Shino má rande...

9. srpna 2011 v 22:19 | michie Zakatsu |  Náš druhý svět
:)) nebudu nic říkat :DD nechte se překvapit :)


"Jsou tři hodiny,v 6 mám být u Sasukeho...stihnu ještě Shina ?"mluvila Michie sama se sebou,když šla z nemocnice. "Dvě hodiny nám snad budou stačit"rozloučila se s Kakashim,který měl namířeno do knihkupectví a běžela domů,aby se mohla převlíct.Michie přímo nesnášela šminky,které na sebe plácají malé holčičky,a také dospělé ženské,nebo puberťačky. "Nechápu,jak se může někdo malovat.Vždyť je to jako přetvářka,nikdo neví,jací doopravdy jste..."nadávala tam.Přemýšlela,co si má vzít na sebe,ale neměla moc času,tak vytáhla ze skříně fialové šaty,naházela je na sebe a na pravé stehno si připnula pásek,na kterém byli kapsičky,které měly z obou stran díru a do těch zasunula tři kunaie.Hned se cítila líp a bezpečně,hned potom,jak si vzpomněla na samičku brouka,kterou dostala od Shina,se cítila perfektně.
Když byla v ulicích,který patří klanu Aburame,hledala číslo 7.Zaklepala na dveře,ve kterých se za chvíli objevila vysoká dívka,asi jeho sestra. "Přeješ si ??"zeptala se mě trochu unuděným hlasem.Měla tmavomodré vlasy,které měla rozpuštěné,hnědé oči,na sobě měla kostkované tričko na ramínka,na levé paži byla vidět obrovská jizva,asi od kunaie. "Je Shino doma ?" "Jo,zavolám ti ho"Ale nemusela ho ani volat,Shino byl hned dole a stál vedle té dívky. "Ty jsi to myslela opravdu vážně..Jinak tohle je moje sestra Shinami.Shinami tohle je Michie." "Těší mě"usmála se na ni,podali si ruce a ztratila se někde v baráku. "Milá" "Strašně"zakoulel Shino očima. "Tak půjdeme ??"pobídla ho Michie.Shino přikývl,zabouchl dveře a šli. "Hele,máš rád rámen ?" "Ještě nikdy jsem to nejedl" "To nevadí,vždycky je všechno poprvé"
"Staříku !!!Dvakrát mega Udon !!"Michie se Shinem se posadili na židle a čekali,až k nim někdo přijde. "Jé,ahoj Michie,kde máš Naruta ?" "Ani nevím,někde lítá,dneska jsem tu se Shinem" "Těší mě mladíku,jsi tu vždy vítán.Máš opravdu velké štěstí,že jsi tu tady s mladou krotitelkou lišek"zažertoval stařík a šel jim udělat Udon (rámen). "Krotitelka lišek...řekneš mi o sobě ještě něco ?" "Teď ne,mám naplánovaný jít někam jinam,někde kde je klid,tam si popovídáme"usmála se na něj. "Už se to nese !!"Stařík položil velkou mísu před ně,vzali si hůlky,Michie svolala: "Idatakimasu"a rychle hltala rámen,byla tak hladová,že se za sebe ani nestihla stydět.Shino ji fascinovaně pozoroval a koukal na svoji porci.Nabral si do hůlek,hned jak spolkl první sousto,jeho oči se mu rozzářili,potom začal stejně hltat jako Michie. "Takhle se mi líbíš"Poplácala ho po zádech a u toho se chichotala. "Zaplatíme !!"zařvala Michie. "To je dobrý,je to na mě"usmál se na ně stařík. "Arrigatto"poděkovali,rozloučili se a šli pryč. "Tak kam máme namířeno ?" "Nech se překvapit"Chytla ho za ruku a tahalaho za sebou,aby tam byli co nejrychleji.Došli na louku,která byla pokrytá trávou a květinami. Shino utrhl jednu květinu a dal ji Michie. "Děkuju,ale pořád mi něco dáváš,já ti zatím nedala nic..." "Dala jsi mi mnohem víc,než jsem ti dal já"usmál se na ni.Šli chvíli loukou,pak si Michie lehla na zem a řekla: "Pojď zamnou..říkal jsi,že miluješ klid a nesnášíš rozruch,kvůli tobě se snažím být klidná,jak jsi mi řekl ve školce,že kolem mě je samý rozruch,tak teď bude všechno jinak,to slibuju"Shino ještě chvíli váhal,ale jak uviděl Michie,že se dívá na nebe a u toho se usmívá a v rukou drží jeho květinu,neodolal a lehl si vedle ní. "Mraky jsou černé a temné,něco se stane..."podotkl Shino: "Tak,něco mi o sobě řekni" "Strašně miluji svou sestru Zoe a jsem jí strašně vděčná,ochránila bych jí vlastním životem,jsem pyšná na to,že mým trenérem se stal Jiraiya-sama,miluji rámen a ryby a nesnáším rýži.Masku mám proto,protože pod ní skrývám prokletou pečeť..Nikdo mě bez ní nesmí vidět.Můj nejlepší kamarád je Naruto..Moje nejoblíběnější zvířata jsou tygři,draci,osel a brouci.Mým snem je obnovit klan Zakatsu,abych byla nejlepší kunoichi,která kdy byla a všichni mě uznávali a uctívali,teď ty" "Wow..Moje nejoblíbenější jídlo je ryba zabalená v těstíčku,které je pěkně okořeněné,nesnáším sladký,nic sladkého,místo krve mám v těle brouky.Nemám rád,když jsem středem pozornosti,proto jsem tichý,klidný a nenápadný,ale nějak to nefungovalo" "Se podívej co nosíš do školky,ty dnešní košile,tebe by si všimli i mrtvý"zasmála se mu. "Pane bože,to už je tolik hodin,já už musím jít,mám něco domluveného na 6 hodin.Promiň,vynahradím ti to,zítra ve školce se kdyžtak někde sejdeme,promiň,promiň"Rychle vstala a utíkala,nechala ho tam samotného,on pořád ležel a zamyšleně koukal na oblohu.
1)líbil ?
2)co si myslíte o tom randeti ? :DD
3)stihne Michie přijít včas v 6 hodin ??

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 14. srpna 2011 v 22:53 | Reagovat

1)jj moc :)
2)bylo to super :D
3) asi přijde trochu později, protože se jí tam líbilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama