něco ze 4.kapitoly :)

17. července 2011 v 19:55 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
celý článek..

Bylo ráno. Michie se probudila. Cítila se hodně šťastná. Nic jí nebolelo a horečku už vůbec neměla. Hodně se jí ulevilo. Na trik, který ji učil Jiraya už úplně zapomněla. Z toho dne si nic nepamatovala. Michie rychle vyskočila z postele a chtěla se projít. Nedokázala vydržet ležet, když nespí. V nemocnici to vůbec neznala, ale brzy došla na chodbu k ostatním pokojům. Hodně se tu nudila, neměla tu kamarády a nikoho, koho by znala. Tsunade, Zoe a ostatní jsou někde na druhém konci budovy. Došla k prvním dveřím, které uviděla, rychle chytila kliku a otevřela. V pokoji byly 2 postele a na každé ležela jedna stará paní. Obě ženy na ni koukali a divily se co tady holčička dělá. Michie jenom rychle odpověděla:,, dobrý den, promiňte, spletla jsem si pokoj." Vyšla dál na chodbu a otevřela druhé dveře. V pokoji byla jenom jedna postel a na ní seděl malý kluk. Mohlo mu být asi jako Michie, nebo možná o rok víc. Michie se radostí rozzářila. Konečně tu bude mít někoho stejně starého, jako je ona. Vykřikla: ,, Ahoj, jak se máš?? Já jsem Michie a ty??" kluk dlouho neodpovídal, tvářil se zamyšleně. Michie dodala: ,,Co je s tebou??" Kluk konečně odpověděl:,, Moje jméno ti neřeknu, je tajný, nikdo se ho nesmí dozvědět." Michie byla smutná. Myslela si, že se bude aspoň s někým bavit. Neznámý kluk ještě řekl:,, ale jinak se mám dobře a jak ty??" Michie se naštvala a vyrazila na chodbu, ještě stačila vykřiknout: ,,Mám se špatně, zklamal si mě" Michie si šla v klidu do svého pokoje, ale v polovině cesty se jí něco stalo. Strašně jí začalo být špatně, hrozně moc se potila. Co se to s ní jen stalo?? Byla přece už v pořádku. Nohy se jí zamotaly a spadla na zem. Nemohla se zvednout. Musela už jenom počkat až kolem půjdou nějací doktoři. Čekala, čekala a čekala. "Pane bože !!! Zavolejte někdo doktora !!"Zavolal kdo si.Tsunade ihned přiběhla na pomoc i s vozíkem,Michie vzala do náruče a posadila ji na vozík.Pak ji vzala na ošetřovnu.
"Achjo Michie,proč mi to jen děláš ??"Vzdechla se.Vzala si fonendoskop a poslouchala srdce. "Sakra,neslyším,že by jí to srdce tlouklo. "Heidi rychle !! Skoč pro Shizune,ať přiveze defibrilátor." Heidi přikývla a rychle běžela.Tsunade ji posadila a zkusila ji praštit do zad,ale marně. "Sempai jsme tu"Shizune přivezla velký stoleček na kolečkách a na něm defibrilálor.Heidi sundala Michie noční košili a Tessa vzala do rukou držadla.Položila je pod Michiiny prsa a "Teď" Shizune zmáčkla tlačítko a dala ránu Michie.Michie nadskočila,ale pořád nedýchala. "Sempai,myslím,že je to zbytečný,že už je mrtvá…" "Drž hubu !! Já se tě snad na něco ptala ???Nic není zbytečný,je to Michie !!"Křičela na ni a pak dala Shizune pokyn,aby to zmáčkla ještě jednou.Michie znovu nadskočila,ale pořád nic… "Okamžitě zavolejte Zoe,oživíme Michie technikou"Zakřičela a bylo vidět jak jí tekly slzy do očí. "Copak se děje Tsunade ?? Další lekce ??Já myslela,že už umím všechno."Podívala se koho měli na lehátku. "Pane bože ?? Co je ?? Michie ?? Michie ?? Tsunade co je ??"Zoe přiběhla k Michie. "Zoe uklidni se ! Musíme jí oživit technikou" "Sosei kigu ??? A co se vlastně stalo ??Ona je mrtvá ??" "Ježiš pořád se neptej a pojď,máme poslední šanci ji oživit" Zoe byla celá rozklepaná,ale přikývla,obešla Michie z druhé strany a dala ruce do znamení tygra,Tsunade udělala to stejný.Soustředili všechnu chakru do rukou a Tsunade položila ruce Michie pod prsa a Zoe na Tsunadiny ruce.Kolem rukou jim zářila modrá,proudící chakra,která proudila do Michiinyho srdce.Asi půl hodinu je tam měly a už se jim ta zář začala zmenšovat. "Sakra , musíme přidat chakru"Ještě víc se soustředily a záře se zase zvýšila.Michie už začala růžovět,už nebyla bílá a studená.Michie najednou zakašlala,vylítla jí z pusy trocha krve a rychle si sedla.Snažila se pořádně a zhluboka dýchat. "Pane bože Michie !!"Zoe jí objala a silně ji držela.Michie uvolnila hlavu a spadla na Zoeina ramena."Jen usnula chudinka,tohle si prožít,nechtěla bych.Heidi odvez jí na pokoj a napíchni ji kapačky." "Haii".Heidi odvezla Michie z vyšetřovny rovnou na pokoj. "Páni,to bylo strašný"Ještě teď se Zoe klepala strachy. "Co se vlastně stalo ?" "Nevíme.Heidi našla Michie ležet na chodbě na zemi." "Aha,budeš to zjišťovat ???" "Jo,musím.Tohle je dost důležité.Musím to nahlásit třetímu"
Heidi přendala Michie na postel,píchla jí do ruky jehlu a nasadila jí kapačky. "Sakra,jestli Tsunade zjistí co jsem udělala Michie,tak mě hned vyhodí,no doufejme,že to nebude zjišťovat"Pomyslela si v duchu.
"Dále"zařval hokage přes dveře.Otevřely se a dovnitř vešla vysoká osoba.Byla to žena,blonďaté vlasy a dost velká prsa,z kterých Hokage nespustil oči.Tsunade si toho všimla,ale nemohla s tím nic dělat,protože Třetí byl její nadřízený.Jen měla ruce sevřené silně v pěst. "Potřebujete něco ??" "Ano,jdu nahlásit,nespíš pokus o vraždu" "Oh,posaďte se a povězte mi o tom"Tsunade si sedla na gauč,který byl postavený pod oknem a třetí si šel sednou naproti ní.Tsunade spustila: "Michie Zakatsu,sestra Zoe Zakaktsu,ta co zachránila Orochimarův svitek,no trénovala s Jirayou a omdlela z vyčerpání chakry,ale večer jsme ji našli ležet na chodbě,na druhým konci od jejího pokoje,ležet na zemi,nedýchala.Museli jsme ji oživovat technikou s její sestrou,nepomohl ani defibrilátor."Tsunade vydechla a čekala na reakci Hokageho. "Hm zajímavé a zjistili jste už příčinu ??" "No něco se jí dostalo do srdce a nebo předávkování,to je teďka v laboratoři" "A její ošetřující sestra ?? Nedávala jí náhodou prášky ??" "Heidi Parsley,no chovala se nějak divně" "Heidi ?? Neotrávila už snad nějakého pacienta ??" "To ano pane,ale udělala znovu zkoušky a prošla a navíc 5 let nemohla pracovat,takže nevím,ale prozkoumám to"Tsunade vstala z gauče a šla směrem ke dveřím. "Dobře,nechávám to na vás slečno,o dalších informacích informujte jenom mě,nikoho jiného,pak se bude rozhodovat.Jo a jak je na tom Michie ??" "nevíme,spí,ještě se neprobudila"Třetí jen přikývl a Tsunade zabouchla dveřmi. "Uchylnej dědek,ani jednou ze mě nespustil oči"Řekla hned jak zabouchla dveře. "Já jsem to slyšel slečno !!"Ozvalo se za dveřmi.Tsunade poklesla nálada a vyšla ven,kde jí sluneční paprsky střílely do obličeje. "Doopravdy to mohla udělat Heidi ??" Mumlala si pro sebe Tsunade a vzpomínala jak jí Heidi říkala,když oživovali Michie,že je to zbytečný,že už je mrtvá. "Budu muset říct Inoichimu"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama