za Tai,za mě,za to,že tě mám ráda...

12. srpna 2011 v 11:17 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
trošku...smutnější ? :DDD ne to není to pravé slovo... :DD no prostě sami uvidíte..:))

Druhý den ve školce Michie vyhledávala Shina,musela mu něco říct,ihned..ale marně,prý se ještě nedostavil do školky,zrovna,když ho nutně potřebuje.Šla tedy za Narutem. "Narutooo?" "Ahoooj,dlouho jsme se neviděli"a objali se. "Hele půjdeš semnou na chodbu,potřebuju s tebou mluvit" "Děje se něco ??" "no tak nějak.." šli tedy ze třídy a do dveří zrovna šel Shikamaru a Tai.Michie nevěřila vlastním očím,žárlila,ale nemohla to dát najevo. "Co je zač ??"zeptala se Naruta. "Tai Uchiha,bydlí u Shikamara" "Cože ???ona se mu nacpala do baráku ??To je ale…." "Vadí ti to snad ??"Michie se z toho musela vymluvit,Naruto nesmí nic poznat. "ne vůbec,proč by mi to mělo vadit ??Přece k němu nic necítím,..pff"vykrucovala se z toho a u toho se červenala.Naposledy se koukla do třídy a střetla se pohledem se Shikamarem.Usmál se na ni,ale ona se na něj zamračila. "Všechno mi kazíš !!"Nadal shikamaru Taii.Tai se otočila na mě,a pak řekla Shikamarovi: "Jo tak tohle je ta tvoje milovaná ??" "Sklapni !!!"dal jí ruku na pusu a zavedl ji do kouta. "Jestli něco cekneš,tak mi věř,že z klanu Uchiha budou úplně všichni vyvražděni !!"To se Tai dotklo a začala brečet,nesnesla vzpomínku,nebo pomyšlení na rodinu. "Promin,nechtěl jsem tě rozbrečet !"Dal jí ruku na rameno. "Nech mě !!Nešahej na mě !!Co sis jako myslel ??Není to ani jeden den,kdy jsem viděla smrt rodiny,kamarádů a klanu !!!"zařvala na něj a utekla pryč,ven na chodbě,proběhla kolem Michie a Naruta,vrazila do Naruta,on spadl na zem. "Hej,neumíš se omluvit ??"řval na ni.Ona to ignorovala a odběhla na wc. "Michie,Michie !!!"řval zamnou Shikamaru. "Co chceš ??Nevidíš,teď jsem tu s Narutem"odbyla ho Michie. "Jdi za Tai,prosím !!Je to Sasukeho příbuzná !!Prosím" "A proč bych to měla jako dělat ??"držkovala na něj. "Pro mě !!" "Michie jdi,řekneš mi to potom.."naléhal Naruto. "Ale…"když se ale koukla na Shikamara,prolomila se její naštvaná slupka.. "No tak fajn,ale jen kvůli Sasukemu,kvůli tobě ne !!"a poklepala mu ukazováčkem na hrudi.Běžela na záchod. "Co jí je ??" "Nevím.Je na tebe naštvaná.."vysmál se mu Naruto. "Já ji ale nic neudělal"Sice Michie řekla,že k Shikamarovi nic necítí,ale naruto to stejně poznal,vždyť je to její nejlepší kamarádka,je to jako vlastní sestra. "Ne nic,udělal si mnohem víc !"Udělal to stejný gesto s ukazováčkem a šel zpátky do třídy.
"Hele,pojď ven,to je můj záchod na brečení"Tai se lekla,radši vylezla ven.Když uviděla,jak tam stojí zamračená Michie s rukama skříženýma a s jedním obočím pozvedlým,musela se tomu zasmát. "Něco k smíchu ??"Podívala se na ni vražedně. "Ne madam"Poslušně odpověděla.Teď se začala smát Michie. "Pojď si sednout"ukázala na místo vedle Michie,která už seděla na zemi,opřená o zeď. "Co se stalo ??" "Včera mi zabili rodinu…"posmutněla. "Já vím,byla jsem u toho.Itachi Uchiha,ale neboj,vím kde je,chytneme ho a zabijem"usmála se na ni,Tai se jí koukla do očí a usmála se. "Opravdu ??" "Jojo,ale neřešme to teď." "No a potom mě donutili bydlet u toho blba v pokoji"Michie věděla o kom mluví,prsty zatnula v pěsti a skřípala zuby. "Jé promiň,Shikamara..No a on mi teď řekl,že jestli něco řeknu,tak že už klan Uchiha bude úplně vyvražděnej" "Já ho zabiju…to je takovej debil..promin za vulgaritu,no ale ty nejsi sama z klanu,u nás a semnou do třídy chodí Sasuke,bratr Itachiho" "V pohodě,myslím si to stejně a názor nikdy nezměním.A Sasukeho nesnáším,je to nafoukanec" "Já vím,že je rozmazlenej,dřív jsem ho nesnášela,ale pomalu ho začínám mít ráda…A navíc je jedinej od tebe" "Asi máš pravdu,ale co mám udělat se Shikamarem ??On je hroznej,pořád prudí a nutí mě spát na zemi" "Neboj,já to teď hned vyřeším" "Jo a hele..nemáš rýžový brambůrky ??"Při slově rýžový,se Michie udělalo blbě,byla celá bledá a dělalo se jí mdlo. "Michie,Michie je ti něco ??"třepala s ní Tai. "Rýže,néééééééé,nechci rýži !!" "Cože ??"Michie zatřepala hlavou a bylo zase v pohodě. "Předemnou nesmíš mluvit o rýži,nesnáším ji,ale vím kdo má u sebe pořád brambůrky,je pořád se Shikamarem,Chouji.Nemineš ho,je tlustej,ale nesmíš mu to říct,jinak tě zabije"zasmála se tomu Michie. "Haha,a co chceš dělat se Shikamarem ??" "No co,zmlátím ho" "Líbí se mi tvoje myšlení a nápady"přikyvovala s úsměv,šibalským úsměvem. "Tak pojď"zvedla se Michie a podala Tai ruku.
"Shikamaru !!!!"Michie už ho zabíjela pohledem.Když ho Michie našla,rozběhla se za ním a skočila na něj.Svalili se oba dva na zem.Shikamaru ležel na zemi a Michie mu ležela na břichu. "Ty idiote !!" "Co jsem udělal ?" "Všechno ty debile !!"Nadávala mu a dávala mu pěstí do obličeje.Z jedné strany,z druhé strany a pořád dokola. Kolem nich se shlukly všechny děti.Chouji se snažil chytit Michie za ruku a odtáhnout ji,ale marně,Michie se moc rychle hýbala,a když už ji chytil,ona mu ruku vytrhla a odhodila ho na zeď. "Za co všechno ???"A chytil jí jednu pěst.Ona ho boxovala tou druhou a u toho říkala: "Za Taishoku.Buch.Za mě.Buch.za to,že tě mám ráda.Buch"potom si uvědomila co řekla,zvedla se z něj a utekla pryč do své třídy a nechala tam Shikamara ležet se zakrváceným obličejem.
1)líbil ? :D
2)budou z Michie a Tai kamarádky ??
3)bude někdy Tai kamarádit se Sasukem ?
4)opravdu si to Shikamaru zasloužil ? :D :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 31. srpna 2011 v 20:35 | Reagovat

1) jj moc se mě líbil, bylo to super :))
2) zatím to vypadá, že budou dobrý kámošky :)
3) vypadá to že ne, ale někdy možná jo :D
4) jo!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama