1.kapitola:nová vesnice,nový život...

14. července 2011 v 15:16 | michie zakatsu |  Náš druhý svět
tak tady kousek 1.kapitoly :)

Zoe se už ve Větrné vesnici nelíbilo.Hodně jí to připomínalo staré časy a to je teď pryč.Vše tam bylo zničené a přišlo jí ,že je zbytečné to opravovat ,když by v celé vesnici bydlela jen ona a její mladší sestra Michie.Když byla Zoe menší genin , tak ji trénovala Kushina Uzumaki,která pocházela z Listové vesnice.Kushina jí vykládala historky z listové a také jí povídala o jejím malým dítěti ,který je starý jako Michie a jmenuje se Naruto.Bohužel Kushina zemřela v boji , když nějaký parchant vypustil ocasého démona na Listovou vesnici.Narutův otec,Yondaime zachránil celou vesnici před devíti ocasou liškou tím ,že ji zapečetil do břicha vlastního syna.Tak se z něj stal 4.hokage.Ale po zapečetění Kuyybiho Yondaime zemřel a démon udělal tolik škod a zabil tolik lidí , že Naruto je jediný člen klanu Uzumaki.Po zachránění Listové nastal ve vesnici klid.
Zoe se rozhodla , že se vydají bydlet do Listové vesnice.Michie nechá setkat s Narutem,ví ,že to budou dobří přátelé,mají toho hodně společného.Bylo rozhodnuto."hej Michie , sbal si do batůžku věci,stěhujeme se do jiné vesnice.Začneme žít od znova.Zítra ráno vyrážíme!"
Michie nechápe"jak to myslíš žít od znova ??""To pochopíš až budeš trošku velká" usmála se Zoe na Michie.
Bylo ráno,sluníčko lenošně lezlo nahoru na nebe.Nechtělo se mu stávat stejně jako Michie.Zoe už byla nachystaná a šla rychle vzbudit Michie ,aby mohly vyrazit.Cesta do listové trvá nejmíň 5 dní a jestli půjdou stejným tempem jako Michie vstává ,tak tam budou nejspíš za 2 týdny.
Sestry se naposledy rozloučily z vesnicí a vydaly se směrem k Písečné vesnici.Jestli chtěly dorazit do listové, musely přejít hranice Písečné vesnice.
Za dva dny se ocitly v lese ,v zakázaném lese.Michie se udělala po celém těle husí kůže."Zoe,musíme tudy fakt jít ? já se bojím"rozplakala se Michie."Neboj sestřičko,jsem tu s tebou ,pamatuješ ?? já tě ochráním za cenu svého života"usmála se Zoe na Michie a Michie jí úsměv oplatila.V lese byla tma, stromy nepustily dovnitř sluneční svit , bylo tam slyšel šustění listů a sestry věděly že je někdo pozoruje.Ale kdo ?? šustění začalo byt čím dál hlasitější.Najednou někdo vykřikl.Michie s sebou cukla leknutím.Zoe držela vystrašenou Michie za ruku ,která jí tu ruku tiskla víc a víc.Obě dvě se zaráz zaměřily na tři stíny ,které stály před nimi ,podél cesty.Zoe vykřikla na tři stíny"kdo jste?? ukažte se !!" tři stíny se vylekaly a běžely směrem k nim. Zoe s Michie si oddychly a pak se začaly smát dost nahlas až se třásl celý les."vždyť to byly jenom srnky"smála se Michie.Děvčata prošla pomalu lesem a všímala si přírody kolem nich.Bylo tam spoustu zajímavých rostlin,plodin a zvířat.Zoe jen vrtalo hlavou,co to bylo za výkřik.
Vyšly z lesa a uviděly bránu do Skryté Písečné vesnice."No hurá ,půlku cesty máme za sebou"zvolala radostně Zoe.Šly k bráně a tam stáli dva ninjové ,kteří hlídali bránu."Hoši pustíte nás dovnitř ?? potřebujeme se dostat do Skryté Listové""Z jaké jste vesnice ?"zeptal se jeden z hlídačů."Ze skryté Větrné"oba dva se divili."Hele Shinami ,ty holky mají na plášti znak Zakatsu"říká jeden druhému."Vidím,ale vždyť klan byl vyvražděn ne ??"také se divil."No , my jsme jediné ,kdo přežili."odpověděla smutně Zoe."V tom případě můžete jít dál a je nám ctí ,že jsme vás poznali"usmál se Shinami.
Prošly si pouští,potkala je písečná bouře a za tři dny byly konečně u brány Skryté Listové vesnice."Tak Michie, došli jsme sem v pořádku"
o dva týdny později:
Zoe se právě vrací z práce za svou mladší sestrou. Je jí sice sedmnáct, ale sestru musí nějak uživit. Ještě, že za chvíli si bude moct udělat v této vesnici občanství,pomyslela si, teda až si pořídí pořádný byt .Když bude mít občanství ,dá se do svého snu ,být jako její matka a otec.Doufá, že až její sestra dosáhne svých devíti let ,tak půjde ve stejných šlépějích jako Zoe .Listová vesnice ,jak Zoe slyšela ,je překrásná poklidná země a doufá, že tu zapadnou jako ozubená kolečka.
Konečně byla u bytovky, Michie na ni mává z okna. Když odemykala dveře, tak na ni Michie vyskočila a povalila ji na zem a Zoe na ni hned začala rozčíleně ječet ,'Michie okamžitě ze mě slez, vždyť jsme unavená z práce, ber na mě trošku ohledy'' ,,Ale já mám hrozný hlad ,skoro celý den jsem nejedla, naposledy oběd'' ,, Dobře ,ale tak po mně nemusíš skákat, ne ? '' ,,To asi ne no''
,, co chceš teda udělat k večeři ?'' Zoe se šla podívat do spíše a vytahuje pytel se suchou rýží a položila ho na linku, pak jde do ledničky, podívat se, co mají za maso .'' ,,Chtěla by jsi třeba rýži s rybou ,nebo chceš instantní udon?'' ,,Rybu, ale bez rýže.'' ,,To si snad děláš srandu?Přece nebudeš jíst samotnou rybu!!!'' ,,Proč ne ?'' ,,Protože ryba by se neměla jíst bez přílohy.'' ,,A co je to ta příloha ?'' ,,Příloha je jedna z části hlavního jídla .'' ,, A co je to hlavní jídlo ? ,,Achjo na tohle už vážně nemám .'' A Zoe třískla s hrncem na vaření.,,Udělám ti rybu s rýží a basta !'' ,,Ale nee-san!''rozzlobila se Michie na Zoe. ,,No co by??",,Kéž by tady byla maminka a tatínek.''Jak domluvila tak začala brečet a utíkat do koupelny.Zoe se okamžitě rozběhla za Michie aby ji utěšila ,,Ale Michie, vždyť já to tak nemyslela !Jenom jsi mě naštvala z tich otázek.Víš ,ono je toho na mě teď moc,musím chodit do tří prací abych tebe a mě uživila.Slibuji,že až si uděláme občanství ,tak budu chodit do jedné práce a budeme mít peníze na pořádný jídlo a byt.''Michie otevřela dveře a objala Zoe.,, A navíc ty za týden půjdeš do Nižší Akademie a budeš tam mít spoustu kamarádů.Tím pádem budeš celý den lítat po vesnici'' Obě dvě se na sebe usmály.
,,Tak pojď udělám tu večeři a přijde tě hlídat jedna moje stará známá z misí, když jsem byla ninja z Větrné Vesnice."
"Zoe?'',,Ano? '' ,,Tak mi to udělej teda aj s rýží'' ,,To si piš že udělám''
Zoe hodila po Michie utěrku.Tím začala holčičí bitka s utěrkou.Tahle bitka trvala do té doby než někdo zaťukal na dveře .Zoe měla domnění že je to Tsunade,takže rychle letěla ke dveřím a když je otevřela tak tu osobu objala.,,Konichiwa nee-san !'' Zoe to přišlo divný ,že ta osoba je tak malinká ,přitom Tsunade je stejně vysoká jako ona,hned jak si uvědomila, že to Tsunade nebude, švihem se od osoby odtrhla.,,Dobrý večer slečno Zakatsu.'' Řekla paní Nonameshi, alias paní správcová a Zoe hned zbystřila . ,,Dobrý večer paní Nonameshi, co potřebujete ?'' ,,Můj manžel si stěžuje, že nemůže usnout, protože se nad jeho pokojem dějí orgie.Zoe se začala červenat ,ale naštěstí má na sobě masku.,,Sestřičko co jsou to orgie?''ptá se Michie,,Pšt Michie ,teď se bavím s paní Nonameshi.,,Ahoj Michie, jak pak se ti vede,už se těšíš do Nižší akademie?'' ,,Dobrý večer, mám se úplně skvěle a do akademie se strašně moc těším'' vykřikla Michie ,,Promiňte mi ,jen jsme si hráli'' ,,No jo no ,ale ať už se to neopakuje ,jasný?? Jinak bych vám musela zvýšit nájem'' ,,Ano paní'' ,, slečno Zakastu,Michie,na viděnou.'' ,,Na viděnou.'' A zavřela dveře.,,Uff to bylo o chlup, musíme se odsud odstěhovat ,nebo se nedoplatíme.No tak já jdu udělat tu večeři .'' ,,Haii'' A Michie si šla hrát s hadrovou panenkou do pokoje, který má společně s Zoe.
1)Líbí se vám kousek ??:))
2)Jak myslíte,že dopadne setkání s Tsunade ?? :))
3)Najde si Michie v Nižší akademii nějaké přátelé ? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama