Benji a Smartie :)

14. července 2011 v 15:28 | michie zakatsu |  Nekonečný život v pralese
kratoučkej :))

"Páni,ten je ale obrovskej"Divila se a musela hlavu zkroutit úplně až dozadu,aby si Garryho prohlídla celého. "Ježiš tak se moc nerozptyluj,musíme nachystat ještě to jídlo."
"S jídlem ti klidně pomůžu,ale nikam s tebou nejdu a tentokrát poletím na liáně,na mostík už mě nikdo nedostane." "Hm,no fajn,když myslíš" "Jo a měla by si vyrobit tu budku ke všem těm budovám, nebo aspoň žebřík"Yuki jen přikývla a vylezly obě dvě po žebříku nahoru,pak došli k té liáně,Yuki se lehce přehoupla a Ellie chvíli váhala. "Yuki nedáš mi nějakou radu ??" "Pevně se drž a hlavně nezavírej oči"Ellie se na liánu chvíli dívala,ale pak ji pěvně stiskla a odrazila se od podlahy.Letěla a cítila jak jí vítr štípe do tváře.Kousek sklouzla dolů,ale ihned se chytla pevněji. "Řekla sem ti ať nezavíráš oči !!!"Pak Ellie došlápla na podlahu a snažila se chytit správnou rovnováhu,ale stála přesně na okraji podlahy a víc se nahýbala k vzduchoprázdnu. "Ááá"začala křičet Ellie,ale Yuki ji včas zachytila.Ellie si s klidem oddychla :"Uff,díky".Pak šli dovnitř do kuchyně,byla obrovská,voněla po kokosu. "K čemu je ta šňůra ??" "Věšák na prádlo"Odpověděla Yuki s nezájmem. "A proč ji máš v kuchyni a né venku ??" "Protože je tu lepší vzduch než venku,teda díky průvanu"Ellie přikývla a rozhlížela se dál,Yuki šla ke stolu,vzala si do ruky dva nože,jeden byl nůž z kamene a ten 2.byl normální nůž s kterým Ellie jedla doma. "Kde si vzala ten normální nůž ??" "Po otcovi"Ellie začala krájet maso z ledničky,kterou vytáhla také ze země.Maso strčila do misky a pak vzala 3 různé druhy ovoce,1.byla granátová jablka,2.byly banány,3.byl herep,herep je vlastně něco jako meruňka,akorát chutná jako švestka a mělo to zeleno-modrou barvu.A jako poslední nakrájela na centimetrové kousíčky larvy od nějakého hmyzu.Každé jídlo mělo svou misku. "Tak Ellie !!Jídlo už mám hotové a už se stmívá,pojď vzít pár misek a jdeme!!"
"Já nikam nechci !!"Ale bohužel Ellie nic jiného nezbývalo,Yukiiným nadávkám,rozkazům a pohledům nemohla opovrhnout."No tak fajn !!!"Řekla přidrzle.Vzala dvě misky s ovocem,protože se jí ty larvy hnusily a maso jí moc smrdělo.
Už viděli jeskyni. "Co je vlastně pro koho ??"Zeptala se Ellie. "No tak tři misky masa jsou pro Garryho,Smartieho a Benjiho,Banány a půlka misky jablek jsou pro Jacka a ta druhá půlka misky jablek a larvy jsou pro Jedaya" "Aha a v té jeskyni je teď kdo ??" "No Smartie a Benji"Yuki vešla dovnitř do jeskyně,kde byla strašná tma a Ellie jí následovala hned za ní s vystrašeným pohledem.Yuki zapískla a zavolala : "Hej vy kočky moje !!Kde jste ??Máte tu papáníčko"Ellie uslyšela jak někdo funí a vrčí a jak se to přibližuje blíž a blíž. "Hele Yuki,asi nejsem zvaná a nepotřebuji být na jídelním lístku,já radši počkám venku." "No tak to teda ne holčičko"Yuki v rychlosti chytla Ellie za ruku "Nikam nepůjdeš,hezky se s nimi seznámíš,nebo když pak půjdeš sama v lese a oni nebudou tě znát,ani tvůj pach,tak tě zabijí" Ellie polkla a zůstala stát.O Yukiny nohy se třely dvě velké šelmy a obě dvě se střetly s Elliiným pohledem.Benji začal vrčet,ale Yuki ho včas uklidnila. "Benjíčku,v klidu,tohle je Ellie mí malí přátelé,moje kamarádka,která tu semnou bude chvíli bydlet.Ellie vezmi si do rukou kousek masa a dej jim ho,ať se přesvědčí,že jsi přítel"Ellie s roztřesenýma rukama vzala maso a šla blíž k šelmám.Nastavila ruce k nim a Benji se Smartiem se blížili k rukám a trošku,né moc hlasitě vrčeli a nahlas dýchali.
1)Líbil se vám kousek ??
2)Myslíte,že Benji se Smartiem Ellie ublíží ??Nebo jí ukousnou ruku ??
3)Myslíte,že se venku ještě něco pro Ellie přihodí strašidelného ? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama