přípravy na pouť...

28. srpna 2011 v 21:15 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
tak,tady je to co jsem napsala v buse :))


Michie,chci s tebou mluvit !!Osamotě!" "áchjo,toho jsem se nejvíc bála"řekla si v duchu. "Promiň,ale není o čem mluvit."odbyla ho,obešla ho a šla dál. "Prosím,prosím,ať zamnou nejde" "Ale Michie,máme o čem mluvit" "Nech ji být"stoupl si před Shikamara Sasuke s Narutem. "Díky kluci"oddychla si Michie. "Uhněte mi z cesty,potřebuju s tebou mluvit,prosím !!Dej mi šanci,poslední.Prosím"Koukl se na Michie před kluky. "áchjo,nevěřím,že tohle dělám" "Naruto,Sasuke,to je dobrý,můžete jít,díky"kývla na ně hlavou a oni šli do svých tříd. "Jé Shino,potřebuju s tebou nutně mluvit"Shino šel náhodou kolem do třídy,Michie se potom koukla na zničeného Shikamara a dodala: "Potom si tě najdu na chodbě"Shino jako by ji neviděl,ani jeden jediný pohled jí neopětoval,Michie se jen dívala,jak si Shino kráčí do třídy.Docela jí poklesla nálada. "No,tak spusť" "Máš mě ráda ??" "Copak jsi tomu včera dostatečně nerozumněl ??" "Jsi jediná,která vyznává lásku takhle"a ukázal na svůj obličej. "Promiň"zastyděla se. "Co jsem měla dělat ??Ubližuješ psychicky Tai,mně ubližuješ jen tím,že na mě mluvíš,pořád se mi zjevuš v hlavě a nemůžu na tebe přestat myslet !!"Michie se tam rozbrečela. "Kvůli tobě jsem včera nemohla trénovat,nedokázala jsem se vůbec soustředit"už seděla na zemi,celá zhroucená. "No tak Michie"sedl si naproti ní a vzal jí za ruku. "Ne,prosím ne !!"Rychle vstala,otočila se a chtěla utéct pryč,ale do někoho vrazila. "Shino !!"On ji chytil za ruce,vytrhla mu je a utíkala dál,měla zavřené oči. "Buch" "Michie,dávej pozor"pomohl jí vstát ze země Kiba.Tak se tady otočila zpátky tam kde stál Shikamaru se Shinem,hned za ní stál Naruto. "Dávej bacha"To už na ni,ale bylo moc.Všichni se rozestoupili a ještě tam přišel Sasuke,obstoupili Michie do kolečka,jako kdyby jí nechtěli pustit,Michie se začala točit a koukat se na každého z nich. "Ne,to není možné,tohle musí být sen.Shikamaru,Shino,Kibo,Naruto,Sasuke.Bum"Michie potom omdlela na zem a probudila se až doma v posteli.

"Sakra,sakra,už jsou 4 hodiny,zase příjdu pozdě"stěžovala si probuzená Michie,která už se hrabala ve skříni a hledala vhodné oblečení na pouť. "Nic tu nemám,všechno je ve špíně,už aby tu byla Zoe"Stěžovala si.Kakashi byl tak líný,že nebyl schopný michie vyprat. "No nic"povzdechla si cestou do koupelny,už ji to nebavilo,musela nosit špinavé a propocené prádlo. "Fuj,to je smrad"z koše na prádlo vytáhla tmavě modré kraťase a bílé tričko na ramínka. "Trochu od hlíny,no,snad si toho nikdo nevšimne"bylo vidět,že v téhle domácnosti chyběla ženská ruka,i když jim Zoe napsala dlouhý seznam úkolů co mají udělat,a jak se to dělá,nebyli ani schopni umýt nádobí.Michie si na kraťase připla pouzdro a dala do něj kunaie a kouřové bomby,kdyby náhodou.Potom si šla do mrazáku vzít nanuka na oběd. "Kdo mě domů vlastně odnesl ??"Nic nevěděla,nic si nepamatovala,jen poslední obraz v hlavě všechn kluků,do kterých vrazila.Sundala si mokrý ručník z hlavy a šla na pouť.

"Shikamaru,prosíím !" "Ne,řekl jsem ne !!" "Broučku,někdo zvoní"volala na něj maminka z obývacího pokoje.Tak šli spolu s Tai otevřít. "Jé,čáu kamaráde"Pozdravil malého tloušťíka,který jako vždy,požíral brambůrky. "Jé,ty jsou sýrový,ty jsem ještě nikdy nejedla"a nabrala si bez dovolení hrstku brambůrek. "Doufám,že ti aspoň budou chutnat"podotkl jí uraženě. "Já nechápu,kde to pořád bereš,seš fakt užasnej"Chouji se při těch slovech začal červenat.Ještě nikdo mu to nikdy neřekl,natož holka. "Díky,no to víš,moje ma.."nedořekl to,protože mu do řeči skočil Shikamaru. "Co potřebuješ Chouji,proč jsi sem přišel ?"zamručel. "Jo,jdeme na pouť,ne ??" "Áno"zařvala radostně Tai. "Ne"zavrčel. "Ale broučku,proč by jste nešli na pouť ?"Vložila se do rozhovoru maminka. "Určitě tam bude i Michie"dodala.Chouji s Tai se zatvářili bojácně a opatrně se koukli na Shikamarovu reakci.V místnosti bylo hrobové ticho,bylo slyšet jen dýchání a ze zahrady cvrlikání ptáčků. "Co máte všichni s Michie ??"snažil se to říct klidně,ale moc mu to nešlo. "Vždyť o ní pořád mluvíš,já myslela,že ji máš rád" "Myslet,neznamená vědět"začal na mámu vrčet. "Tak jdeme na tu pouť?"Vložil se do toho Chouji. "ne" "Ano" "No tak,aspoň se odreaguješ,navíc,Michie musí být doma,říkal si,že zkolabovala."chvíli se rozmýšlel. "No tak fajn,ale jestli tam bude,tak jdeme hned domů" "Platí"plácli si a vydali se také na pouť.

"Ježiš,kde zas vězí ?už má 20 minut spoždění"Stěžovala si Tenten. "Vždyť nebyla ani ve škole,určitě už je na cestě,počkáme na ni"řekl nervózně kiba. "Asi se ještě neprobudila z toho omdlení"pipla Hinata. "A to se nemůžem jít bavit ??Náš někde najde"zamručela znovu Tenten. "Tak běžte,já tu počkám"řekl jim rozhlížející se Kiba. "Já ji půjdu naproti"nadhodil Naruto. "Jak chceš"Sasuke se očividne nudil,ale měl o Michie strach.Tak se tedy všichni rozešli,jediný Kiba tam stál a čekal.

"Páni,koukej Hinato,to je princezna Fiora z Duhové země"Tenten byla celá bez sebe. "Tu neznám,nikdy jsem o ní neslyšela" "Si děláš srandu ??Vždyť jí zná každej.Ale co dělá zrovna tady v listové ?Je to dost daleko" "Tak půjdeme za ní,ne ?" "Zbláznila ses ??Koukni na ni a na mě,kdo ví,co by si o mně myslela"začala Tenten panikařit. "Vždyť je tak namyšlená,horší princeznu jsem ještě nepotkal"přidal se do hovoru Sasuke.

1)líbil ?
2)potká tam Shikamaru Michie ?
3)proč je tam Princezna Fiora ??
4)setká se tenten s princeznou ?? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 1. září 2011 v 21:30 | Reagovat

1) moc mě to bavilo :)
2) jj potká. a michie se s ním bude normálně bavit :) i on s ní. a budou se dobře bavit :D a na konci si řeknou, že spolu budou chodit :D
3) neviim. šla se podívat na michie?? :D nevim sice proč, ale neva
4) jj setkají se. amyslím, že tak namyšlená nebude :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama