Hinata řekla svůj názor :))

11. září 2011 v 18:59 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
noo... nechte se překvapit :DD :)

"Jdi ode mě pryč"Bratr konečně otevřel oči,ale né tak,jak by jste si představovali.. "Pane bože,kde máš oči ??Bratře,co ti to udělali ?"Díval se na ni prázdnými a temnými důlky. "Nejsem tvůj bratr"Chytl ji za obě ramena a odtáhl ji od sebe. "Co to kecáš,ty si mě nepamatuješ ??To jsem já,tvá maličká sestřička Tai,ta malá trubička,kterou si mě přezdíval."Taishoku byla zoufalá,nemohla uvěřit,že ji bratr nepoznává a začala si něco uvědomovat. "Mluvil pravdu"Tai si začala vzpomínat na své dětství,kde jí byli 2 roky,proto jí to nedávalo smysl. "Ty…opravdu nejsi můj bratr,nevzpomínám si tě,pamatuji si tě od doby,kdy mi byli 4 roky…"začala si pro sebe mumlat, "ale stejně tě miluji a ty mě taky,bratře,že jsi mě měl rád,bratře!!"začala na něj křičet a třepat s ním.
"Vrať nám princeznu !!"nadávala mu Tenten. "Výměnou za ni !"Ukázal na Tai. "Nikdy"zaprskal na něj Chouji. "Nemůžeme nic dělat,musíme to nechat na dospělých"chytračil Shikamaru. "Správně,jste jen děti,nemáte sílu,nemůžete mě přemoct,raději by jste se měli vrátit za svou malou kamarádkou,než bude pozdě,ale stejně myslím,že Michie už je dávno mrtvá"Shikamaru se právě cítil,jako kdyby mu někdo hodil cihlu na hlavu.
Mezitím už její "bratr"na Tai útočil,ale ona nebyla schopna cokoliv dělat,nemohla se bránit,nic.Klečela na zemi a zažívala bolest,bolest u srdce,kterou jí způsobili rodiče a Itachi,byla to větší bolest,než kopance do obličeje,do břicha nebo kamkoliv jinam,v tuhle chvíli,byla si naprosto jistá,že její rány na srdci,že už se nikdy nezahojí. "Bratře,co nám to udělali"Tai mluvila jako tělo bez duše,nevnímala,dívala se dopředu,jak jí její bratr ubližuje.On už se na ni řítil s nohou vztyčenou,ale před Tai si někdo rychle stoupnul a jeho kopanec nekopl Tai,ale Tenten.. "Co to s tebou proboha je ??Vzpamatuj se !"Nedal Tenten pokoj,nemohla se bránit,vždy když zabránil jeden kopanec,z druhé strany se na ni řítil další.Když už měla zlomený nos,natrhlý ret,Shikamaru zakročil. "Dobře platí,nechte si princeznu,ale propusťte Tai,aji Tenten a odvolej tu mrtvolu"Stalo se.Když její bratr zmizel,okamžitě se probudila z "tranzu".Tenten padla vyčerpáním na zem a nebyla schopná vstát. "Cos to proboha udělal ??Nechal si utéct toho chlápka s Fiorou a mým bratrem !!!!"Začala do něj bušit sedící Tai. "Tak proč jsi něco neudělala ty ??Jenom si tu tak seděla a nechala se zmlátit !!Prober se"Všechno jí to vyčetl.
"Tak a to je celý,potom jsme se vrátili sem zpátky za tebou"Vypověděl jí všechno Chouji. "Takže vy jste ho nechali pláchnout i s princeznou,jestli to tak dobře chápu"Chouji s Shikamarem sklonili hlavu studem. "No to je super,tak vy jste si prostě řekli,že jste malý a moc slabí děcka,a že na něj nemáte,tak jste to prostě vzdali,jo ??"Přidal se do hovoru už konečně probuzený Naruto. "Tys toho taky moc neudělal Naruto !Jenom si tam ležel nehybně a nechal málem Michie umřít"Shikamaru se nenechá terorizovat a shazovat před Michie. "On alespoň něco udělal,dal šanci Tai,aby mohla hladce proklouznout,a díky němu se Michie přestala bát svého zlého já"Hinata mu pěkně nadala a hned potom,co si uvědomila,že udělala něco,co se nikdy neodvážila,tak zrudla,ale pokračovala dál. "Zatímco co ty jsi souhlasil s jeho blbou dohodou a nechal pláchnout jednu z nejznámějších princezen."Pěkně to dala Shikamarovi vyžrat. "Tak,to už by stačilo !Každej udělal svou práci,musíme vzít Tai,Tenten a Michie do nemocnice"prohlásil Naruto,když zvedal Michie na nohy. "Jsem v pohodě,díky"odsekla mu Michie. "Půjdu vše nahlásit hokagemu,Chouji,Hinato,pojďte semnou,prosím.Ty Naruto,pomož Shikamarovi s Tai a Tenten do nemocnice" "Dobře,ale pak půjdeš taky !!"Nenechal se odradit Naruto. "Tak fajn,ale až později,musíme všechno zařídit,a navíc,zítra by se měla vrátit sestra,doufám…"Rozloučili se a šli každý svou cestou.
1)líbil ? :D
2)Vrátí se pro princeznu ? Koho pošlou ?
3)půjde Michie do nemocnice na kontrolu ?
4)Co bude s Tai a Tenten ?
5)Vrátí se Zoe den poté ?? :PP :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 20. září 2011 v 21:46 | Reagovat

1) moc mě to baví :))
2) jj vrátí s etam, pošlou tam někoho dospělýho, ne žádný děcka. a ten dospělej bude hodně silnej
3) jj půjde a ttam ji doufám pořádně vyléčí :)
4) budou mít jenom nějaký malý zranění, jinak budou v pohodě :))
5) někde se zpozdí :D možná ona půjde ještě s někým hledat princeznu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama