Choujimu došlo jídlo....Ajajaj...

18. září 2011 v 17:56 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
Týjo,jsem ráda,že jsem vůbec dneska něco napsala..Asi jsem se nudila,tak jsem něco napsala...Takže zase určitě něco přidám příští víkend,dneska už určo ne a v týdnu taky ne... :)) Jak jsem řekla,s Michie to tak prostě dopadnout muselo,ale nebojte,v další kapitole se bude zotavovat a tak za dvě,tři kapitoly bude v pohodě,to vám řeknu :) ;)

"Pusťte mě,nechci tam jít"Michie se probudila. "Michie,stejně si Narutovi slíbila,že tam půjdeš" "Drž …."rozkašlala se,začala plivat krev,dusila se vlastní krví. "Tati,musíme si pohnout" "A nemůžou ti brouci nějak letět napřed ?"Zeptal se Chouji. "To by jsme museli stát na místě a plně se soustředit" "Musíte tu zůstat,my ji tam doprovodíme"mluvil za Hinatu Chouji.Shibi chvíli váhal,ale nezbýval jim čas. "Tak dobře"Shibi s Shinem se zastavili,zavřeli oči a plně se soustředili na brouky. "Prosím,nechte mě zemřít,nechci žít v bolesti a uzavření"Držela silně za ruku Hinatu,ta běžela,brouci letěli fakt rychle.Michie plyvala krev,chraptěla,při každým slovu ji vystříkla krev z úst. "Michie to neříkej a už nemluv,nebo se udusíš rychleji.Bude to v pořádku"Mrknul na ni Chouji,který už byl úplně na nervy,neměl u sebe náhradní sáček brambůrek,zastavit v obchodě nemohli,protože by to s Michie mohlo dopadnout špatně,musí to vydržet.Ruce se mu klepali,měl z toho depresi,že si nemohl dávat žádné jídlo do pusy. "Ehm,Hinato,nemáš....něco na jídlo ?"Zlomil se mu hlas. "Teď myslíš na jídlo ??Koukni se na Michie a na sebe !!!!" "Já vím,já se snažím to vydržet,ale celej se klepu a mám depresi,že to nestihnem a prostě potřebuju něco zakousnout !!"Začal si kousat prsty. "Vydrž,už vidím nemocnici !Tam si něco koupíš v automatu !" "Michie ??Co to děláš,lež !!"Položila nazpátek Michie,ale nenechala se odradit,snažila si sednout,krev ji kapala na kraťase,snažila se něco vytáhnout z pouzdra na kunaie.Michie proletěla nemocničními dveřmi,všichni se na ni dívali,tentokrát už to viděla,jak jí tleskali a dělali za ní,Choujim,Hinatou a broukama průvod.Za nimi šlo snad sto lidí.
"Tati,už to nevydržím,podlamují se mi kolena,dochází mi chakra,brouci mi slábnou" "Vydrž,ještě kousek,cítím to !"
Z kapsy vytáhla červeno bílý sáček a podala ho Choujimu,ten si to vzal,Michie potom píchlo v srdci a omdlele.Celou svou váhou si silně lehla zpátky na broučí lehátko a to se propadlo,Michie spadla na zem,otlučená,nehýbala se,žádná známka života.
"Ruplo to,rozpadli se"oznámil Shino. "Já vím,doufám,že je Michie v pořádku,pojď,běžíme tam" "Tati,já nemůžu"Shibi pochopil,přehodil si Shina přes záda a běžel do nemocnice.
"Zavolejte někdo Tsunade !!!!"K Michie přiběhl tmavovlasí kluk,vzal ji do náruče,bylo mu jedno,že je celá od krve a utíkal za Hinatou a Choujim k výtahu.
"Dneska je tu nějaký rozruch,nemysíš ?"Prolomila Tsunade ticho,když "operovala"Tenten,spravovala jí její zlomený nos a šila jí roztrhlý ret. "Jo,to všechno ta naše malá Michie..Doufám,že je v pořádku"Jirayia byl pořád tak neklidný. "Slečno Tsunade,slečno Tsunade"Křičel někdo na chodbě. "Tak co toto zas je krucinál ?žádnej respekt.Běž se prosím tě podívat,kdo to je,já to zatím dodělám,hned přijdu"Ale než Jirayia stačil otevřít dveře,rozrazily se samy. "Fuj,to jsem se lekla"vykřikla Tsunade a odhodila na zem skalpel.Dovnitř vrazil ten chlapec držící Michie. Jirayia strnul,když uviděl Michie,Tsunade,ale z té dálky neviděla,koho to drží. "Co je Kotetsu ?" "Slečno Tsunade,ona umírá"Teď už Tsunade moc dobře viděla,koho to drží.Teď už se ve dveřích objevil Shikamaru,Hinata s Choujim byli vevnitř a ostatní lidé tam také brzo došli. "Dělejte sakra něco !"Naruto tam dorazil také,převzal Michie od Kotetsua a rychle běžel k Tsunade a položil ji na druhé lůžko. "Michie,Michie,sestřičko moje,vydrž !!"Dával jí pryč pramínky vlasů z čela a z obličeje.Michie znovu vykašlala krev.
1)líbil ? :DDD No asi spíš ne :DD
2)Co bude s Michie ??vzkaz pro Áju:podrobně rozepsat :DDDD
3)Co bylo v tom sáčku,co dala Choujimu ???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 28. září 2011 v 21:28 | Reagovat

1) líbil :) ale bylo hrozný jak kašlala tu krev a tak
2) super no :D michie bude skoro umírat,a le nakonec ji vyléčí a bude v pohodě. teda aspon doufám :D potom bude michie mít z toho pádu zlomenou nohu a ruku a bude jí špatně, protože stratila hodně krve...stačí?? :D
3) brambůrky?? :D :D :D

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:41 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama