Hádka-překvapení-oslava....

17. července 2011 v 20:04 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
Je to dost hodně dlouhý ! :D ale nechci to tu dávat na části :D potřebuju se toho zbavit :D

Tsunade vešla do nemocnice a začala křičet na celou nemocnici "Shizune !!!!" Všichni ji,ale okřikovali: "Pšt" a ona na to: "Nechte mě být !! Vyšetřuji vraždu" "Ano sempai ??" "No kde jsi ?? Všude tě hledám" "Ježiš,vždyť jste se nepohnula z místa,tak jak to,že všude ??"Brbrala si pro sebe Shizune. "Říkala jsi něco ??" "Na madam"Odpověděla poslušně. "No si myslím" "No tak co jste zjistila u Hokageho ??Jaké jsou příkazy ?" "Žádné,příkazy tu dávám já.Okamžitě doveď Inoichiho do"té místnosti" "Inoichiho ??Kdo je podezřelý ??Fakt si myslíte,že se někdo pokusil ji zabít ?" "Už nemel a běž,nemáme na to týden"Shizune přikývla a rychle běžela ven z nemocnice,Tsunade šla najít Heidi.
Shizune stála před velkým,modrým barákem.Šla ke dveřím a zazvonila na zvonek,který zvonil,jako zvony když je svatba.Dveře se otevřeli a stála tam malá dívenka.Měla do mikáda udělené krásně blonďaté vlasky a dívala se na Shizune očima,které měly barvu jako moře od kterého se odráží slunce. "Dobrý den,přejete si ?"Řekla holčička jemným hláskem jako kdyby zpíval nějaký ptáček.Shizune se na ni usmála a odpověděla ji mile: "Máš doma tatínka??" Dívenka to ani nestihla doříct a zezadu se ozvalo: "Ino ?! Kdo přišel ?"Její tatínek přišel ke dveřím,aby se podíval,kdo je navštívil. "Dobrý den pane Yamanaka,doufám,že neruším,ale madam Tsunade mě za vámi posílá,že prý máte přijít do"té místnosti" IHNED"Zdůraznila a pak se usmála. "Ale,ale,copak Lady potřebuje ??" "To já nevím,ale myslím,že už ví,kdo se pokusil zabít mladou Zakatsu" "Dobře,jdu si pro vestu"A zase se ztratil někde vzadu,v chodbě. "Tak co Ino ??Tak jak je v akademii ??Našla sis kamarády ??" "ahoj Ino !!"Zavolala v dáli další malinká dívenka.Tentokrát měla růžové vlásky,které jí vlály a zelené oči jako smaragdy. "Ahoj Sakuro-chan !!" Sakura došla k Ině a objaly.Sakura měla za uchem květ bílé kamélie. "Jsi krásná,rozkvetlá květinka Sakuro-chan"Usmala se ni Ina. "Jé Sakura přišla"Usmíval se Inoichi. "Ahoj strejdo"Inoichi Sakuru pohladil po vláskách a otočil se k Shizune: "Tak co ?Můžeme ?" Shizune přikývla,naposledy se rozloučila s holkama a odešli.
Inoichi s Shizune už viděli,jak tam na ně čeká Tsunade s Heidi. "Slečno"Pozdravil poslušně Inoichi: "Čím si zasluhuju,že jste si vybrala právě mě a né mého bratra ??" Tsunade přikývla na pozdrav: "Prostě vám věřím a už dost,vylívat srdce si budeme jindy,tady máte svitek,na něj mi natiskněte vše,co zjistíte,co se dělo v její hlavě celý minulý týden a tento týden"Nakázala mu a ukázala na Heidi.Inoichi vytrhl svitek z ruky a šel ke dveřím je otevřit. "Slečno,můžete dovnitř."Heidi s vyděšenými oči vlezla do místnosti,bála se,strašně. "Slečno,vítejte v pokoji upřímnosti"usmál se na ni Inoichi.Vedl jí k velkému přístroji.Heidi si do toho musela vlézt,Inoichi to zavřel a jí vylízala jenom hlava. "nebude to bolet,neboj"Vložil do jedné přihrádky svitek od Tsunade a tam se to všechno bude zapisovat. "Dokushinjutsu"Vyslovil jutsu čtení mysli,položil jí ruku na hlavu,zavřel oči a viděl jako viděláva svitky se vzpomínkama s jejího mozku. "Cože ??Oni spolu spí ?"Podivil se,raději se na to dál nechtěl dívat a vytáhl další svitek.Tam bylo jak jí Tsunade nakazovala,aby to všechno zapsala,vytáhl další. "No hurá"Ve svitku bylo všechno ukázano,jak Heidi dala michie jinačí prášky než měla a navíc jí je píchla do žíly. "Myslím,že už to mám"Pomyslel si,otevřel oči a sundal ruku z její hlavy.Vyndal svitek z přihrátky a šel ho dát Tsunade,která se okýnkem dívala jak to probíhá.Dal jí to,ona poděkovala a odešla pryč. "Halo ?!! Dostane mě odsud někdo ??" "Jé,promin,já na tebe zapomněl" Otevřel přístroj a odešel pryč,zamknul jí tam,protože to byla skoro vražedkyně.Nemohla nic dělat,nemohla utéct,jen čekala,co bude dál.
Tsunade došla do hospody,objednala si saké a otevřela svitek.Číšník jí donesl jednu skleničku saké a ona se napila,ale hned ho vyprskla. "Co to má k sakru znamenat ?"Četla si ze svitku. "Další saké a rovnou celou flašku"K Tsunade si sedla Shizune a zeptala se,co se děje,proč tak křičí. "Si to přečti !!"Vzala si do do rukou a četla. "No páni,Jiraya-sama se teda nezdá."Rozesmála se Shizune. "Co je na tom k smíchu ??"Rozčílila se Tsunade. "No třeba to,že tam Heidi strká Jirayovi jazyk do krku"Rozesmála se ještě víc.Tsunade jí zlostí vytrhla svitek z ruky a četla dál. "No prosím,takže to byla ona.Musím ten důkaz dát Hokagemu."Vyšla ven z hospody,no a do koho nevrazí. "Nazdárek kočičko" Tsunade mu hned vrazila. "Jirayo !!Ty prase jedno !!" "Co jsem zas provedl ?Vždyt ti kočičko říkám furt" "Nechápu jak můžeš oblizovat 20 letou holku,ty starej úchyle !!??" "Kterou zrovna myslíš ??Jich bylo hodně"Tsunade mu jednu vrazila a složila ho na zem,pak rychle šla směrem k Hokagemu.
Rychle vletěla udýchaná dovnitř,ani nezaklepala. "Slečno"Podíval se jí do výstřihu,Tsunade dělala,že si toho nevšimla. "Mám tu pohovor s Kakashim,nemohla by jste chvíli počkat ?" "Nemohla !! Mám tu důkaz,že málem Heidi zabila Michie"
"Jak je Michie ??"Hned se Kakashi optával a úplně zapomněl na Hokageho. "Ehm,ehm"Zabručel Hokage. "Jé promiňte,ale já už musím jít,jdu do nemocnice za Michie,ji navštívit"A rychle vystřelil. "Tak mi to ukažte" Tsunade mu podala svitek. "jo a podívejte se až na konec.Začátek si číst nemu…"Ani to nedořekla a Hokagemu se začalo zvedat jedno obočí. "Jiraya ?? Další děvče ??Teda,teda,asi si ho budu muset zavolat na menší konzultaci" "Pane,myslím,že má co dělat s tím modrákem kolem oka" "Aha chápu slečno,naštval vás tím,pokud se nemílím ?" "Ten dědek ví snad všechno"Pomyslela si v duchu. "Co máme s Heidi udělat??Právě je v místnosti upřímnosti" "Jelikož už to udělala podruhé,je mi to líto,ale budeme ji muset vyhodit z vesnice a vymazat jí paměť,aby nikomu nic neprozradila." "Takže,musíme znovu zavolat Inoichiho"Hokage přikývl. "Všechno zařídím"Už se těšila až vypadne z té budovy,nesnáší zodpovědnost.
Kakashi si šel ulicemi ve vesnici směrem k nemocnici.Zastavil se,protože ho zastavil jeden kluk.Byl velký jako Michie,měl na sobě oranžovou kombinézu,jeho žluté vlasy odrážely sluneční paprsky a jeho pronikavě modré oči se dívaly do těch kakashiho tak vážně,že se ho Kakashi bál. "Jé Naruto,co ty tu ??Neměl bys být někde jinde ??Na tady máš pěníze a běž si něco koupit"Chtěl se ho co nejdříve zbavit. "Nechtějí mě pustit za Michie,vezmete mě tam ??Prosím"Říkal zoufale Naruto.
Vlezli do nemocnice,všichni se ohlíželi po Narutovi a Kakashim. "Proč na nás tak vejrají ??" Zeptal se zneklidněně Kakashi."Protože si tu semnou"Ale Narutovi nálada nepoklesla,protože byl celý natěšený,že uvidí Michie. "Strašně jsem se o tebe bál,slyšel jsem,že tě museli oživovat technikou,je to všude v novinách a všichni si o tom vykládají" "Páni,jsem populární.Já o ničem nevím,ale díky tobě jsem se probudila" "Co říkáš ?? Přes ten hluk tě neslyším"Kakashi s Tsunade tam na sebe řvali,nebylo slyšet nic,jenom je jak na sebe řvou. "Tak dost !!!!!"Zařvala z hlasita Michie.Oba dva zmlkli a podívali se vražedně na Michie co si to dovoluje. "Pokud vím,tak jsem se teď probudila,bůh ví z čeho,potřebuji klid a vy tady tak řvete"Chraptivě na ně řvala plného hrdla. "Laskavě všichni vypadněte !!Chci mít klid !!" Mlčky šli všichni pryč "Ty ne Naruto !!Ty tu jedinej můžeš zůstat,protože ty mě jedinej respektuješ"Naruto přikývl a šel si sednou na postel za Michie. "Ach,Naruto"Objala Michie Naruta a začala plakat. "Co se děje ??" "Sedla si zpátky,utřela si slzy a začala vykládat: "Víš zdál se mi sen"začala.Naruto napjatě poslouchal. "Bylo tam,že už jsem se nikdy neprobudila,že jsem upadla do bezvědomí a ty jsi mi koupil dárek,a pak jsi přišel sem zamnou do nemocnice a myslel sis,že spím,ale pak přišla Tsunade s pláčem a řekla,že su mrtvá" Narutovi přeběhl mráz po zádech. "Páni,ještě,že to byl jenom sen"
Kakashi s Tsunade došli mlčky k bufetu a podívali se na sebe. "Ještě,že mi to Michie máme"Řekl Kakashi mile. "Si jako myslíš,že když nebudem u Michie,tak budem přátelé,jo ??" "A ne snad ?" "Bože chlape,jseš tak naivní" "Já jsem naivní,jo ??Ty máš co říkat,ty stará rašple !!" Tsunade zaskočilo. "Ty idiote !!Co si to jako dovoluješ ??Ty nevíš kdo já sem ??" "Vím,stará rachejtle,už ti šedivý vlasy !!" Začali se znovu hádat,ještě víc než předtím.Tsunade se na něj napřáhla a už vystřelila ruka,ale kakashi ji včas zachytil a vysmál se jí. "Už si tak stará,že už nemáš ani švih,a ani se neumíš trefit"Tsunade do něj začala bušit,po půl hodině jí docházeli síly a dodala: "Tak co ??stačí ti to ??"Kakashi se proměnil v bílý dým,slyšela jak se někde vzadu kakashi chychotá a začala bublat. "Kdo jinej by se mohl proměnit ve stínovej klon než ty ??" "Třeba Naruto"Jeho smích se vzdaloval,proto šlo poznat,že už byl daleko od Tsunade. "Chudák ten,kdo padne pod Tsunadinu ruku"Zamumlal si Kakashi. "Krucifix !!!Zmizte mi všichni z očí!!"Křičela Tsunade na všechny. U vstupní brány do Listové stál Třetí,Tsunade,Inoichi a samozřejmě Heidi.Nastal den,kdy měli Heidi vyloučit navždy z Listové vesnice.Vzali jí čelenku Listové a vymazali ji paměť,aby nikde nevyzradila informace o vesnici. "Co ?Kde to sem ??"Divila se Heidi. "Nikde,vyjdeš z téhle brány a půjdeš podle této mapy,máš tam všechny vesnice,nějakou si vyber a zabydli se tam" Třetí se na ni snažil být co nejmilejší. "Já bych ji vůbec žádnou mapu nedávala"Stěžovala si Tsunade. "Slečno,nemyslete si,že vy nemáte taky žádné hříchy" "Dobře,ale jen si pamatuj,jmenuješ se Heidi a do téhle vesnice nikdy,říkám NIKDY nevkročíš!!"Snažila se Tsunade mluvit co nejhlasitěji a nejsrozumitelněji. "A nějaké peníze ??"Zeptala se opatrně Heidi. "Děláš si srandu ?? Ty můžeš být holčičko ráda,že si nebyla zabita,nějak si poradíš!" "Heidi,budeš lepší,když už půjdeš,nechceme tu naštvat paní Tsunade"usmál se Inoichi. "Jaká paní ??Vypadám snad staře ?? Nebo jsem snad vdaná ?? Kdo je u tebe sakra paní ??"Vztekala se Tsunade. "Suvimasen slečno"omluvil se. "Kruci,ta má dneska,ale náladu"řekl si pro sebe.Heidi se se smutným výrazem rozloučila a odešla.Tsunade se na ni nechtěla už ani podívat a odešla pryč. "Ehm,slečno !! Včera se ke mně doneslo pár stížností,na vás" "Do háje,co zas ??Kdo,já si to s ním pudu vyřídit!!" "Pacienti v nemocnici !!Jestli se neuklidníte,tak vás budu muset vyhodit !!" Tsunade se na něj koukla vraždivým pohledem,ale nic neřekla. "Pche"A odešla.
Ještě ten den přišla na kontrolu Tsunade za Michie. "Ohayo Michie"Pozdravila. "Kon´nichowa Tsunade-sama" "Michie,mám pro tebe radostnou zprávu,zdá se,že už jsi v pořádku,takže zítra už tě pustím domů" "Fakt ?? To je super !!! Musím to zítra oslavit s Narutem." "Jo Michie,na zítra si nic nedomlouvej,Naruta něco napadlo,takže Naruto,Zoe,Kakashi a já na zítra něco chystáme,tak se těš"Usmála se Tsunade. "Páni,dnes jsi nějak milá.A co ??" "To je tajný,zítra uvidíš"Usmála se a odešla. "Co zase chystají"Divila se.Michie se chtěla jít projít,tak si sedla a natahovala nohama pro papuče.Nazula si je,opřela se rukama o postel a snažila se vstát.Došlápla na obě dvě nohy,kolena se jí podlomily a upadla na zem,u toho se stačila bouchnout do hlavy o postel. "Auu"Stěžovala si Michie. "ťuk,ťuk"ozvalo se.Michie neodpovídala,ale dveře se otevřely.Dovnitř vlezla vysoká postava asi jako Michie,možná o kousek větší,byl to kluk,měl v ruce kytku.Měl na sobě síťované triko a tříčtvrťáky,vlasy měl jako vždy stažené nahoru do culíku.Hned jak uviděl Michie na zemi a jak se bezmocně šourá nahoru na postel,upustil kytku na zem a běžel za ní. "Michie !!Co vyvádíš !!?"Chytil Michie pod pažemi a táhl ji nahoru,Michie ale neměla žádnou sílu v nohou,tak mu nemohla jak pomoci.Už byla skoro nahoře,ale jemu povolily ruky a Michie mu vyklouzla.Naštěstí mu spadla do náruče "Shikamaru"A pevně ho držela. Shikamaru sklopil hlavu a pohladil Michie po vlasech. "Co to je ?Tohle jsem ještě nikdy necítila,je to jinačí pocit,než když se objímám s Narutem"Divila se v duchu Michie. "Je tak hebká,tak lehká jako pírko,tak krásná"Tohle zase lítalo jemu v hlavě. "Michie kde máš masku ??"Ozvalo se zezadu ze dveří.Shikamaru Michie opatrně položil na postel a otočil se ke dveřím.V nich stála Zoe. "Promiňte slečno,já už stejně odcházím"Řekl Shikamaru.Michie si teprve teď uvědomila,že nemá masku a divila se,jak to že Shikamaru nebyl omámený Michiinou pečetí.Shikamaru odešel a Zoe rychle přiběhla k posteli. "Bože drahoušku,jsi v pohodě ?Všechno OK ??Co to mělo být ?Proč jste se objímali ??Jak to že na něj nepůsobila pečeť ??" "Bože Zoe,nestíhám registrovat na co se ptáš.!!Sama nevím co to má znamenat"Říkala jak nad tím přemýšlí,ale jediný co v hlavě měla,byl Shikamaru a přehrávala si co se stalo a co se ještě mohlo stát. "Michie tohle není normální !Já si před Kakashim sundala masku,řekla mu,že ho miluji a pečeť na něj nepůsobila"Kroutila hlavou Zoe. "Snad si nemyslíš,že já Shikamara…" "Já nevím Michie,třeba on tebe"Váhala Zoe. "Nebuď směšná,on má navíc než na mě" "Michie neblázni,tak co,jak se těšíš na zítra ?" "Co na mě chystáte ?? Úplně jsem na to zapomněla" "Zítra ráno si pro tebe přijdu,ani nesnídej,budeš mít překvápko"Mrkla na Michie. "Ne-san !!!"Zoe nechtěla,aby se Michie něco dozvěděla,tak radši už šla. "Hezky se vyspi beruško"Dala jí pusinku na čelo a šla.Michie si šla lehnout a začala přemýšlel,v hlavě toho měla tolik.Co na ni zítra chystají ??Bude už v pořádku a nebude muset trčet v nemocnic ?? A jediný co nemohla z hlavy dostat byl Shikamaru,pořád si přehrávala,jak ji objímal,držel jí a koukal jí upřímně do očí.Jen ta ležela a koukala se z okna na zářící měsíc.Víčka už jí těžkly,zavřely se jí a nakonec usnula.Celou noc se vrtěla,div nespadla z postele.Bylo to divné,ale v jejím snu se objevil Shikamaru,Naruto a Sasuke.Ty první dva by ještě pochopila,ale co tam dělal Sasuke,když na něj vůbec nemyslela.A ještě divnější bylo,že se ti tři v tom snu o Michie prali.Shikamaru jí koupil obrovskou kytici,která obsahovala různé druhy růží,modré,červené a bílé,potom gerbery,též několik druhů a zelená tráva.Naruto jí dal sbírku svých komixů,které měla Michie nejradši,jako byl Král Šamanů,Senjyi a Mayura-sama.Všechny časopisy obmotávala rudá mašlička.Sasuke jako poslední vytáhl ze zadní kapsy krabičku,potom ji otevřel před Michie a v ní byl prsten ze stříbra,který měl uprostřed malý diamantek.Všichni tři před ní klečeli na kolenou a najednou se zeptali: "Vezmeš si mě ??".Michie se okamžitě s křikem probudila,byla to její nejhorší a největší noční můra,která se jí kdy zdála.Ještě nesvítilo ani slunko,v pokoji nebylo po denním světle ani zmínka,Michie,ale už nechtěla spát,bála se,že se jí bude zdát něco podobného,nebo možná ještě něco horšího,tak si šla tedy sbalit věci ze skříně do tašky.Nemohla se dočkat až od tam vypadne.
"ťuk,ťuk"někdo zaklepal na dveře. "No hurá,dále" "Čau smráďě,tak jak se daří ?Jsi připravená na překvápko ??" "No trochu se bojím toho tvého šibalského obličeje,ale jo,těším se,až odsud vypadnu"
Stáli vedle jejich baráku,na kterém visely balonky a velký nápis:"Vítej doma,Michie",na zemi byly nalepené šipky,tak po nich šly.Došli na zahradu kde visely zase balonky,barevné třásně a uprostřed zahrady stál obrovská stůl a na něm byly z boky talíře,skleničky,příbory a uprostřed stolu ležel obrovský dort,byl celý bílý a na něm přilepené šlehačku marcipánové kunaie a shurikeny. "Páni"Ještě chtěla něco dodat,ale někdo jí skočil do řeči. "Překvapení"A za stolem,za stromy,za židlí vyskočili všichni její kamarádi,Kakashi,Tsunade a…Sasuke. "Co ten tu dělá?"Zamručela.Michie začala okamžitě plakat a rozběhla se za kamarády.Se všema se zdravila,objímala je a děkovala jim. "Pane bože,děkuju vám !!!". "Všichni pro tebe máme dárky Michie"Usmál se na ni Naruto. "Ježíš,proč za mě utrácíte ??" "Michie,to je ale maličkost."Chytl jí za ruku Shikamaru. "Hele,co to děláš ??Já jsem jí chtěl dát dárek jako první !!"Začala mu nadávat Naruta a oddělal jeho ruku z té její. "Ty jsi ale otravnej Naruto !"Zamručel Shikamaru. "Dej z ní pracky pryč"Zavrčel Sasuke. "Co ty se do toho montuješ ??Vždyť tě Michie nesnáší !!"Nadával mu Naruto.Takhle se mohli hádat pořád,ale Tsunade je zastavila. "Tak dost vy malý spratci !!! Jsme tu snad kvůli Michie !!Ne ??!Chcete jí snad zase zhoršit její stav?"Kluci na ni kulili oči. "Tak jí dáme dárky a vrhneme se na dort,ne ??"Zavelel Chojyi.Všichni si stoupli do řady za Michie a dávali jí dárky,první byla Zoe,dostala obrovský balíček,velkou krabici a v ní něco schované.Od Naruta něco zabalené v balícím papíru,Shikamara kytku a krabičku.Udiveně od Sasuke nějakou malou,ale dlouhou krabičku,divila se,ale poděkovala mu a objala ho,co jiného jí zbývalo. "Není zase tak špatný"Pomyslela si v duchu.Dalších 20 dětí jí popřálo a dalo dárky.Choyji už čekal u stolu s nožem v ruce,aby mohl nakrájet dort. "Ukaž válečku,já to nakrájím"Poradila mu Tsunade a vytrhla mu nůž z ruky.To "válečku" ale neměla říkat.Choyji začal rudnout a vztekat se.Ihned u něho byl Kakashi se Zoe a drželi ho pevně. "Musíš si pořád dělat srandu z dětí ??"Okřikl ji Kakashi. "Co mi tady rozkazuješ ??"Vrčela na něj. "Tak dost !!!chováte se jako malé děti !!!"Začala na ně zuřit Michie.Začala se jí motat hlava,ani nevěděla kde je kdo,po chvíli už viděla jen všechno bílé a omdlela,potom už jen slyšela,jak na ni někdo volá "Michie" "Michie jsi v pořádku ??" "Zavolejte někdo doktora" "Uhněte vy smradi !!".To poslední poznala,že to určitě řekla Tsunade,ale neměla sílu to zjišťovat.
Už byla tma a Michie se probudila ve své posteli s obloženou hlavou mokrým ručníkem,rozhlížela se,ale moc toho neviděla.Koukala se po celé místnosti a uviděla hromadu dárku,kytky a talíř s dortem.Dostala na něj chuť tak si sedla a chtěla vstát,ale pak se zastavila a uvědomila si,že v pokoji není sama. "Měla by jsi zůstat v posteli,ať se ti zase nezamotá hlava"řekl klidným hlasem. "Aspoň by jsi mě pak chytil a mohla jsem být v tvém objetí" "To můžu i tak,jestli chceš" "Podáš mi dárek,ten od tebe?" "Jasně"Začal ho hledat v kupě a pak ho našel. "Tady" "Hm,díky,to jsem zvědavá co jsi mi dal." "Nic moc" "Nic moc ?? Shikamaru ty jsi blázen !!! Vždyť to je nádherný prstýnek,proč mi kupuješ tak drahý dárky ??To nemusíš !!"Pak si Michie vzpomněla na její sen. "Ježíš nemel a nasaď si ho !"Michie mlčela a nasunula si ho na prsteníček,přesně jí padl. "Děkuju !Strašně moc!...Ehm,proč jsi mi ho dal ??" "Já,já…"Michie věděla co chce říct. "Taky tě mám ráda"Shikamaru strnul. "Co ??Co se stalo ?" "Já,já…ehm..musím,musím jít.." "Shikamaru !!Co se stalo ??Co jsem řekla ??něco špatného ??promiň !!"Divila se.Potom se rozhodla,že se podívá na ostatní dárky,tak pomalu vstala a šla k hromádce.Čapla první dárek a podívala se,co v ním je.Byla to kšiltovka se znakem Listové vesnice,v dalším byli shurikeny a kunaie,od naruta dostala časopisy Krále Šamanů,přesně jako v jejím snu,začalo jí to být divné,ale neřešila to.Potom narazila na krabičku od Sasukeho,rozbalila ji a v něm byl řetízek,přívěšek jako znak klanu Uchiha,byl to talisman.Natáhla se po posledním dárku,byla to zabalená krabička,rozbalila jí a v ní byly…svíčky. "Svíčky ??Proč mi někdo dává svíčky ??"Pod svíčkami byl papírek,vzala ho a přečetla si ho. "Tyhle svíčky mi dala naše babička,dva dny před tím,než byla vesnice zničena,asi to tušila,že se něco stane,řekla mi,že tohle jsou svíčky života a smrti,jednou je zapálíš a zhasnou,až jedna z nás zemře,ta větší je moje a ta menší tvoje,spolu je zapálíme,vždy když se někdo od nás vydá na misi,budou se kontrolovat,nikdy vosk nevyprchá,tak všechno nejlepší ségra"Michie u toho brečela,nemohla uvěřit svým očím.Rychle běžela za ségrou do pokoje a hned na ni skočila,Zoe spala,ale to Michie nevadilo,chtěla jí poděkovat osobně a obejmout ji.
1)líbil ? :D :)
2)Bude Michie v pořádku ??:)
3)Opravdu se do sebe Michie se Shikamaru zamilovali ??
4)A co Michie a Sasuke a Michie a Naruto ? :DD
5)Omlouvám se,že je to tak dlouhé :DDD :PP :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dabelvsandel dabelvsandel | 17. července 2011 v 21:31 | Reagovat

1) nejlepší :D jak se tam objímali ti dva :D
2)jj někdy určitě jo :D
3)vypadá to tak :D myslím, že spolu budou chodit :D
4) se sasuke nic a s narutem budou jen dobří kamarádi :D
5) nevadí :D sice to trvalo, ale bavilo mě to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama