3.kapitola-Prokletá pečeť...

17. července 2011 v 11:09 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
->celý článek..;)

"Crrr"zvonil ráno budíček,který Michie oznamoval ,že musí vstávat do Nižší Akademie.Michie ho vypla.Byla unavená,tak chtěla ještě spát.Zoe ale přišlo divný ,že Michie ještě není v kuchyni,chtěla ji vzbudit tak aby už se pak nemusela jít umývat ,tak šla do koupelny pro kýbl plný studený vody.Došla k její posteli a vylila ho na Michie.Michie okamžitě vystřelila.
"Studí,studí,co to proboha děláš ??"nadávala jí.
"No co ? Chceš snad přijít pozdě do Akademie ?"
"A to si mě jako nemohla vzbudit normálně ??"
"Vždyť víš ,že tě takhle budím pořád"usmála se Zoe a odešla z pokoje.
"Za měsíc mi konečně bude 6 let"Pomyslela si Michie.
"Naruto !!!" Volala nadšeně Michie.
"Ohayo Michie !!"Usmíval se Naruto.Naruto s Michie šli společně do třídy a sedli si do lavice vedle sebe.Michie vzala něco z lavice a šla k učitelskému stolu.Natřela něco na židli a Naruto mezitím dával houbu nad dveře a polil zem vodou.Zazvonilo na hodinu a Michie s Narutem si šli s šibalským úsměvem na tváři sednout.Pan učitel Sumishitzu vešel do třídy a hned mu na hlavě přistála mokrá houba od nějakého slizu.Chtěl si to z hlavy oddělat,ale nešlo to.Houba se mu přilepila k hlavě a jak na ni šáhl tak i k jedné ruce.
"Michie,Naruto!!"zařval naštvaně
"Haii sempai ??"Vykřikli oba spokojeně.Učitel jim chtěl tak nadat,že stoupl a šel tak rychle ,že uklouzl na mokré zemi.Michie s Narutem náhle vybuchli smíchy.
"Ovládej se Henbi,jsou to přece jenom děti"Uklidňoval se učitel.Vstal ze země a šel zapsat třídní docházku kdo chybí.Michie s Narikim se drželi za ruce a doufali ,že si konečně pan učitel sedne.
"Žbluňk"Pan učitel se sedl na židli,na kterou Michie natřela lepidlo.Učitel chtěl vstát,ale bylo to vteřinové lepidlo.Učitel začínal bublat.Vstal i se židlí na zadku a nadával jim tak hlasitě ,že se některé děti ve třídě bály. " Vy,vy dva malý spratci !! Už vás mám tak akorát po krk.Pokaždé když vejdu do třídy něco se mi stane.Buď mi přistane houba na hlavě,nebo jsem přilepen k židli a nebo na mě vystříkne plnící pero.Tohle už přesáhlo veškerej limit.Okamžitě vás přeřadím do jinačích tříd."Furt se vztekal.
"Páne jo,on vypadá jako kdyby se vztekala moje ségra"rozesmála se Michie.
"Hej to bylo dobrý,to se ti povedlo"Michie s Narutem si plácli za povedenou práci.
"Okamžitě se seberte a běžte za třetím,však on už vám nějakej ten trest dá !!!" řekl a zkoušel odejít ze třídy s židlí na zadku.
"Pojď Naruto,půjdeme ven,ne ? Kašlem na třetího"
"Proč musíme učitele poslouchat my ?? Proč oni neposlouchají nás ??"
"Neboj,jednou až vyrosteme nás budou všichni poslouchat a budou k nám mít úctu"Usmála se Michie.
"Jo !! Jednou budu nejlepší ninja a budeš ze mě takovej Hokage jakej tu ještě nebyl.A ty mě budeš zastupovat.To je můj sen"Mrkl na Michie a ukázal jí palec nahoru.
"Jednou z tebe bude skvělý Hokage,já tomu věřím"také zdvihla palec nahoru.
"Myslíš ??"
"Co ??"
"Jestli mně budou někdy lidé uznávat ?? Jestli mám na to být Hokage ? Mám v sobě démona"
"Lidé tě budou uctívat,máš své zvláštní kouzlo.Budeš nejlepší hokage na světě za těch tisíc let co se jich vystřídalo a ,že máš v sobě démona….Mám tě ráda i s ním.Démon je v tvém břiše .. Zapomněl jsi ?? Ty jsi přece Uzumaki Naruto,pamatuješ ?? "Povzbuzovala ho.
"Jasně !! Já jsem Uzumaki Naruto !! Mým snem je stát se hokagem a nikdy nebrat svá slova zpět.Arrigato Nee-chan"usmál se.
Naruto s Michie došli k obchodu s barvou na zeď.Vešli dovnitř a prodavač hned jak uviděl Naruta,na něj začal řvát: " Vypadni z mého krámku ty zrůdo !! Nechápu jak můžeš volně chodit po vesnici" Naruto držel obě dvě ruce v pěsti a v Michie to pěkně vřelo.
"Vy starej vrásčitej dědku !! Je to občan Listové stejně jako vy a já !!! A nepotuluje se tu sám ,ale semnou !! Já jsem jeho ochránce a věřitel !! Dejte nám ty blbý barvy ať konečně můžem vypadnout !!"Zlobila se Michie.
"Hmm,říkáš věřitel ,jo ?? Co jsi zač ?? Jak dokážeš zkrotit démona v jeho břiše ?"
"Michie Zakatsu se vším všudy a jo , jo dokážu . Díky oční technice Zuchucu ,moje ségra Zoe ho má sice nejsilnější,ale nezná Naruta tolik , věřitel tě musí mít v lásce ,abys pro něj mohla utratit kousek života.A už se neptejte !! Tolik jste mě vytočil !!"Křičela zase
"Ale,ale , jestlipak to není moje nejmilovanější žákyně a její nejlepší přítel Naruto??"
"Jirayo-sama !!!"Michie nadšeně vykřikla a skočila na něj,aby ho mohla obejmout.
"Nemáte být náhodou v akademii ??"
"Učitel se záhadně přilepil k židli a odešel ze třídy"
"jeje,to zase bude stížností,co ?"
"Počkat,jak víš ,že jsme to byli my ?"
"Ve vesnici vás dva jako "dvojku uličníku" znají všichni"
"Vidíš Naruto,už jsme populární"Rozesmála se Michie.
"Jo ,ale Jiraya-sama nám právě překazil tajnou misi "Našminkování Hokageho."
"Tak se půjdeme vyfotit všichni tři ne ?Blbosti necháme na zítra,ať máme nějakou tu vzpomínku na dětství."usmála se tak , že to šlo vidět i přes masku.Přišli k fotografovi ,Jiraya-sama mu dal jeny a nechali se vyfotit.Na první fotce byli všichni tři.Naruto stál vedle Michie a za nimi Jiraya,který je hladil po vlasech.Na druhé fotce jak dává Naruto Michie pusu na tvář a na třetí jak Michie Narutovi na tvář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama