vysvědčení

19. července 2011 v 23:35 | michie zakatsu |  Život jako v pohádce..
kousíček :DD

Zazvonil zvonek,Ewa s nadšením šla otevřít. "Ahoooj"Skočila na Idu a objala ji.Ida byla její nejlepší kamarádka,byla krásná,její dlouhé,blonďaté vlasy jí vlály.Její zeleno-modré oči se pronikavě dívaly do těch Ewiných.Její oči vyjadřovali smutek,ale i radost.Pozvala ji domů,Ida pozdravila dědečka a šly nahoru do Ewinýho pokoje. "Honem !Ukaž mi ten dopis !!Šup šup !!"Ewa k ní doskákala radostí s přihláškou.Bylo to napsané anglicky,ale Ida je machr na angličtinu,takže to v pohodě přeložila. "Páni,máma by na tebe byla pyšná,ale já jsem ještě víc.Na tu školu se dostane jen málo lidí z Ameriky,natož z České republiky a ty jsi to dokázala"Ida ji objala se slzami v očích. "Proč pláčeš ??To tě to tak dojalo ??"Zeptala se nechápavě Ewa. "Dojalo mě to taky.Ale představa,že ty budeš někde v Americe a já tady trčet v ČR a už se nebudeme vůbec vidět" "Neboj"usmála se Ewa. "Budeš za mnou jezdit pravidelně,ti zaplatím letenky" "No to doufám" "Si piš,přece ti můj táta Johny zaplatí letenky a budeš s náma bydlet celý prázky" "Těším se"Objaly se a začali si plánovat co všechno se bude dít a co si Ewa vezme do Ameriky. "Zítra by mně měli poslat letenky rovnou z univerzity" "A co všechno si budeš brát s sebou ??" "No tak rozhodně noťas,abych si s vámi mohla psát,plyšáčka opičku Jacka a všechno oblečení a povlečení s pirátama a našetřený prachy,jen si je musím vymněnit za dolary" "A kde vlastně budeš bydlet ?" "No psali,že na té univerzitě jsou koleje,takže bych byla tam,než si najdu nějakou náhradní rodinu."

Už bylo skoro půl 11 a holky si řekly,že Ida u Ewy přespí a zítra půjdou naposled spolu do školy.Zítra se dávalo vysvědčení.Ewě bylo jasné co dostane za známky,ale Ida se trochu bála,protože na ni byla zasedlá učitelka matiky a učitelka chemie.

Už bylo ráno,sluníčko prosvítalo do pokojíčku a holky se pomalu probouzely.Dole měly nachystanou snídani od dědečka a peníze,aby mohly koupit paní učitelce kytku na rozloučenou.Ewa jí koupila gerberu a Ida modrou růži.Vešly do školy,všichni zdravili všechny a šly okamžitě do třídy.První 2 hodiny koukali na filmy a vraceli učebnice a 3.hodinu paní učitelka rozdávala dětem vysvědčení.Ewa byla až 6. v pořadí,v abecedě,takže musela počkat. "Tak Ewi,pojď,jsi na řadě"Ewa vzala gerberu a šla za učitelkou,podala jí ruku a učitelka jí začala gratulovat. "Ewi,tvůj prospěch je nejlepší ze třídy,máš samé jedničky,akorát trošku chování máš na hraně,ale i tak je to výborná,přeji ti na univerzitu vše nejlepší,ať jsi tam stejně skvělá jako tady,najdeš si nové kamarády a hodně štěstí do života"Třásla jí rukou a usmívala se na ni."Děkuju moc, paní učitelko"Usmála se na ni,dala jí kytku a šla si sednout.Bylo dalších 10 děcek a byla na řadě Ida. "Ido,tvé známky se trošku zhoršily,ale přece jen si prošla i s vyznamenáním.Máš jenom krásné tři dvoječky z matematiky,chemie a tělocviku"Pogratulovala jí a předala vysvědčení. "děkuji moc,mně moc tělocvik nejde,ale za to umím dobře tancovat"Předala jí kytku a šla si sednou za Ewou.obě dvě si plácly.Pak se šly jen naobědvat a s vysvědčením k Ewě domů se podívat jestli už jí přišly letenky.
1)lííbil ? :D
2)bude vše na univeritě ok ??
3)Budou tam už ty letenky ? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 20. července 2011 v 13:18 | Reagovat

1) to je super příběh :D
2) asi ne :D ale nevím co nebude ok :D
3) tak třeba budou? vůbec nevim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama