5.kapitola-klan Uchiha...

21. července 2011 v 12:01 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
kousek 5.kapitoly :DD

Zoe už se chystala,že zaklepe na dveře,ale něco ji zarazilo.Za dveřmi slyšela,jak starší mluví se známým hlasem.Chvíli přemýšlela odkud ho zná,a pak si to uvědomila.Byl to její kamarád,který s ní mívá mise. "Itachi ?? Co tam dělá ??" Snažila se poslouchat co si tam povídají,ale nerozuměla jim.Zaslechla jen slovo"klan".Najednou se otevřely dveře,Zoe na nich byla tak přitisknutá,že neudržela rovnováhu a spadla přímo na Itachiho.Oba dva s překvapeným výrazem padali na zem.Zoe byla na něj byla pěkně nasátá a nebylo vidět,že by to Itachimu zrovna 2x vadilo,ale přesto měl smutný obličej,něco ho trápilo,ale co ??Na zemi leželi na sobě a dívali se na sebe upřímně z očí do očí.Snažila se mu vyčíst z očí co ho trápí.Ale marně.Oči měl ledové a krystalově černé,vypadalo to,jako kdyby se každou chvíli rozbrečel. "No tak !!! Slečno Zakatsu,neobtěžujte pana Uchihu,on má velmi důležitou misi"Zoe se otřepala a vstala z něj. "Suvimasen"Itachi přikývl,že je vše v pořádku,ještě jednou se podíval na starší,ti přikývli,Itachimu se vylily z očí slzy a odešel. "Co to mělo jako znamenat ??" "Dostal misi,dlouho neuvidí svoji rodinu" "Aha"Řekla s nedůvěrou Zoe. "Co jste potřeboval ??" "Chlápek jménem Orochimaru se potuluje po vesnici.Takhle vypadá !!"Ukázal jí jeho fotku.Zoe zbystřila. "Vím kdo to je..No a co mám teda dělat ?" "Vaší misí je ho najít,chytit a zabít"Zoe se podivila,ale radši to dál neřešila. "A kde se má tak přesně jako pohybovat ?" "Byl zahlídnut u liščí skály,hledejte tam"Zoe přikývla a už byla na odchodu. "Jo a slečno !!?"Zoe se zastavila a otočila se. "Haii ??!" "Neříkejte o tom Tsunade a Jirayovi !! Do týmu vám přidělím jednoho člena,zítra na vás bude čekat před vašim barákem."
"Michie,Kakashi !! Jsem doma"Kakashi k ní přiběhl jako 1. a políbil ji,Michie na ni skočila zezadu a dala jí kunaii na krk. "Vzdej se !!" Zoe vytáhla z pouzdra na kunaii kunaii a odrazila ten Michiin,tak začal boj mezi sestrami. ,,Zoe těš se na tvoji prohru.'',,Muchachachacha to chci vidět.''Zasmála se Zoe potupně.''Kakashi jen stál a čekal co se bude dít .,,Připrav se moje starší sestřičko uvidí se kdo se bude smát naposled""michie Doufám že to neuděláš ?!"
Michie se narovnala a udělala pečetě tygra,hada,štíra a psa.Hned po dokončení poslední pečetě vykřikla.,, Burritsu Dansu a dala ruce nahoru'',,Do prdele Kakashi ''Z žárovky vyletěla jiskra která se odrazila od Michiných rukou v kterých Michie svírala bublinu čakry.Jak se jiskra odrazila proletěla těsně vedle Zoe a udělala obrovskou díru do zdi.,,Bá jo kdo by čekal že tak malá jiskra udělá tak velkou díru do zdi''Řekl Kakashi. Michie začala být bledá začala pomalu padat na zem z vyčerpání.Zoe celá vystrašená se rychle probrala z toho co se vlastně stalo a utíkala ji chytnout.Začala ji hladit po čele a oddělávat ji vlasy ze zpoceného čela. ,,Ty trdlo vždyť tě minulý týden teprve pustili.'',,Kakashi si pokašlal když mu zaskočila okurka v krku ,, Dýchá ?'',,Jo dýchá neboj to bylo hned 1. co jsme se snažila zjistit.'',,Uff nechtělo by se mi jít s ní do nemocnice'',,Ty jsi teda dobrej ,víš co ,raděj vypadni.Kurva vypadni !!"
1)líbil ? :P
2)co přesně má itachi za misi,že dlouho neuvidí rodinu ? :PP
3)zabije Zoe Orochimara ?
4)Odpustí zoe Kakashimu ? :PP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aja aja | 21. července 2011 v 21:31 | Reagovat

1) jj byl hezkej :)
2) to vůbec nevim :D
3) asi jo, nebo se o to bude snažit :D
4) jj určitě někdy odpustí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama