nevím o tom,že bych si objednal další děvku...

1. září 2011 v 22:59 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
tak,tohle je poslední,co jsem napsala,zítra už asi nic nesepíšu,budu mít plný zuby chystání...tak se mějte krásně :)

Mezitím holky v dámském bazénku:
"Hej Kurenai,věděla jsi o tom,že jsou tu i smíšený bazény ?Ale prý do něj chodí jen starší důchodci" "Hm,tam by se mi nechtělo..Nejenom,že by nás tam očumovali,ale taky proto,že by se v tom koupala stařešina.."Obě dvě se na sebe podívaly zhnuseným obličejem…Co si asi představovaly….
Asi po hodině:
"No to bylo nejhorší koupání ze všech"řekl Yamato. "Já jsem si to docela užíval,hele.." "Pche,doufám,že aspoň večeře bude lepší.Hlavně holkám neříkej o tom trapasu,jasný ?" "No jo no.."A hned jak Sumo vstřebal zprávu od Yamata,vzpomněl si na Kurenai,že jí musí říct,co jí řekl Yamato. "Hej Asumo,bereš si pod to kimono trenky ??" "Ne,seš pitomej ?Holky pod tím taky nebudou nic mít" "Hmm"začal si představovat Yamato. "No nic,myslíš,že už bude večeře ?" "Jo,asi jo,radši se tam zajdem podívat.."Zoe už byla v jídelně,ale Kurenai nikde. "Ahoj Zoenko"pozdravil Yamato.Zoe se na něj dívala velice nechápavě. "Ahoj Zoe,kde máš Kurenai ??" "Ale ještě si obmotává…teda,něco potřebuje dodělat na své nové technice." "Hm aha.No tak já jdu zatím na záchod,tak zatím.." "čauky" "zdarec" "Co s ním je ?" "Nevím,asi to přehnal s drinkama" "Tak to jo"uznala Zoe.Asumo zatím utíkal co nejrychleji k pokoji Kurenai a Zoe.Když už k nim konečně doběhl,zaťukal. "Kurenai,jsi tam ??Prosím tě otevři,něco ti musím říct.." "Jo jo,hned budu u dveří"Kurenai otevřela dveře a ten na ni hned vlítl,zavřel dveře do pokoje a spustil. "Prosím vyslechni mě a přísahám,že nelžu" "No jo,tak říkej" "Yamato mi naznačil,nebo spíš vysvětlil,že tě využívá.že s tebou chodí jen,protože používáš genjutcu" "Cože ??To ti opravdu řekl?"Kurenai se Asumovi vrhla do náruče,a začala strašně moc nadávat na Yamata.Asumo se červenal a jediný co ho napadlo,tak,že ji poplácal po zádech.
Mezitím se Zoe k smrti nudila.Chvilku ji bavil pohled na Yamata,jak se nemohl nabažit jejího výstřihu. "Já se asi půjdu podívat po Kurenai,půjdeš semnou ?" "jo jo,klidně" "Pamatuješ si číslo vašeho pokoje ?" "Ty jo vůbec,on to má Asumo na klíčích." "To u mě zase Kurenai"Zoe se na něj roztomile pousmála,ten se z toho mohl zbláznit. "Zkusíme tenhle,došli k pokoji 888" "Proč zrovna tenhle ??" "jsou tu stejné sandále jako má Kurenai"tak tedy otevřeli dveře.Z verandy slyšeli hlasitý smích. "Já nevěděl,že máme verandu,půjdeme za nimi ?" "Dobře"Na verandu vstoupila jako první Zoe.Byl tam velice bledý muž okolo 30 let, se třemi velmi mladými ženami,které byly velice odvážně oblíknuté. "Nevím o tom,že bych si objednal další děvku"říkal muž.Zoe to v sobě držela co jí tělo stačilo,ale potom ze zlosti vrazila do zdi a ta se samozřejmě celá rozpadla.Bledý muž se velice zděsil a vyskočil na nohy. "Proboha Tsunade,co to máš s vlasy ?" "Jaká Tsunade ??Ta je přece v Listový" "Yamato,pojď sem okamžitě,to je ten Orochimaru,kterého hledáme.On se zná velice,ale opravdu velice dobře s Tsunade" "Haii"
1)líbil ? :D
2)Proč jí to vlastně Asuma řekl ?
3)Bude někdy něco mezi Yamatem a Zoe ?
4)Co udělá Orochimaru,až zjistí,že jdou po něm ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 19. září 2011 v 21:13 | Reagovat

1) hodně dobrý to bylo :) povedlo se
2) protože ji miluje on :D a nechce aby jí někdo ubližoval a aby byla volná
3) Možná jo, ale spíš bych řekla, že ne. Řekla bych že to Zoe chtít nebude.
4) nevim, bude se je snažit zabít?? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama