji sem přivezou,tohle je její postel"Ukázal za něho.Zoe se koukla se Kakashiho,uviděla normální nemocenské lůžko,až na to,že nebylo bílé,barvu mělo černou,Michiina nejoblíbenější barva,byla tam Michiina černá deka s velkým potiskem tygra,na stolečku vedle postele stála fotka s Narutem jak mu dává pusu a s Narutem a Jirayiou,potom tam stála obrovská váza a v ní bylo milion barevných kytek.Na věšáku byly uvázené barevné balónky se vzorem usmívajících se balónkú.Na polštáři leželo její nejoblíbenější pyžamo,volné tepláky a tričko pod zadek. "To,to všechno kvůli Michie ?Tsunade nesnáší,když někdo mění postele na pokojích nebo sem nosí jakékoliv dárky.."Kakashi Zoe utřel slzu,která jí právě stékala po tváři dolů. "Mají ji rádi,i Tsunade,mohla se zbláznit,když Michie uviděla,plakala,když ji viděla v televizi,i sám Jirayia plakal,je po tobě lásko.."Zoe mlčky zamrkala a pořád se koukala po Michiiných věcech. "To ty jsi jí to sem donesl ?" "Ano,podepsal jsem za tebe aji potvrzení,že ji můžou operovat." "Ale,jak víš,že tohle všechno,že to je její nejoblíbenější a její nejmilejší ?" "Mezi tím,co jsi byla pryč,jsme se s Michie hodně poznali"Usmál se na ni a lehce ji políbil. "Co se vlastně stalo semnou ?!" "Zhroutila si se z vyčerpání,došla ti chakra a už toho na tebe bylo moc.." "Moc ?"Pozvedla jedno obočí. "Myslíš,že by si tu měla nějakou dobu pobýt,aby ti bylo co nejlépe,tady se o tebe nejlíp postarají." "Kakashi !!Co mi tajíš,ty mě nechceš doma,ty máš doma určitě schovanou nějakou ženskou ?!" "Ne to ne !"vymlouval jí to, "Proč bych tě nechtěl mít doma ?"začal koktat a rozhlížet se kolem celé místnosti. "áá,už to mám,přišla bych domů,stoupla bych do 50cm prachu,v kuchyni bych uviděla špagety na lustru,ve dřezu naházené špinavé a plesnivé
nádobí,v koupelně to smrdí prádlem z koše,vana je plesnivá a flekatá,Michiin pokoj je vzhůru nohama,odpadky a kapesníčky po celým baráku..Hádám dobře ?"Opřela se klidně o zeď,jako kdyby to všechno čekala. "Zapomněla si na vyházené oblečení ze skříně,umaštěná okna a špagety na lustru nejsou,jsou tam zrníčka rýže,s Michie jsme hráli piškvorky,říkala mi,že rýži nesnáší,tak jsme s ní praštily prostě a jednoduše o zeď"Zazubil se na ni. Zoe věděla, že se ani nemá chodit dívat domů. Bála se, aby se jí z toho hned po prvním pohledu neudělalo špatně. Když byl doma jen Kakashi s Michie, tak to nikdy nemohlo dopadnout dobře. Co taky mohla čekat? Zoe byla hodně zvědavá na to, co opravdu udělali. Třeba si z ní jen dělali srandu a mají tam uklizeno jako vždy,když Zoe byla doma a udělala všechno za ně,už ji to docela štvalo,ale nemůže po 6 leté dívence požadovat takové těžké práce a po chlapovi ??To taky radši ne..Myslím,že by Michie šlo uklízení líp než Kakashimu.
1)líbil ?
2)dopadne to s Michie dobře nebo se operace pokazí ?
3)Stane se mezi zoe a kakashim něco na pokoji :DD hihi :))
4)Přijde Zoe domů do nepořádku nebo do pořádku ?? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sims3-Babu Sims3-Babu | Web | 22. září 2011 v 21:33 | Reagovat

Já ti dám mnout si ruce:D:D Už ho mám skoro nafocený:)) A pak příjdou i motýlky v břiše, ale to až za dva díly:)) Konečně co:D

2 aja aja | 29. září 2011 v 21:23 | Reagovat

1) ♥♥♥ snažila sem se s tím koncem :) a jinak to předtím bylo super :))
2) musí to s ní dopadnout dobře :) toho vura zlikvidují a bude jí dobře
3) zoe bude myslet na michie, takže se jí k ničemu nebude moc chtít, ale nakonec neodolá a něco se mezi nimi stane :D
4) bude tam hrooozně velkej bordel :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama