konec 2.kapitoly...:D

15. července 2011 v 21:16 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
je to hodně dlouhy,ale chci už mít 2.kapitolu z krku :DD


O dvě hodiny později:
Zoe se probírá z bezvědomí v světle natřené místnosti se spoustu místnostmi. "Achjo,mně ale bolí hlava a kde to vůbec jsem ??"Zoe se s překvapením rozhlížela po místnosti a uviděla vedle své postele spící lišku a na židli spící lišku.Zoe se staré paní něžně dotkla a snažila se jí probrat. "Paní probuďte se prosím vás,kde to jsem ??" Stará paní dále spala a tak Zoe vylezla z postele a vzala na sebe kimono,které bylo pověšené na věšáku. "Karin,můžeš se vrátit domů do pečetě"Liška se probrala a zmizela v dýmu,který vytvořila. "Zajímalo by mě,co se stalo,asi se vrátím na pokoj"Zoe odešla z místnosti a procházela chodbou k výtahu,které jí měl dovést na patro,kde je pokoj.Jak výtah zastavil,Zoe šla na chodbu a hledala číslo pokoje. "Hm,který by to mohl být ??Myslím,že 223.Aspoň to zkusím"Vešla do místnosti kde viděla velký stůl plný jídla a u něj sedícího Kakashiho a Itachiho. "Ahoj kluci" "Ahoj Zoe" " Pání to je hostina a kdo to platí ?? To muselo být strašně drahé" "Ne ,ani ne.Zaplatili jsme to my dva dohromady a do toho,už je ti lépe ??? Upadla jsi u bazénu a třískla ses do hlavy !!" " No vidíš! A já si to ani nepamatuju"A začala se smát. "Tak co ??Pustíme se do jídla,ne ??" "Jo jo,před chvíli nám to donesli,takže je to ještě teplé" Všichni zavolali:"Idatakimasu"Po jídle si všichni vešli do postele a během chvíle všichni usnuli.

Den Michie:
Je krásné ráno a Michie zazvonil budíček a vzala se kunaii,kterým ten budíček rozbila.Michie vstala z postele a oblékla na sebe svůj župan s blesky.Jak ho na sebe navlékla a zavázala ho a otevřela dveře,prošla přes krátkou chodbu do kuchyně,která byla propojená s společně s obývákem.V kuchyni viděla Jiraya-sama jak něco dělá u sporáku "Ohayo godsamas Jiraya-sama.Co děláš u toho sporáku,že ty nám chceš podpálit byt" "Ohayo godsamas ,pozdravil Jiraya-sama a štastným pohledem se na ni usmíval,neboj jen se ti tu snažím udělat snídani." "Hmm a o co se aspoň snažíš ??" "Měli by to být smažené nudle s kostkami kuřecího a salátem s rajčaty.Co tomu říkáš ??"A ukázala Michie velkou mísu s nudlemi a vším možným. "No nevím,nevím,doufám,že to tak má vypadat??" "Jo,je to tomu dost podobný.Michie nachystej zatím hůlky,já to vložím zatím do misek" "Haii"A začala rozbalovat pytlík s novými hůlkami.Jak Jiraya uložil misky na stůl,položila páry hůlek vedle a usadila se k misce s nejmenší porcí jídla.Oba dva nahlas zvolali :"Idatakimasu"A pustili se do jídla. .,,Sempai mám trochu trému''.,,Ale Michie,vždyť tam budu celou dobu já'',,Myslíš že si tam najdu spoustu kamarádu?''Jasně vždyť jsi mila, a hodná'',,No hlavně aby tam semnou nechodil Sasuke !'',,Sasuke?Uchiha?Brácha Itachiho?'',,Bohužel jo,nesnáším ho.On je tak rozmazlený až to bolí.'',,Nefňukej a pohni .Jo málem bych zapomněl Zoe ti koupila šaty máš je u ní v pokoji na posteli''Michie došla do pokoje a viděla tam na posteli odporné růžově kytičkované šaty a krajkami a růžovou mašlí.,,No ty si na sebe nikdy nevezmu vždyť jsou tak odporně růžoví.'',,Michie nevztekej se a navlékni si je na sebe.Víš jakou z toho měla radost když mi je ukazovala ?'',,Ne!!'' ,,Nedělej blbou a pohni'',,Beztak to udělala naschvál'' A představovala si Michie jak si Zoe zře ruce a šibalsky se usmívá.,,Já tak nesnáším růžovou'' Vztekala se při oblékáni do šatů.,,Ták a můžeme vyrazit ?'',,Jo jo ještě si jenom vyčistím zuby a spletu vlasy do copu.'',,No jo tak si ale pohni''
Po 15 minutách
,,Už jsem!'' Vyletěla Michie z koupelny.,,Vy ženský jste všechny stejný…'' Sklesle si Jiraya pomumlával.,,Říkal jsi něco ?''Zeptala se Michie drzým tonem,,Ne ne v pohodě'',,No proto !''
Jak šli cestou do nižší akademie potkali spoustu dětí s rodiči.Michie začalo být smutně když se dívala jak jdou děti za ruku se svýma rodiči.Jiraya si toho všiml tak vzal Michie za ruku a pronesl.,,Víš o tom že jsme skoro jako tvůj dědeček ?''V tom se mile usmál na Michie.
Když došli k veliké budově s nápisem Listová nižší akademie tak se oba zastavili.Po chvíli rozmýšlení se oba nadechli a vstoupili do akademie.
,,Jirayo mě je nějak blbě pojďme domů'',,Ale Michie,vždyť jsme se o tom doma bavili.Nesimuluj a pojď''Michie přikývla a šla.Oba vešli do velikých dveří a uviděli hodně dětí jak lítají po chodbě.,,Páni to je ale dětí a věděnu jsme viděla venku na hřišti.Co teprve je tu hraček.Dívej tamhle je napodobenina kunaje a shurikenu!!'',,Pojď jdeme .Zavedu tě do tvé třídy a rovnou tě zapíšu.'',,Hai,ale Jirayo já si zapomněla přezůvky doma.'',,Pro dnešek to nevadí řekla jedna z Michiiních učitelek.Jirayovi začala pomalu téct krev z nosu když uviděl nedokonale zakrytý dekolt.Jak vešli do třídy a bylo spoustu dětí s rodiči.Jak si Michie děti prohlížela zastavila se u jednoho kluka,který byl úplně sám. "Ahoj,já jsem Michie" Kluk se na ní se zájmem podíval "Já Naruto" Měl žluté vlasy s křišťálově modrýma očima a oranžovou soupravou. "Budeme přátelé ??Zeptala se se zájmem Michie. "Ty bys chtěla semnou kamarádit ??" "Proč ne ??" "Protože se semnou nikdo jinej nebaví.Jenom tam ten tloušťík a ten kluk s culíkem nahoru" "Tak vidíš,já se tu s nikým zatím neskamarádila,tak si na tom ještě lépe než já"Usmívala se mile Michie na Naruta.V Narutovi to probudilo trochu naděje,že někoho má. "Jsem démon" "A démon čeho ??" "Ocasé lišky" odpověděl mrtvě. "No tak to máš štěstí,já a moje sestra Zoe jsme krotitelky liščích démonů,díky oční technice" "A jak se jmenuje ?? Myslím ta tvá technika" "Zuchucu" "Páni,to jsem ještě neslyšel,koukal udiveně.
"Ahoj jak se jmenuješ ??" Za Michie se objevil kluk s culíkem nahoru,s košilí a hnědýma očima.Vedle něj stál kluk s pomerančovýma vlasy,hnědýma očima a v ruce měl brambůrky.
"Michie a vy ??Budeme se spolu kamarádit ??" "Já jsem Shikamaru a tady ten žrout,to je Choji"Ukázal na kluka s brambůrkami. "Chceš brambůrek ??"nabídl ji. "S jakou příchutí ?" "S rýžovou příchutí" Michie se zastavilo srdce,málem jí kleplo.Byla celá bledá a teďka začala: "Ne ne díky a pousmívala se s hnuseným pohledem" Za Chojim a Shikamarem přišli jejich otcové "Kluci pojďte odsud.Copak jsme vám neřekli,že se s ním nemáte bavit ??" "Ale tati !!" "Žádný ale !!" Vzal je oba dva za ruku a táhl je od Naruta. "Ahoj Naruto,Ahoj Michie" Řekli oba kluci. "Čau !!" "Michie ten pán s šedýma očima je tvůj otec ??" Ukázal na chlápka,který právě zkoumal prsa jiných maminek. "Ne to je bývalý trenér mé sestřičky" "A kde teda máš rodiče ??" "Jsou mrtví" "Kdy umřeli ??" "Sestra říkala,že umřeli v mých 3 letech,ale já si je nepamatuji.A kde je máš ty ??" "Já je nikdy neviděl,jsem něco jako sirotek,ale adoptoval si mě jeden pán,který mi posílá peníze na jídlo a domov,dokud nevystuduji Vyšší Akademii,bohužel jeho jsem taky nikdy neviděl" "Takže jsme na tom skoro stejně,až na to,že ty máš sestru" řekl smutně Naruto. "A ty máš mě !!"řekla Michie. "Jo,ale ty se přesto nevyrovnáš rodičovské lásce,i přesto,že to myslíš dobře"Usmál se Naruto na Michie.Ale každý pozná,že je to falešný úsměv,protože hned po tom se zahleděl na zem,jak kdyby tam viděl pouhou představu jeho rodičů. "To neřeš !Jsem aspoň lepší než ten tvůj tajemný otec,který tě ten celá léta živý" "Víš co,nebudeme se tím už zatěžovat,jdeme se hrát" "Haii"A začali si hrát na to,že Michie je krotitelka a Naruto je ocasý démon.Zrovna když byli v nejlepším,přerušil je Jiraya,že prý už jde a po obědě se pro ni staví. "Ahoj sempai" "Čau dítko" Zbytek dopoledne si všechny děti hráli a Jiraya přemýšlel jak si obohatit fantazii o ženách.
Čas oběda:
Všechny děti se usadily k malým stolečkům jako pro skřítky a všechny paní učitelky a učitelé rozdávali z velkých širokých hrnců s malou naběračkou polévku.Každé dítě dostalo jeden nebo dle chuti dva šufánky polévky.Když Michie šufánek děsila se co to je. "No wáu,co to je ??No to vůbec nevypadá jako jídlo,spíš jako chuchvalec rozvařených nudlí s bobkama od poštovních holubů." "Paní učitelko,paní učitelko,co je to za paděs ?" "Mladá dámo,tak to se vyjadřovat nebudeš !!Hned jak to dojíš půjdeš si vypláchnout pusu mýdlem.Jo a pro tvou informaci jsou to rýžové nudle s vajíčkem" "Tý jo,že jsem něco řekla" "Neboj mají tu dobrou příchuť s lotosovým květem"šibalsky se usmíval Naruto. "Ha ha ha,hrozně vtipné..!!Už aby tu byl Jiraya-sama.Jsem zvědavá co bude mít dneska v plánu.Třeba bychom mohli jít do lesa, potřebovala bych provětrat.Nebo by nás mohl něco naučit a nebo bychom mohli jít všichni tři k tetě Tsunade. Prý se dobře znají ,asi spolu chodili do školy nebo tak něco ." "Hej Naruto, líbila by se ti pitva člověka?''Naruto neodpovídal byl velice zahleděný do misky s kousky kdo ví s čím.,,Naruto poslouchal jsi mě ?Já tu plánuji odpoledne a ty si tady klidně stavíš hrad z nudlí.'',,He ?Co jsi to říkala.Promiň přemýšlel jsem o tvé sestře.Myslíš že by byla schopna mi odpečetit tu stvůru co mám v sobě?'',,Proboha Naruto o tom ani nepřemýšlej,je to dar od přírody.Víš jak ti závidím že máš démona,sestra jich má spoustu,ale žádného mi nechce dát,prý,že jsem na to ještě moc malá"Kroutila nespokojeně Michie hlavou. "Jo,ale vy jste krotitelky,s vámi se všichni baví a nebojí se vás.!!Ale já ??Já nemůžu lišku ovládnout..!!" "Tak víš co ?? Slibuji ti,že pokaždé,když ta stvůra vyleze,tak ji zkrotím.Prohlašuji se tvým věřitelem !!" Říkala to takovým pyšným způsobem a hrdě se na něj dívala. víš jak ti závidím že máš démona.Moje sestra jich má a nechce mi žádnýho dát že prí jsme moc malá !
víš jak ti závidím že máš démona.Moje sestra jich má a nechce mi žádnýho dát že prí jsme moc malá !
Konečně už byli tři hodiny odpoledne a pro Michie se přišel Jiraya-sama. "Jiraya-sama ! Půjdeme i s Narutem za Tsunade ?? Prosím"Prosila a usmívala se. "No dobře,ale nevím jestli mě Tsunade ráda uvidí"Zamyslel se.Jiraya šel ohlásit jejich učiteli panu Henbimu,že si bere už domů Michie s Narutem.Henbi přikývl,Michie s Narutem se šli přezout. "Tak co jsi dělal celou tu dobu Jiraya ??"
"Ale,šel jsem prozkoumat nějaké nové návrhy do mé knížky"
"Konichiwa Tsunade-sama !!"Pozdravila Michie slušně. "Konichiwa,promiň Michie,ale tvoje sestra tu není a já ten musím jít na pitvu" "Já nehledám ségru,jdeme za tebou,mohli bychom se dívat na pitvu ??" "Jo jo,zavedu vás do místnosti odkud se budete dívat.Ale když se vám udělá špatně tak radši běžte pryč" "Haii" Vešli do malé prosklené místnosti s výhledem na operační sál.Všichni se přitiskli ke sklu a koukali jak Tsunade bere do ruky skalpel.Napřed rozřízla hlavu,vyndala mozek a vložila ho do misky s vodou.Michie čekala,že mozek bude růžový,ale tenhle byl celá černý. "Jiraya-sama,co je to ?Proč je ten mozek černý ??"zeptala se.Narutovi se začal zvedat žaludek.Tsunade vypadala zamyšleně a řízla do břicha,přesně tam je žaludek. "Michie,ten mozek je spálený,od blesku" "Wow,tohle udělá blesk ??" "Nejspíš ano" Tsunade se nahnula nad rozervané břicho a skalpelem propíchla nějaký masový přírůstek obalený blánou.Tsunade to propíchla a vystříkl ji na krk hnis. "Fuj,tohle jsem opravdu nečekala.Tak konec pitvy,doneste ten mozek a rozeberte vzorky" Michie a spol. vyšli z místnosti,Narutovi bylo hodně špatně a už viděli jak jde Tsunade za nimi,měla špinavý krk od toho hnisu a stoupla si před Naruta,který byl bledý a motal se. "Blé" Naruto se Tsunade pozvracel přímo do výstřihu,Michie chytla strašný záchvat smíchu. "No fuj,kruci Naruto,já jsem řekla,že když někomu bude špatně tak ať radši odejde.Teď mě omluvte,musím si jít osprchovat scvrklou rýži z mého poprsí."Tsunade odešla a Jiraya si mnul ruce a šibalsky se díval. "Omluvte mě děti,běžte už domů,Zoe by měla večer přijít z mise,já si jdu přečíst jednu kartu,jedné pacientky"Rychle vymýšlel výmluvu.Zamávali si a šel k dívčím sprchám s kamerou v ruce.Zapnul ji a natáčel jak se Tsunade sprchuje.Chtěl vidět ještě víc tak se snažil nahnout se,ale nevyšlo to,ztratil rovnováhu a spadl na zem.Tsunade se strašně lekla a otočila se.Mezitím už byl Jiraya na nohách a chtěl se otočit směrem ke sprchám.Vidět jak za ním někdo stojí a vrčí. "Jiraya !! Ty idiote !!!Co myslíš,že děláš ??"Tsunade naskakovala na čele žíla,napřáhla pěst a vrazila Jirayovi jednu,ten hned proletěl zdí a ležel omámeně ve zdi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama