Tsunade je trochu mimo...

9. srpna 2011 v 17:41 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
Dneska jen píšu a píšu Náš druhý svět,dnes mě to hrozně baví... :)) Někdy se vrhnu i na ostatní příběhy..:DDD ale nevím kdy...Chci už ten den dopsat :))

"Kakashi jsem doma !!"Volala přes celej barák Michie. "Jsem v obýváku !!"Volal na ni.Michie si vyzula boty,hodila mikinu na věšák,která stejně spadla na zem a radostně letěla do obývacího pokoje.Samozřejmě,jako vždy,Kakashi seděl v křesle a četl si svoji oblíbenou knížku,kterou napsal Jiraiya-sama,Flirtovací ráj. "Půjdeš semnou na tu kontrolu ?? Dnes nemám moc času,večer do k Uchihům na večeři a chtěla bych ještě stihnout Shina."Kakashi přikývl.
V nemocnici se zastavili u automatu s pitím. "Michie,chceš něco koupit ?" "Jo,ledový čaj,prosím"Hodil tam drobný,viděl jak její čaj už skoro padal dolů,ale zasekl se,už byl na krajíčku a mohl přepadnout dolů,ale nespadl,Kakashi sklopil hlavu. "Kruci,proč se tohle vždycky stane mně ?" "Uhni,jak vidím,nemáš s tím vůbec žádné zkušenosti"Kakashi teda uhnul stranou a Michie šla přímo před automat,napřáhla ruku a vší silou bouchla z boku do automatu. "Jejda,to jsem trošku přehnala"Z boku udělala díru,nebo aspon se to trošku prohloubilo a místo toho,aby jí vypadl čaj,popadaly nějaké limonády,minéralky atd..bylo to celé přeplněné,ale jako naschvál,čaj se ani nepohl.Michie celá naštvaná a rozuřená začala bušit do skla. "Michie,Michie nech toho,nebo to rozbiješ"Ale už bylo pozdě,Michie rozsekala sklo skrz na skrz,ruce měla celé doškrábané a tekla jí krev.Vzala si svůj čaj a Kakashimu navrhla: "Možná je načase,aby jsme šli"Kakashi se skrčil a šel za Michie,oba dva dělali jako že nic,když viděli udivené pohledy všech lidí.
Zaťukali na dveře ordinace a čekali,až někdo otevře.Otevřela Tsunade,byla nějaká divná,asi má za sebou rušnou noc. "ahoj bábi Tsunade" "Ahoj moje malá Michie,kopírocí Kakashi"Uklonila se. "Tak moment,něco je špatně"Pomysleli si oba dva,Kakashi i Michie. "Budu ti muset vzít krev,tak zjistíme,jestli už jsi opravdu v pořádku"Michie si sedla na lůžko,Tsunade jí zaškrtila ruku páskou,chvíli s ní cvičila,potom ji natáhla a Tsunade ji píchla do žíly a natahovala do zkumavky krev.Kakashimu se z toho začalo dělat špatně.Krev měla tmavě červenou,skoro černou. "Nevíš,jestli už Zoe chytla Orochimara ?"zeptala se jí Tsunade.Když už to měla odebrané,šla dát skumavku do laboratoře. Zaboucla dveře a Kakashi šel k Michie. "Tak počkat,tady něco nehraje.Tsunade mě nesnáší a nikdo neví o Zoeiné misi" "Jo a Tsunade mě takhle nikdy neoslovil"Potom někdo vešel do místnosti,byla to Tsunade,byla zpátky nějak rychle a vypadala jinak,měla plno energie,celá zářila,měla na sobě bílý plášť. "Jsi tu nějak rychle.Kdy přijdou výsledky ??"zeptal se Michie. "Jaké výsledky ?" "No,před chvílí jsi mi brala krev a šla si ji dát do laborky" "Co to plácáš ??Já se teď vrátila z oběda." "Co ??Vždyť jsi tu byla před chvílí"Kakashi se přidal do rozhovoru. "Ježiš marja,co ty tady děláš ?" "Tohle je pravá Tsunade !!"řekl Michie. "Tak moment,když tohle je pravá Tsunade,tak kdo byl teda ten,kdo mi bral krev?"zhrozila se Michie. "Kakashi,tohle je vážné,běž okamžitě do laboratoře,podívat se,jestli tam není Michiina skumavka s krví,já se na tebe zatím mrknu" Přikývl a okamžitě odešel. "Ale co by někdo dělal s mou krví ??" "Toho se dá dělat hodně.Tak a dost řečí,otevři pusu"Otevřela pusu,Tsunade jí zkontrolovala,potom jí změřila tlak a vzala jí znovu krev. "No Michie,vypadá to,že už jsi asi v pořádku,uvidíme,co řeknou tvé výsledky" "Kdy mám teda přijít ?" "Za 2 týdny,a přijď se Zoe"Potom si všimla jejich dlaní. "Ježiš,co jsi zase dělala ??Máš ruce celé krvavé"zhrozila se Tsunade. "Ale to nic,jen jsem se trochu pořezala o sklo" "To je divné,když jsem šla z oběda,policie se motala kolem automatu na pití,někdo ho rozbil a sklo bylo celé rozdrcené,nevíš o tom náhodou něco ??" "Néé,neblázní,jak jsi na to přišla ??"Usmívala se na ni potupělým úsměvem,začala se trošku víc potit a přála si,aby už vypadla. "Ani mi to nemusíš ošetřovat,doma si to opláchnu vodou,tak se měj"Michie poděkovala,rozloučila se s ní a šla k východu,kde už na ni čekal Kakashi. "Tak co ??" "Říkali,že tam Tsunade ještě dnes nebyla,ani nikdo nedonesl tvou krev"
1)líbil ?
2)Bude mít čas na Shina ??
3)Kdo to teda byl,když ne Tsunade ??
4)použije její krev k něčemu zlému ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 14. srpna 2011 v 22:29 | Reagovat

1) suprovej :))
2) myslím, že bude
3) nevim, ale určitě někdo zlej kdo si na ni jen hrál :D
4) vypadá to že jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama