4.kapitola-svíčky života a smrti..

17. července 2011 v 19:32 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
4.kapitola :)) :P

"Michie,Michie !!! Vstávej za 5 minut máme být u Jirayi-sama !!"drbal do ní ze zadu na zádech,aby neviděl její obličej.
"Nech mě,nech mě!!"přetáhla si mikinu přes hlavu.
"Nedáváš mi na výběr !!!"došel pro kýbl,nalil do ní studenou vodu,stoupl se před postel a vodu vylil na Michle."Ááá"Michle vyjekla a vyletěla leknutím z postele.Neuvědomila se,že nemá masku a otočila se rychlostí blesku na Naruta. "Naruto !!!! Kruci co to má jako znamenat ?? Hej co je ?"Naruto byl ztuhlý,díval se jí do očí.Michie vytřeštila oči a chytla se za pusu.Uvědomila si to,hned jak uviděla jak se na ní dívá,tenhle pohled moc dobře zná.Rychle hledala masku a nasadila si jí.Naruto se jen oklepal a tvářil se zmateně.
"Páni co to bylo ??"
"Rychle,jdeme ! Přijdeme pozdě!!"Michie s mokrou hlavou si jen přes sebe nahodila mikinu a rychle vyletěli z okna na střechu bytovky a ze střechy rovnou na zem.Nedívali se kolem sebe a do někoho vrazili. "Héj,dávejte bacha kam šlapete vy malý smradi !"Ignorovali to,ani se neomluvili.Konečně už byli u stadionu.
"Jdete pozdě děcka"
"Omlouváme se,ale Michle se nechtělo vstávat"Vysvětloval.
"Proč za to vždycky můžu já ?"
"Protože ty za to vždycky můžeš"
"Nehádejte se !! Šup ,ukažte co v sobě máte !! Umíte nějakou techniku ??"
" Kage Bushin no jutsu"odpověděla Michle
"Já neumím ani stínové klony"
"Tak tě to naučíme,tak Michle ukaž svůj klon"
Michle udělala ruční pečetě tygra,buvola,býka a hada,shromáždila chakru v rukou a vyslovila techniku "Kage Bushin No Jutcu"Vedle Michie se zjevil obrovský mrak a v mraku se začalo něco tvarovat.Mělo to blonďaté vlasy s jedním copánkem a zelenýma pramínkama.Byla to Michie. "Výborně Michie,tvoje kopie je dokonalá"
"A teď to zkus ty,jak to dělala Michie"
"Haii sempai"
Udělal stejně jako Michie pečetě tygra,buvola,býka a hada a řekl techniku "Kage Bushin no jutsu" vedle něj se objevil bílý dým a něco se tam tvarovalo.Leželo to na zemi,bylo to průhledné a měkké jako hmota.Michie vybuchla smíchy,když to uviděla. "Teda to se ti fakt povedlo !!" smála se.Dým odfoukl vítr pryč a na zemi ležela napodobenina Naruta,akorát bez kostí a všeho.
"No chlapče,stínový klony budeme muset ještě dopilovat,bez klonu,kde koncentruješ chakru,tak nezvládneš nic jiného." Radil mu Jiraya-sama.
"Haii,achjo,takže soustředit všechnu chakru do rukou" a cítil jak mu chakra proudí tělem. "Tygr,buvol,býk,had , Kage Bushin no jutcu" Opět se zjevil mrak a tentokrát to nebyla jedna osoba ležící na zemi,bylo jich přes 100,ale mělo to háček,bylo jich sice hodně,ale byli opět bez kostí a průhledné. "Achjo,já to nikdy nezvládnu" Ztěžoval si. "Hele Naruto,furt si to zkoušej dokola a já jdu Michie naučit nějakou novou techniku,ano ??" "Páni !! Novou techniku ?? Jakou,jakou ??" Byla nadšená. "Burritsu Dansu" "Woow,bleskový tanec ?? Ty máš také podstatu blesk ??" "Ne nemám,mám vodu,ale to je to stejné" "Takže poslouchej,tahle technika má pečetě tygra,hada,štíra a psa.Musíš všechnu chakru soustředit do rukou.Zkus si to" "A na co mám mířit ???" "Třeba na tam ten strom" Ukázal na velmi tlustý strom "Tygr,had ,štír,pes" Poté soustředila všechnu chakru do rukou a "Burittsu Dansu !!" Najednou vítr stoupl až málem Jiraya odfoukl.Michie vláli vlasy a panenky v očích se jí zvětšovali víc a víc.Zvedla ruce nahoru od sebe a oči ji směřovali zaráz s rukama k nebi.Nebe celé zčernalo,většinou bývá šedé,ale teď bylo jedovatě černé.Na nebi se objevily blesky,Fialovo-růžové blesky,udělaly se do tvaru znaku klanu Zakatsu.Pak Michie dávala ruce níž a níž a směřovala s nimi ke stromu.Blesky se roztančily a střílely do země podél cesty k tomu stromu,když blesk uhodil do země,celá se zatřásla.Poslední blesky trefily do stromu,jeden do koruny krásně zelených listů a druhý do kmenu.Koruna stromu se ihned zapálila a kmen se přeřízl a celý strom spadl dolů.Michie uvolnila ruce a omdlela na zem. "Hmm,rychle se učí,ale vypotřebovala hodně chakry"Pomyslel si Jiraya. "Co se stalo ??Je Michie v pořádku ??"Objevil se najednou Naruto. "Naruto,dnešní trénink končí,musíme donést Michie do nemocnice." Naruto se na ní díval,,Páni,co se to asi dělo ??Takové díry v zemi a co ten strom ??"Zamyslel se.Jiraya vzal Michie do náruče a běžel s ní přes les do nemocnice.Naruto běžel za ním.
Když vešli do nemocnice všichni zdravili Jirayu.Někteří se před ním i klanili.
"Proč se před ním klaní ? Asi si myslí,že zachránil Michie" Pomyslel si Naruto.Vešli na ozdravovnu a Michie položil na lůžko. "Tsunade !! Máš tu pacientku!!" Zavolal na ni Jiraya. "Teď ne !! Řekni někomu jinému,vyučuji Zoe jako zdravotního ninju !!" Odsekla mu. "Tím pacientem je mladší sestra Zoe" Okřikl ji. "Cože ?"Tsunade se Zoe ihned vletěly do místnosti. "Panebože,co se jí stalo ??" "Vyčerpala všechnu chakru,omdlela,bouchla se do hlavy a ještě se neprobudila"Vysvětloval jí. "Cos jí proboha učil ??" "Burritsu Dansu" "Zbláznil ses ??Vždyť je malá"Mezitím co se tam hádali,tak Tsunade ošetřovala malou Michie.Poslechla jí tlukot srdce,změřila jí teplotu a zkontrolovala jí hlavu. "Heidi !!!Piš to"Heidi je zdravotní sestra. "Haii sempai" "Teplota 38,7 ,tlukot srdce je minimální a hlavu má v pořádku.Převez jí na volný pokoj kde je jen jedna postel,aby tam byla sama.A až se probudí tak jí dej analgetika proti bolesti a proti teplotě"Heidi ji odvezla a Zoe s Jirayou byli tak zažraní do hádky,že si toho ani nevšimli. "Přestaňte se hádat !! Michie už není malá,aby nezvládla bleskový tanec,prostě jen vyčerpala chakru,no !! Tak klídek !!"Nadala jim Tsunade.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama